Masz już konto? Zaloguj się

Grafika motion i 3D

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zarobki w Grafika motion i 3D

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
15 kwi

Jak zautomatyzować grafiki i zaoszczędzić sporo czasu? (Case Study dla Marketerów)

19:00 - 20:30

Weź udział
16 kwi

Robimy dym - sesja w studio 💨

19:00 - 20:20

Wykup dostęp
23 kwi

Problemy z klientami - Historie i rozwiązania

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
30 kwi

🔴 Kwietniowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność Graficzna

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Filtry

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Najciekawsze wątki w społeczności

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń, kategorii oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Kursy grafiki komputerowej - podstawowe informacje

Technologia niemal calkowicie uzaleznia nasze funkcjonowanie. Mowa tutaj nie tylko o zyciu codziennym, ale równiez tym zawodowym. Dlatego wlasnie na rynku pracy potrzeba tak wielu osób, które moga mianowac sie specjalistami w dziedzinie zwiazanej z technologia. Chcialbys kiedys znalezc sie w takim miejscu? W takim razie kursy grafiki komputerowej sa wlasnie dla Ciebie. Znaczna wiekszosc efektów wizualnych na stronie internetowej wymaga ciezkiej pracy oraz wiedzy z zakresu obslugi róznych programów. Poznanie wlasnie takich umiejetnosci zapewniaja oferowane przez nas kursy grafiki komputerowej!

Kurs grafiki komputerowej - polaczenie technologii z kreatywnoscia

Stereotypowe myslenie o programistach oraz osobach zwiazanych z informatyka wylania nam obraz introwertyka w grubych okularach. Nic bardziej mylnego. Kurs grafiki komputerowej nie wymaga tylko i wylacznie pisania kolejnych linijek kodu, które pozwola na wygenerowanie symboli oraz animacji. Jak sama nazwa sugeruje, oprócz umiejetnosci technicznych potrzeba wyczucia estetyki oraz bardzo duzych pokladów kreatywnosci. Komputer jest w stanie wygenerowac bardzo wiele efektów wizualnych, jednak jeszcze bardzo wiele czasu uplynie, zanim przeskoczy w tej materii kreatywny umysl, majacy wyczucie dobrego smaku.

Kurs graficzny - widoczne efekty na kazdym kroku

W dzisiejszych czasach wiele szkolen uczeszczanych przez ambitne osoby wiaze sie z checia podjecia pracy w przyszlosci w danym zakresie. Czy kurs graficzny zapewnia takie mozliwosci? Jak najbardziej! Wystarczy tylko rozejrzec sie wokól siebie, aby zobaczyc efekty ciezkiej pracy wykonywanej przez specjalistów w zakresie grafiki komputerowej. Nie musimy nawet odpalac laptopa lub urzadzenia mobilnego. Kurs graficzny przygotuje nas do wykonywania grafik na etykietach widocznych na produktach spozywczych, logo firmowego, czy nawet nadruków na koszulkach lub torbach.

Internetowy kurs - grafika komputerowa

Ostatnie kilkanascie miesiecy dobitnie pokazalo, jak wielkim atutem jest posiadanie zasobów w przestrzeni internetowej. Kazdy oferowany przez nas kurs - grafika komputerowa , UX, obsluga mediów spolecznosciowych - mozecie znalezc na swoich indywidualnych kontach na naszej platformie. W przypadku przyszlych grafików mamy do czynienia z naprawde szeroka oferta korzystania z duzej liczby programów, które pomoga Ci w Twojej przyszlej pracy. Jezeli polujesz aktualnie na internetowy kurs, grafika komputerowa bedzie znakomitym pomyslem!