Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Wprowadzenie do Spline 3D

W tym warsztacie wprowadzę Was w podstawy pracy ze Spline, budowanie intekatywnych elementów, oraz umieszczania sceny w projekcie Webflow

1 lekcji

1h 20min

5 (2 oceny)

Wprowadzenie do Spline 3D - Interakcje i wykorzystanie w Webflow

Projektowanie 3D często wiąże się z koniecznością nauki drogich i skomplikowanych aplikacji takich jak Cinema 4D, czy Maya. A to z kolei wymaga od nas nakładów finansowych i poświęcenia sporej ilości czasu na długie poznawanie funkcjonalności i narzędzi. Często okazuje się, że aż tak rozbudowane narzędzia nie są nam potrzebne, wydane pieniądze nie zawsze związane są ze zwrotem z inwestycji. Dlatego z pomocą przychodzi Spline 3D - aplikacja do projektowania w trójwymiarze, z możliwości dodawania animacji i interakcji. Wyróżnia się ona prostym interfejsem, nieskomplikowanymi narzędziami, a co najważniejsze jest darmowa i dostępna z poziomu przeglądarki. Do dyspozycji mamy również niedrogą, płatną wersję, a wszystkie elementy, obiekty i sceny 3D, możemy również w interaktywnym sposób prezentować na stronach internetowych. Dlatego w tym Warsztacie wprowadzę Was w podstawy pracy ze Spline, budowanie vntekatywnych elementów, oraz umieszczania sceny w projekcie Webflow! Zapraszam.

Dla kogo jest ten kurs?

Materiał jest przygotowany dla Wszystkich projektantów graficznych, UI designerów i artystów 3D. Warsztat wprowadza w podstawowe zagadnienia bez potrzeby posiadania wcześniejszego doświadczenia z grafiką trójwymiarową. Szkolenie prowadzone jest w taki sposób, aby osoby początkujące mogły wynieść z niego jak największą ilość wiedzy.

Czego się nauczysz?

 • Zapoznanie się z interfejsem

 • Podstawowe obiekty 3D

 • Narzędzia do modelowania

 • Tworzenie materiałów

 • Projektowanie sceny

 • Budowanie animacji i interakcji

 • Eksportowanie i podgląd sceny

 • Integracja z Webflow

Autor kursu

Michał Wedlechowicz

Średnia ocen autora: 5

Bio
Michał Wedlechowicz - projektant graficzny - urodził się w 1989 r. Na co dzień pracuje w firmie produkującej opakowania i zajmuje się opracowywaniem artworków i nadruków dla opakowań z branży FMCG (głównie art. spożywcze). Jego pasja i zamiłowanie do grafiki nie kończy się jednak tylko na opakowaniach. Michał, po godzinach pracy projektuje materiały promocyjne dla własnych klientów, które możecie obejrzeć w serwisie Behance pod adresem https://www.behance.net/MichalWedlechowicz
Inne kursy tego autora
Skuteczne Kreacje Reklamowe Dall-E i ChatGPT AI dla Designera Tworzenie Kolekcji NFT Tworzenie Trójwymiarowej Kolekcji NFT

Dołącz do ponad 10 tys. zadowolonych z naszych kursów

Super materiał, pokazuje, jak z prostych kształtów można w kreatywny sposób uzyskać spektakularne efekty :)

Maria Czarnecka

16 czerwca 2023

Weronika Boruń

23 lutego 2024

Kurs Wprowadzenie do Spline 3D

 • 1 lekcji wideo

 • 1h 20min materiału

 • Ostatnia rewizja 08.02.2023

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Mogę polecić kursy z eduweb.pl osobom, które myślą o przekwalifikowaniu się z dotychczasowej branży i chcą uczyć się z uporządkowanych źródeł, w wybranym przez siebie czasie, no i przede wszystkim - w praktyce, a nie w teorii.

Robert Harężlak

Art Director, Graphic Designer

Zacznij naukę w Wprowadzenie do Spline 3D

 • 1 lekcji wideo

 • 1h 20min materiału

 • Ostatnia rewizja 08.02.2023

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych