Masz już konto? Zaloguj się
Full-stack i Programowanie

Kursy - Node.js

Czym jest Node.js?

Node.js to jeden z najpopularniejszych frameworków i środowisko uruchomieniowe JavaScript, pozwalające na pisanie aplikacji server-side, czyli umożliwiające programistom front-endowym tworzenie elementów back-endu w znanej im technologii, jaką jest JavaScript.

Nauka Node.js to dobry wybór dla osób, które opanowały w dobrym stopniu JavaScript oraz frameworki front-endowe i chciałyby pójść o krok dalej, poznając podstawy back-endu. Node.js pozwala developerom na pisanie skryptów uruchamianych w konsoli lub na serwerze w JavaScripcie. Node.js pozwoli Ci na pracę z systemem plików - pozwala tworzyć nowe pliki, zapisywać w nich dane i odczytywać je, a także usuwać pliki i katalogi - a to wszystko z użyciem JavaScriptu.

Kurs Node.js na eduweb.pl pozwoli Ci poznać platformę Node.js od samych podstaw, aż po bardziej zaawansowane koncepcje. Dodatkowo, jeśli czujesz się swobodnie w pracy po stronie klienta - sprawdź swoje siły w pracy z Node.js.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zacznij naukę od podstaw

Zarobki w Node.js

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
25 cze

Bądź nieidalny, zerwij z zasadami

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
27 cze

🔴 Czerwcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział
1 lip

Czy pasywny dochód istnieje? Ile zarabiam na pobocznych projektach💰

19:00 - 20:00

Weź udział
9 lip

Wieczorne zdjęcia z lampami LED

21:00 - 22:00

Wykup dostęp
23 lip

Backup - od aparatu po chmurę ☁️

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
25 lip

🔴 Lipcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność Full-stack

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Filtry

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Kurs NodeJS - kolejny krok w rozwoju

Przy stałym progresie w zakresie back-endu, warto pokonywać kolejne szczebelki na tej drabinie. Kurs NodeJS będzie jednym z najważniejszych z nich. Polecamy go szczególnie osobom, które są już odpowiednio zaznajomione z językiem JavaScript i chciałyby się jeszcze bardziej rozwinąć w tym zakresie. Kurs NodeJS pokaże deweloperom sposoby na pisanie skryptów uruchamianych w konsoli lub na serwerze właśnie w tym języku. Nie da się ukryć, że przygotowujemy nasze szkolenia kompleksowo. Coś dla siebie znajdą zarówno doświadczeni back-end deweloperzy, ale również osoby dopiero stawiające pierwsze kroki, poza znajomością JavaScriptu.

NodeJS - kurs dla back-endu

Przede wszystkim warto odpowiedzieć sobie dokładnie na pytanie: czym właściwie jest NodeJS? Kurs pokaże Wam, w jaki sposób wykorzystywać ten niezwykle popularny framework w języku JavaScript. Dodatkowo jest to środowisko uruchomieniowe, które stanowi niejako most pomiędzy front-endem, a back-endem. Ci pierwsi developerzy mają możliwość wykorzystywania elementów znanych z back-endu. Dzięki znajomości JavaScriptu i NodeJS, kurs i dalsze funkcjonowanie będzie znacznie prostsze. Znajomość tego frameworku pozwala na zrobienie kolejnych kroków w kierunku zostania full-stack developerem.

Kurs NodeJS - co dokładnie zawiera?

Przede wszystkim nasz kurs NodeJS zawiera omówienie tej platformy od podstaw. Następnie przeprowadzimy Was przez różne metody tworzenia serwerów sieciowych oraz pracę z zewnętrznymi modułami. Poznacie również teoretyczną oraz praktyczną stronę tworzenia aplikacji typu CLI. Po opanowaniu podstaw, kurs NodeJS w dalszych fazach daje możliwość głębszego wgryzienia się w tę platformę. Oczywiście nie zapominamy również o cennych wskazówkach na przyszłość popartych doświadczeniem. Nasi prelegenci dzielą się z Wami również przykładami praktycznych aplikacji, które mogą się przydać w przyszłości.

NodeJS - kurs aprobowany przez pracodawców

Kto najbardziej może zainteresować się nauką NodeJS? Kurs cieszy się bardzo dobrymi opiniami osób, które szukają nowego miejsca zatrudnienia. Po ukończeniu odpowiednich szkoleń można otrzymać Certyfikaty oraz Odznaki, stanowiące bardzo ciekawe uzupełnienie do CV lub portfolio. W przypadku ścieżki back-endowej niezbędne będzie zaznajomienie się z tematyką NodeJS. Kurs może mieć duże znaczenie w przyszłości na rynku pracy. Dotyczy to zarówno korporacyjnych gigantów z całego świata, jak również małych i średnich przedsiębiorców działających w bardziej projektowy sposób.