Masz już konto? Zaloguj się
Full-stack i Programowanie

Kursy - Back-end Development

Czym jest Back-end Development?

Back-end to cała infrastruktura aplikacji internetowych, działająca po stronie serwera. Technogie back-endowe odpowiadają za przekazywanie danych do bazy oraz wykonywanie operacji na serwerze. Back-end development to zagadanienie, które idzie w parze z również bardzo popularnym front-endem, które stanowi niezbędny element każdej aplikacji internetowej.

Zalety nauki back-endu to między innymi to, że specjaliści w dziedzinie back-end developmentu należą do jednych z najbardziej poszukiwanych i najlepiej opłacanych osób z branży. Dodatkowo nauka back-endu to konieczny element w rozwoju zawodowym każdego front-end developera, który chciałby wiedzieć, jak zostać full-stack developerem. Zaletą back-endu jest również to, że posiada bardziej stabilne i uporządkowane tempo rozwoju, niż front-end.

Nauka back-end developmentu z kursów eduweb.pl zawiera w sobie zarówno takie zagadnienia, jak nauka języka PHP oraz nauka pracy z bazami danych SQL, jak również poznanie popularnych frameworków. Zalicza się do nich między innymi Zend i Symfony, a także takie rozwiązania jak NodeJS.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zacznij naukę od podstaw

Loading...

Zarobki w Back-end Development

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Wynagrodzenie

8500 - 33000 PLN

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
25 cze

Bądź nieidalny, zerwij z zasadami

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
27 cze

🔴 Czerwcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział
1 lip

Czy pasywny dochód istnieje? Ile zarabiam na pobocznych projektach💰

19:00 - 20:00

Weź udział
9 lip

Wieczorne zdjęcia z lampami LED

21:00 - 22:00

Wykup dostęp
23 lip

Backup - od aparatu po chmurę ☁️

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
25 lip

🔴 Lipcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność Full-stack

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Filtry

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Najciekawsze wątki w społeczności

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń, zainteresowań oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Kursy back-end - cała mechanika funkcjonowania

Przy wejściu na każdą stronę internetową czy też aplikację mobilną zwracasz uwagę zaledwie na szczyt góry lodowej. Mianowicie wygląd, szybkość działania oraz funkcjonalność. Pod taflą wody znajduje się jednak znacznie więcej, co bliżej mogą przedstawić kursy back-end. Na pierwszy rzut oka można nie dostrzegać tej pracy, jednak to ona stanowi fundament jakiejkolwiek strony lub aplikacji. Te technologie odpowiadają przede wszystkim za przekazywanie wszystkich danych do bazy oraz wykonywanie operacji na serwerze. Użytkownik dostrzeże je dopiero w momencie, w którym nie będą one funkcjonować poprawnie. Kursy back-end idą w parze z coraz bardziej popularnym front-endem. Tworzą one całość, która odpowiednio współpracująca ze sobą tworzy stronę internetową lub aplikację mobilną.

Back-end developer - kurs dla najbardziej poszukiwanych na rynku

Jak dużym zainteresowaniem cieszy się back-end developer? Kurs przygotowany przez eduweb.pl pozwoli na zdobycie wiedzy na temat jednego z najbardziej dochodowych zawodów na całym świecie. Jeżeli chcesz zostać full-stack developerem, to musisz przebrnąć przez obydwie, kompatybilne części. Back-end ma tę zaletę nad front-endem, że ścieżka rozwoju w tej dziedzinie jest zdecydowanie bardziej przejrzysta oraz uporządkowana. Co jeszcze otrzymasz na naszej platformie back-end developer? Kurs pozwala na zdobycie specjalnych Certyfikatów oraz Odznak po ukończeniu odpowiedniego segmentu zajęć. Cieszy się on dużą popularnością wśród potencjalnych pracodawców oraz zleceniodawców. Mowa tutaj zarówno o przedstawicielach małych i średnich przedsiębiorstw, jak również liderów na światowych rynkach w swoich branżach.

Kurs back-end - co dokładnie zawiera?

Wraz z wielokrotnie wspominanym front-endem, kurs back-end to zdecydowanie najbardziej rozbudowane szkolenie znajdujące się na naszej platformie. Nie ma się co dziwić - w końcu kontakt strony z serwerem należy nie tylko do najważniejszych, ale również do najbardziej skomplikowanych tematów w zakresie programowania. Każdy kurs back-end to przede wszystkim operowanie na znanych oraz popularnych narzędziach, kompatybilnych z wieloma stronami internetowymi oraz aplikacjami. Na wstępie uczymy Was kluczowego w back-endzie języka PHP, który przyda Wam się na każdym szczeblu zawodowym. Idąc dalej, skupiamy się na nauce pracy z bazami danych SQL oraz różnymi frameworkami, do których należą Zend i Symfony, a także rozwiązania takie jak NodeJS.