Masz już konto? Zaloguj się
Grafika motion i 3D

Kursy - DTP i digital publishing

Czym jest DTP i digital publishing?

Z kursów poświęconych drukowi i DTP dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby skutecznie pracować nad profesjonalnymi projektami wykorzystywanymi do druku. Przekonasz się, jakie są zasady przygotowywania każdego rodzaju materiałów do druku - od tego, jak przygotować ulotkę, jak zaprojektować wizytówkę albo banner, przez to, jak zrobić kalendarz, aż po rozbudowane projektowanie opakowań czy profesjonalne przygotowywanie nadruków na tekstylia.

W trakcie kursu druku oraz kursu DTP dowiesz się również, jak działają zasady poligraficzne - powiemy Ci o różnych rodzajach druku, tak, byś wiedział, co sprawdzi się w jakiej sytuacji i jak przygotować pliki przed wysłaniem do drukarni w taki sposób, aby produkt dokładnie spełniał Twoje oczekiwania.

Jeżeli zastanawiasz się, jakie narzędzia wykorzystywane są w DTP - w kursach DTP nauczysz się tego, jak obsługiwać Adobe InDesign, w którym nauczysz się profesjonalnego składu książek oraz publikacji, które wyeksportujesz później do druku lub do formatu PDF. Nauczysz się nawet tego, jak tworzyć publikacje cyfrowe w ePub, zarówno w wersji Reflowable jak i Fixed Layout. Dodatkowo wykorzystamy również Adobe Illustrator czy Adobe Photoshop, a nawet przedstawimy alternatywy dla InDesigna, takie jak Affinity Publisher.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zacznij naukę od podstaw

Loading...

Zarobki w DTP i digital publishing

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.

Wynagrodzenie

4000 - 9000 PLN

Stanowiska: Programista Embedded C/C++

Rekrutują: Elprotronic Inc. Sp. z o.o.

Zobacz oferty pracy

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
26 wrz

Comiesięczny Live Q&A

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
28 wrz

Moodboard - czym jest i jak go zrobić?

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
2 paź

MidJourney i Photoshop - Co potrafią razem?

19:00 - 20:00

Weź udział

+999 osób

Społeczność Graficzna

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Filtry

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń, zainteresowań oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Kurs DTP - Twórz profesjonalne materiały DTP

Kurs DTP (Desktop Publishing) pozwoli Ci na opanowanie umiejętności tworzenia profesjonalnych materiałów DTP, takich jak ulotki, broszury, plakaty, katalogi, czasopisma i wiele innych. Nauczysz się obsługi popularnych programów do projektowania, takich jak Adobe InDesign, Illustrator i Photoshop, oraz zdobędziesz wiedzę na temat zasad kompozycji, typografii, koloru i układu. Kurs DTP pokaże Ci również, jak efektywnie korzystać z grafik wektorowych i rastrowych, jak edytować zdjęcia, tworzyć interaktywne dokumenty i przygotowywać pliki do druku.

Do kogo jest skierowany kurs DTP?

Kurs DTP jest skierowany do osób zainteresowanych nauką i rozwijaniem umiejętności w obszarze projektowania graficznego i tworzenia materiałów DTP. Może być wartościowy zarówno dla początkujących, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z DTP, jak i dla osób posiadających pewne doświadczenie, które chcą poszerzyć swoje umiejętności. Niezależnie od Twojego poziomu doświadczenia, kurs DTP dostosowany jest zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych uczestników.

Rozpocznij kurs DTP i stwórz profesjonalne materiały DTP

Kurs DTP wprowadzi Cię w podstawowe pojęcia, narzędzia i techniki związane z projektowaniem materiałów DTP. Nauczysz się tworzyć atrakcyjne układy, dobrać odpowiednie kolory i czcionki, manipulować obrazami i grafikami, oraz przygotowywać projekty do druku. Kurs DTP oferuje praktyczne ćwiczenia, projekty i przykłady, które pomogą Ci rozwijać umiejętności w tworzeniu profesjonalnych materiałów DTP.

Kurs DTP online - elastyczna nauka z praktycznymi zadaniami

Kurs DTP jest dostępny online, co umożliwia naukę w dogodnym czasie i miejscu. Możesz przystąpić do kursu z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Materiały kursowe zawierają praktyczne zadania, projekty i przykłady, które pomogą Ci zdobyć praktyczne doświadczenie w projektowaniu materiałów DTP. Elastyczna forma nauki online pozwala na dostosowanie tempa nauki do Twoich potrzeb.