Masz już konto? Zaloguj się
UI, UX i Webdesign

Kursy - Adobe XD

Czym jest Adobe XD?

Adobe XD to stosunkowo nowa aplikacja do projektowania interfejsów, której wygodę użytkowania doceniają webdesignerzy szukający regularnie rozwijanych, prostych w obsłudze i profesjonalnych narzędzi do UI designu. Została opracowana przez firmę Adobe w odpowiedzi na potrzeby designerów oraz na rosnącą popularność narzędzi takich jak Sketch.

Porównanie Adobe XD do Sketcha oraz to, czy wybrać Adobe XD czy Sketch, to dylemat, przed jakim stoją wielu designerzy. Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. Adobe XD posiada podobny zbiór funkcjonalności oraz dynamicznie się rozwija, choć na chwilę obecną w dalszym ciągu pozostaje nieco za Sketchem pod względem możliwości i szybkości pracy. Nie przeszkodziło to jednak w tym, by nauka Adobe XD stała się już branżowym standardem na świecie, i to właśnie to narzędzie do projektowania interfejsów jest wybierane jako główna aplikacja przez wiele firm i agencji.

Wymieniając zalety Adobe XD nie można zapomnieć o tym, że to właśnie to narzędzie jest dostępne zarówno na macOS, jak i na Windowsa, co w dalszym ciągu jest na razie rzadkością w przypadku aplikacji dla UI/UX designerów. Kolejną zaletą Adobe XD jest jedna licencja na Creative Cloud, co oznacza, że firmy zatrudniające grafików pracujących już z użyciem Photoshopa czy Illustratora nie muszą kupować kolejnych licencji. Oprócz tego, dzięki temu Adobe XD dobrze integruje się z całą chmurą Adobe.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zarobki w Adobe XD

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
20 maj

OCR Faktur - czyli jak zautomatyzować proces, który oszczędzi setki godzin w Twojej firmie

19:00 - 20:00

Weź udział
22 maj

Nowości w Adobe Photoshop 2024

19:00 - 20:00

Wykup dostęp

+5000 osób

Społeczność UI & UX

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Do kogo jest skierowany kurs Adobe XD?

Kurs Adobe XD jest dedykowany wszystkim osobom zainteresowanym projektowaniem interfejsów użytkownika (UI) i prototypowaniem aplikacji mobilnych i webowych. Bez względu na to, czy jesteś projektantem interfejsów, UX/UI designerem, programistą czy pasjonatem tworzenia interaktywnych rozwiązań, kurs Adobe XD zapewnia narzędzia i umiejętności potrzebne do efektywnego tworzenia nowoczesnych i atrakcyjnych projektów interfejsów.

Rozwijaj swoje umiejętności w Adobe XD

Adobe XD to zaawansowane oprogramowanie do projektowania interfejsów i prototypowania, które umożliwia tworzenie atrakcyjnych projektów UI, tworzenie interaktywnych prototypów i testowanie ich w różnych scenariuszach. Dzięki Adobe XD możesz projektować i tworzyć interfejsy użytkownika, tworzyć interakcje, animacje i przejścia między ekranami. Kursy online z Adobe XD pomogą Ci opanować techniki projektowania interfejsów, wykorzystywać zaawansowane funkcje Adobe XD i tworzyć doskonałe projekty interfejsów użytkownika.

Elastyczna nauka dzięki kursom Adobe XD online

Kursy Adobe XD online dają Ci możliwość elastycznego uczenia się w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu. Możesz dostosować tempo nauki do swoich indywidualnych potrzeb i postępować według własnego harmonogramu. Bez względu na to, czy jesteś początkującym użytkownikiem Adobe XD, czy chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zaawansowanych technikach projektowania interfejsów, kursy online Adobe XD pozwalają na elastyczną naukę, gdzie możesz uczyć się w swoim tempie i powtarzać materiał, gdy tego potrzebujesz.

Kurs Adobe XD online od Eduweb - zdobywaj wiedzę od ekspertów!

Platforma Eduweb to renomowana platforma edukacyjna, która oferuje wysokiej jakości kursy online z różnych dziedzin, w tym kursy Adobe XD. Wszystkie kursy są tworzone przez doświadczonych ekspertów, którzy posiadają głęboką wiedzę na temat projektowania interfejsów użytkownika. Dzięki kursom online od Eduweb, możesz rozwijać swoje umiejętności w obszarze Adobe XD, zdobywać praktyczne doświadczenie w projektowaniu interfejsów i prototypowaniu aplikacji oraz poszerzać swoje możliwości w tworzeniu doskonałych doświadczeń użytkownika.