Masz już konto? Zaloguj się
Full-stack i Programowanie

Kursy - JavaScript

Czym jest JavaScript?

JavaScript jest jednym z najpopularniejszych języków programowania na świecie. Technologia ta, choć początkowo stworzona z myślą o stronach internetowych, obecnie znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach informatycznych. Nauka JavaScriptu często jest pierwszym krokiem początkujących developerów w kierunku „prawdziwego” programowania.

JavaScript wykorzystywany jest praktycznie wszędzie – od stron internetowych, aż po pełnoprawne aplikacje tworzone na wszystkie platformy. Ponadto, na języku JavaScript oparte są wszystkie najpopularniejsze frameworki front-endowe (i nie tylko, ponieważ znaleźć można również rozwiązania wykorzystujące JavaScript do pisania back-endowych rozwiązań, np. NodeJS). Z tego powodu nauka programowania w JavaScript jest bardzo dobrym wyborem dla każdego, kto zapoznał się już z HTML i CSS i chce pójść krok dalej – niezależnie od tego, czy jego celem jest nauka front-endu, nauka back-endu, czy nawet programowanie aplikacji.

W dzisiejszych czasach rozwój JavaScript postępuje szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, przybiera on również coraz to nowsze formy takie jak EcmaScript oraz wykorzystywany jest we frameworkach takich jak AngularJS, ReactJS, Vue.js czy NodeJS. Z tego powodu zdecydowanie warto być na bieżąco i dobrze poznać ten język programowania.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zarobki w JavaScript

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
23 kwi

Problemy z klientami - Historie i rozwiązania

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
30 kwi

🔴 Kwietniowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność Full-stack

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Filtry

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Kurs JavaScript - nie tylko do stron WWW

JavaScript stanowi podstawę dla każdego, kto chciałby spróbować swoich sił w programowaniu. Początkowo stanowił on język programowania przeznaczony przede wszystkim do stron internetowych. Jego znajomość nadal zdecydowanie ułatwia projektowanie wszelkiego rodzaju witryn, ale nie tylko. Kurs JavaScript pozwoli Tobie na rozszerzenie swojej wiedzy także w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych, dostępnych na wszystkie systemy operacyjne. Doświadczeni developerzy z nieskrywanym sentymentem wspominają czasy nauki właśnie tego języka programowania - kurs JavaScript był dla nich bardzo często pierwszym krokiem w stronę profesjonalizmu. Zdecydowanie warto poszerzyć swoją wiedzę właśnie w tym zakresie, ponieważ JS stanowi w wielu przypadkach podstawę do pracy jako programista tworzący w wielu różnych językach.

JavaScript - kursy dla różnych programistów

Wszystkie osoby mające za sobą początki w IT zdają sobie sprawę, że istnieją różne dziedziny będące specjalizacją developerów. Możemy je podzielić na trzy najbardziej podstawowe - front-end, back-end oraz stricte aplikacje mobilne. Językiem zdecydowanie ułatwiającym poznanie ich funkcjonowania jest właśnie JavaScript. Kursy z tego zakresu pozwalają nam na poszerzenie wiedzy praktycznie w każdej z wcześniej wspomnianych specjalizacji. Najpopularniejsze szablony front-endowe oparte są właśnie na tym języku programowania. Warto także wspomnieć o back-endowych rozwiązaniach, które w dużej mierze wykorzystują właśnie język JavaScript. Najpopularniejszym z nich jest bez wątpienia NodeJS. Po poznaniu tajników HTML oraz CSS to świetny wybór na kontynuację rozwoju swojej przygody ze światem IT.

Kursy JavaScript - jak przebiegają w praktyce?

Kursy JavaScript przebiegają w całości online. Budzi to czasami obiekcje osób, które nieufnie podchodzą do zdalnych szkoleń oraz wszelkiego rodzaju seminariów. Dlatego właśnie warto usystematyzować to, co oferujemy w ramach naszego kursu. Przede wszystkim otrzymacie dostęp do bardzo dużej liczby materiałów. Dla osób chcących usystematyzować swoją wiedzę przygotowaliśmy krótsze warsztaty, mogące otworzyć oczy na bardziej wyspecjalizowane tematy. Nasze kursy JavaScript kompleksowo przygotowują Cię do wyzwań w tworzeniu nowych stron. Są to zdecydowanie dłuższe treści, aczkolwiek bardzo dobrze obrazują wszystkie niezbędne tajniki do pracy w IT. Warto także wspomnieć, że wszystkie nasze kursy nagradzane są certyfikatami oraz odznakami.