Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Canva

Canva to popularne i niezwykle wygodne narzędzie webowe do tworzenia dobrze wyglądających, prostych grafik, które pozwala przygotować ciekawe i estetyczne kreacje nawet osobom bez żadnego doświadczenia w grafice.

1 lekcji

46min

5 (9 oceny)

Canva - Stwórz własne kreacje graficzne

Canva to popularne i niezwykle wygodne narzędzie webowe do tworzenia dobrze wyglądających, prostych grafik, które pozwala przygotować ciekawe i estetyczne kreacje nawet osobom bez żadnego doświadczenia w grafice. W Canvie stworzysz materiały na social media - ale nie tylko! Sprawdź, jak wykorzystać potencjał tego narzędzia i w ciągu zaledwie chwili przygotować reklamy, bannery czy posty.

Szybkie i estetyczne grafiki

W Canvie, korzystając z setek szablonów i tysięcy gotowych assetów jesteś w stanie przygotować grafiki w bardzo krótkim czasie. Jeśli prowadzisz blog, fanpage czy sklep internetowy - Canva z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Wykorzystaj potencjał rozbudowanej biblioteki

Do wyboru mamy opcję darmową i płatną, z potężnie rozbudowaną biblioteką zasobów i szablonów do wykorzystania bez ograniczeń. Prosty interfejs i podstawowe narzędzia edycyjne wystarczają do tego, aby tworzyć dobrze wyglądające reklamy czy grafiki do postów.

Grafiki skrojone pod potrzeby Social Media

Omówimy również narzędzia do edycji grafik i tekstów a także współpracę z Pexels. Dowiesz się w jaki sposób eksportować przygotowane pliki na potrzeby Social Media.

Dla kogo jest ten kurs?

Warsztat stworzony został z myślą o wszystkich, którzy chcą samodzielnie tworzyć estetyczne, profesjonalnie wyglądające i ciekawe grafiki na potrzeby Social Media, sklepów internetowych czy bloga.

Czego się nauczysz?

 • Rejestracja konta i przegląd opcji

 • Zapisywanie plików

 • Korzystanie z szablonów

 • Narzędzia do edycji grafik i tekstów

 • Współpraca z Pexels

 • Wprowadzanie własnych assetów i zdjęć

 • Eksport na potrzeby Social Media

Autor kursu

Michał Wedlechowicz

Średnia ocen autora: 5

Bio
Michał Wedlechowicz - projektant graficzny - urodził się w 1989 r. Na co dzień pracuje w firmie produkującej opakowania i zajmuje się opracowywaniem artworków i nadruków dla opakowań z branży FMCG (głównie art. spożywcze). Jego pasja i zamiłowanie do grafiki nie kończy się jednak tylko na opakowaniach. Michał, po godzinach pracy projektuje materiały promocyjne dla własnych klientów, które możecie obejrzeć w serwisie Behance pod adresem https://www.behance.net/MichalWedlechowicz
Inne kursy tego autora
Skuteczne Kreacje Reklamowe Dall-E i ChatGPT AI dla Designera Tworzenie Kolekcji NFT Tworzenie Trójwymiarowej Kolekcji NFT

Dołącz do ponad 10 tys. zadowolonych z naszych kursów

super!

honorata

27 stycznia 2021

Szybki i wartościowy kurs

Paulina

3 lutego 2021

Michał Woźniak

18 marca 2021

Katarzyna Silva

7 kwietnia 2021

Bartłomiej Drążkiewicz

13 kwietnia 2021

Jakub Zieliński

5 czerwca 2021

Jeśli zaczynasz, ten krótki kurs nauczy cię najważniejszych funkcji i poruszania się w programie! Prosto i na temat, bez zbędnego lania wody.

Marta Staniak

30 sierpnia 2021

Patrycja

6 września 2021

Całkiem dobry kurs podstawowy

Joanna Ciemińska-Barłóg

15 września 2021

Kurs Canva

 • 1 lekcji wideo

 • 46min materiału

 • Ostatnia rewizja 15.07.2020

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Mogę polecić kursy z eduweb.pl osobom, które myślą o przekwalifikowaniu się z dotychczasowej branży i chcą uczyć się z uporządkowanych źródeł, w wybranym przez siebie czasie, no i przede wszystkim - w praktyce, a nie w teorii.

Robert Harężlak

Art Director, Graphic Designer

Zacznij naukę w Canva

 • 1 lekcji wideo

 • 46min materiału

 • Ostatnia rewizja 15.07.2020

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych