Masz już konto? Zaloguj się
Full-stack i Programowanie

Kursy - Vue.js

Czym jest Vue.js?

Vue.js to kolejny, zaraz po Angularze oraz React, popularny framework JavaScript. Wykorzystywany jest do tworzenia elementów interfejsu po stronie przeglądarki użytkownika. Od dwóch pozostałych, wymienionych frameworków JavaScript, wyróżnia go głównie stosunkowo niski próg wejścia. Dużą zaletą nauki Vue.js to jest to, że do opanowania go nie jest potrzebna zaawansowana, specjalistyczna wiedza ani znajomość innych frameworków JavaScript, co pozwala na uproszczenie procesu tworzenia interfejsów użytkownika.

Vue.js jest w całości kontrolowany przez JavaScript, wobec czego nauka Vue.js jest doskonałym wyborem dla osób, które opanowały ten język i chcą, by ich wachlarz umiejętności stopniowo się rozwijał.

Nauka Vue.js to świetny krok dla front-end developerów, zarówno tych, którzy nie znają jeszcze innych frameworków JavaScript, ale w tym także osób, które już teraz pracują w Angularze lub ReactJS. Tworzenie interfejsów w Vue.js przebiega w inny sposób, niż w dwóch pozostałych, popularnych frameworkach, i z pewnością jest doskonałym uzupełnieniem kwalifikacji front-end developera.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zacznij naukę od podstaw

Zarobki w Vue.js

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
25 cze

Bądź nieidalny, zerwij z zasadami

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
27 cze

🔴 Czerwcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział
1 lip

Czy pasywny dochód istnieje? Ile zarabiam na pobocznych projektach💰

19:00 - 20:00

Weź udział
9 lip

Wieczorne zdjęcia z lampami LED

21:00 - 22:00

Wykup dostęp
23 lip

Backup - od aparatu po chmurę ☁️

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
25 lip

🔴 Lipcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność Full-stack

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Filtry

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Kurs VueJS - łatwość w funkcjonowaniu

Wszyscy programiści zdają sobie sprawę z tego, jak dużą popularnością cieszy się język programowania JavaScript. Do jego prawidłowego funkcjonowania potrzebujemy jednak poznać kilka frameworków, które znacząco ułatwiają nam pracę. Jeden z nich przybliży Wam właśnie ten kurs VueJS. Wykorzystuje się go do tworzenia elementów interfejsu na stronach z perspektywy użytkownika. Stanowi on jeden z trzech najbardziej popularnych frameworków wykorzystywanych przy JavaScript, którymi są Angular oraz ReactJS. Co wyróżnia go od dwóch pozostałych? Kurs VueJS pokaże Wam, że jest on zdecydowanie najprostszy z wymienionej trójki. Niski próg wejścia oraz brak konieczności znajomości skomplikowanych rozwiązań sprawiają, że w miarę łatwy sposób można ułatwić proces tworzenia interfejsu użytkownika.

Vue JS kurs - co zawiera?

Czego nauczysz się przy okazji poznawania Vue JS? Kurs w większości opiera się na JavaScriptcie, co zdecydowanie ułatwia funkcjonowanie wielu programistom. Mamy do wyboru zarówno ścieżkę podstawową, jak również zaawansowaną. Pierwsza z nich przeznaczona jest dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie programowania. Z pewnością dobrym pomysłem będzie rozpoczęcie właśnie od Vue JS. Kurs dla zaawansowanych także jest bardzo przydatny także wtedy, kiedy mamy już wiedzę z zakresu Angulara oraz React JS. VueJS funkcjonuje na nieco innych zasadach, przez co nieco inaczej tworzą się interfejsy. Z tego powodu będzie to bardzo dobre uzupełnienie wiedzy także dla tych bardziej doświadczonych deweloperów.

Kurs Vue JS - nie tylko wiedza

Każdy zapisujący się na kurs Vue JS ma przede wszystkim w głowie nauczenie się nowych umiejętności, które przydadzą się w przyszłości. Jednak to nie jedyna zaleta uczestnictwa w przygotowywanych przez nas zajęciach. Po przebyciu całej ścieżki nauki, otrzymacie od nas Certyfikat oraz Odznakę. Potwierdzają one zdobytą przez Was wiedzę oraz umiejętność wykorzystywania jej w praktyce. Oczywiście możecie go wydrukować i powiesić nad łóżkiem czy biurkiem, ale jest znacznie lepszy sposób na jego wykorzystanie. Kurs Vue JS to możliwość pokazania potencjalnemu pracodawcy swojej bogatej wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej. Dzięki temu jesteś w stanie zainteresować zarówno zleceniobiorców na rynku freelancerskim, jak również największe korporacje w Polsce i na świecie. W końcu w dzisiejszych czasach zainteresowanie programistami wszelkiej maści tylko i wyłącznie wzrasta.