Masz już konto? Zaloguj się
UI, UX i Webdesign

Kursy - User Experience

Czym jest User Experience?

User Experience to zagadnienie, które od kilku lat nieprzerwanie góruje w branży webdesignu. Oznacza cały szereg działań oraz kroków związanych z projektowaniem doświadczeń użytkownika podczas korzystania z witryn czy aplikacji. Jest to bardzo rozbudowane oraz dynamicznie rozwijające się zagadnienie, a odpowiedzi na to czym jest UX nie są jednoznaczne.

Wybierając kurs UX na eduweb.pl nauczysz się projektować interfejsy zarówno aplikacji mobilnych, jak i stron internetowych. Dowiesz się też, że UX to jednak nie tylko design, a priorytetem będzie użyteczność aplikacji - a nie jedynie jej wygląd i efektowność. Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę z tego, że UX oraz badania nakierowane na UX są kluczowym zagadnieniem przy tworzeniu witryn oraz aplikacji. Trend ten dociera również stopniowo do Polski.

Narzędzia do UX designu oraz narzędzia do UI designu, czyli branży z UX designem powiązanej, z roku na rok rozwijają się i ewoluują, dlatego tak ważne jest bycie z nimi na bieżąco. Dodatkowo wybierając kurs UX designu na eduweb.pl poznasz branżę UX od środka co pozwoli Ci lepiej ją zrozumieć - dowiesz się czym zajmują się poszczególne osoby na różnych stanowiskach i jak może wyglądać kariera w tym środowisku.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zacznij naukę od podstaw

Zarobki w User Experience

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
23 kwi

Problemy z klientami - Historie i rozwiązania

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
30 kwi

🔴 Kwietniowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność UI & UX

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Filtry

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Kurs UX – co kryje się pod tym zagadnieniem?

Podczas odwiedzania każdej strony internetowej lub aplikacji mobilnej chcecie jak najszybciej i najprościej wykonać działanie. W niektórych przypadkach będzie to zakup produktów, w innych dotarcie do interesujących nas informacji. Od strony projektowej ma to bardzo istotne znaczenie z perspektywy programistów. Tego właśnie nauczy Was przygotowany przez nas kurs UX. Dzięki user experience kreujemy doświadczenia użytkowników w taki sposób, aby były one jak najbardziej pozytywne. Nawet najmniejsze detale mają znaczenie przy wskaźnikach konwersji oraz liczbie wyświetleń. Dlatego właśnie kurs UX może bardzo rozwinięć Twoje umiejętności w zakresie projektowania stron oraz aplikacji mobilnych.

Kursy UX – nie tylko wygląd

Dla wielu osób zajmujących się tym zagadnieniem, kursy UX mają przede wszystkim skupiać się na grafice i odpowiednim wyglądzie. Jasne, część szkolenia jest poświęcona właśnie na tworzeniu designu z prawdziwego zdarzenia. Kreowanie pozytywnych doświadczeń to nie tylko wygląd z prawdziwego zdarzenia. Przede wszystkim jako odbiorcy danej strony chcemy, aby aplikacja lub strona internetowa była maksymalnie użyteczna oraz funkcjonalna. Właśnie do tego przeznaczone są sumiennie przygotowywane oraz regularnie aktualizowane przez nas kursy UX.

UX – kursy nie tylko teoretyczne

Przy tak rozbudowanym temacie jak UX, kursy praktyczne to może być za mało. Dlatego w przygotowanych przez nas materiałach znajdziecie zdecydowanie więcej potrzebnych informacji. Jasne, na pierwszym miejscu znajdują się rozmaite zagadnienia teoretyczne oraz praktyczne z samego obsługiwania narzędzi graficznych oraz ich użyteczności. To jednak nie wszystko, ponieważ praca w obszarze user experience nie jest tak przejrzysta, jak w innych sektorach związanych z IT. Dlatego dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniami związanymi z UX, kursy obejmują również pewnego rodzaju przygotowanie do wejścia na rynek pracy.

Szkolenie UX dla każdego

Połączenie kreatywności oraz umiejętności technicznych – tym właśnie charakteryzuje się przygotowane przez nas szkolenie UX. Znajdzie tutaj dla siebie coś każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania. Osoby stawiające pierwsze kroki mogą skorzystać z nauki od podstaw. Dla bardziej doświadczonych mamy znacznie bardziej szczegółowe szkolenie UX, podczas którego dowiedzą się zarówno o aktualnych trendach, jak również zaawansowanych rozwiązaniach technicznych. Warto skorzystać z tego kursu, ponieważ coraz więcej pracodawców szuka specjalistów w dziedzinie UX.