Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Affinity Designer dla iPad

Przed Tobą warsztat, w którym Michał Wedlechowicz wprowadzi Cię w interfejs aplikacji Affinity Designer na iPada.

1 lekcji

34min

5 (3 oceny)

Affinity Designer dla iPad - Wprowadzenie

Przed Tobą warsztat, w którym Michał Wedlechowicz wprowadzi Cię w interfejs aplikacji Affinity Designer na iPada. Ta mobilna wersja znanego na całym świecie narzędzia daje niesamowitą swobodę tworzenia przy pomocy gestów, stylusa i rozpoznawalnego, intuicyjnego interfejsu. Od teraz możesz nie tylko tworzyć wspaniałe ilustracje wektorowe, ale również możesz rysować, szkicować, malować - a to wszystko w jednym oprogramowaniu. Zapraszamy!

Rodzina aplikacji Affinity

Affinity Designer dla iPad to rozszerzenie znanych i cenionych aplikacji Affinity, które są stale nagradzane i cenione przez użytkowników. Wiele osób pracuje na Affinity równolegle z narzędziami Adobe, lub przesiada się z Adobe na ten bardziej przystępny cenowo ekosystem. Aplikacja dla iPada to jedna z nowości, której brakowało firmie Serif w porównaniu do Adobe. Teraz wszystkie Twoje projekty, bez względu na urządzenie, będą dostępne w Affinity.

Wygodne tworzenie ilustracji

iPad w połączeniu z Apple Pencil to jedno z najlepszych rozwiązań dla osób, które tworzą cyfrowe kreacje, zarówno ilustracje jak i szkice, rysunki czy digital painting. Teraz możesz do tego zestawu dołożyć potencjał aplikacji Affinity, który daje wszystkie narzędzia potrzebne do przygotowania genialnych ilustracji.

Affinity for iPad a Procreate?

Na eduweb znajdziesz też popularny kurs świetnej aplikacji, jaką jest Procreate. Można w niej tworzyć fantastyczne ilustracje i zawiera mnóstwo opcji dla rysowników, czy concept artystów, których próżno szukać w Affinity. Natomiast Affinity for iPad ma jedną istotną zaletę. Grafiki tworzone w ten sposób mogą być wektorowe, co powoduje ich większą przydatność na potrzeby sieci i innych cyfrowych formatów.

Dla kogo jest ten kurs?

Ten materiał przygotowaliśmy dla osób, które korzystają z iPada lub narzędzi Affinity i chcą poznać nowe możliwości, które dają aplikacje mobilne w zakresie pracy z grafiką oraz przygotowania treści. To Warsztat wprowadzający, bardzo podstawowy, który ma głównie przedstawić w przystępny sposób najważniejsze cechy aplikacji mobilnej Affinity.

Czego się nauczysz?

 • Wprowadzenie do Affinity Designer dla iPad

 • Wszystkie podstawowe ustawienia

 • Możliwości i integracja z innymi aplikacjami

 • Kilka praktycznych zastosowań

Autor kursu

Michał Wedlechowicz

Średnia ocen autora: 5

Bio
Michał Wedlechowicz - projektant graficzny - urodził się w 1989 r. Na co dzień pracuje w firmie produkującej opakowania i zajmuje się opracowywaniem artworków i nadruków dla opakowań z branży FMCG (głównie art. spożywcze). Jego pasja i zamiłowanie do grafiki nie kończy się jednak tylko na opakowaniach. Michał, po godzinach pracy projektuje materiały promocyjne dla własnych klientów, które możecie obejrzeć w serwisie Behance pod adresem https://www.behance.net/MichalWedlechowicz
Inne kursy tego autora
Skuteczne Kreacje Reklamowe Dall-E i ChatGPT AI dla Designera Tworzenie Kolekcji NFT Tworzenie Trójwymiarowej Kolekcji NFT

Dołącz do ponad 10 tys. zadowolonych z naszych kursów

Poproszę o więcej. Świetny warsztat.

Jolanta Waniowska

13 sierpnia 2020

super, że są kursy na iPady!

Oliver Szot

18 sierpnia 2020

Super

Łukasz Kuczek

21 sierpnia 2020

Kurs Affinity Designer dla iPad

 • 1 lekcji wideo

 • 34min materiału

 • Ostatnia rewizja 10.08.2020

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Mogę polecić kursy z eduweb.pl osobom, które myślą o przekwalifikowaniu się z dotychczasowej branży i chcą uczyć się z uporządkowanych źródeł, w wybranym przez siebie czasie, no i przede wszystkim - w praktyce, a nie w teorii.

Robert Harężlak

Art Director, Graphic Designer

Zacznij naukę w Affinity Designer dla iPad

 • 1 lekcji wideo

 • 34min materiału

 • Ostatnia rewizja 10.08.2020

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych