Masz już konto? Zaloguj się
Grafika motion i 3D

Kursy - Rysunek

Czym jest Rysunek?

Rysunek i Concept Art to rozbudowane zagadnienie dotyczące tworzenia ilustracji na potrzeby gier wideo, filmów czy komiksów. Kurs concept artu pozwoli Ci na tworzenie grafik koncepcyjnych od podstaw aż do zaawansowanych projektów. Zaczniesz od tego, jak nauczyć się podstaw rysunku oraz jakich narzędzi używać do rysowania oraz dowiesz się kiedy sięgnąć po odpowiednie kredki czy markery. Następnie przejdziemy do bardziej zaawansowanych technik pracy concept artysty, takich jak digital painting. Dowiesz się jak tworzyć ilustracje cyfrowe i jak pracować z tabletem graficznym.

Jeżeli praca w Adobe Photoshop nie jest Ci obca, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - ucząc się tego, jakie są techniki malarstwa cyfrowego wykorzystamy właśnie to narzędzie. Dowiesz się jak wykorzystać oświetlenie, kompozycję czy budowę ciała do tego, by przedstawić za pomocą ilustracji rozbudowaną historię stojącą za tworzoną przez Ciebie postacią. Będziesz wiedział jak przedstawić charakter postaci przez ilustracje i nadasz tworzonym ilustracjom wielowymiarowości.

Kurs concept artu to propozycja dla wszystkich ilustratorów oraz rysowników, którzy chcą rozwijać swój warsztat o ciekawe i przydatne umiejętności, które pomogą im w ich codziennej pracy.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zacznij naukę od podstaw

Zarobki w Rysunek

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Wynagrodzenie

5000 - 12500 PLN

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
25 lip

🔴 Lipcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność Graficzna

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Filtry

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Kurs Concept Art - komu polecane będzie to szkolenie?

Szukając dla siebie najlepszych szkoleń z zakresu tworzenia i rysunku, z całą pewnością jak najbardziej należy zwrócić uwagę na kurs Concept Art, który daje naprawdę wiele wspaniałych możliwości, które można wykorzystać zarówno jako swoje hobby, jak i podczas pracy zawodowej. Takie kursy polecane są każdemu, kto chciałby albo rozwinięć swoje umiejętności, albo zacząć całkowicie od zera i dopiero w ten sposób stopniowo się rozwijać. Na pewno jest to jeden z kursów, który doskonale sprawdzi się podczas obrania swojej ścieżki zawodowej i próbowania nowych rzeczy.

Kurs Concept Art - czego można się podczas niego nauczyć?

Zawsze najważniejszym pytaniem, które pada podczas dobierania dla siebie odpowiedniego kursu, jest to, które wynika z możliwych do osiągnięcia rezultatów. W takim razie, czego można się nauczyć, zapisując się na kurs Concept Art? Przede wszystkim Concept Art to program, który pozwala na tworzenie nawet najbardziej skomplikowanych i złożonych grafik i ilustracji potrzebnych do gier wideo, filmów czy też komiksów. Dzięki temu stworzyć można całą grafikę, która wykorzystana zostanie na potrzeby danej produkcji. Po ukończeniu takiego kursu, jak najbardziej można mieć opanowane wszystkie najważniejsze zagadnienia oraz umiejętności, które pozwolą na tworzenie całkowicie od podstaw. Na pewno jest to niczym spełnienie marzeń każdego, kto chciałby projektować tego typu grafiki. Takich kwestii trudno nauczyć się samemu, więc, jak najbardziej warto korzystać z możliwości proponowanego kursu.

Concept Art kurs dopasowany do twoich potrzeb

Dużym atutem jest również to, że Concept Art kurs podzielony jest na kilka tematów, z czego jeden trwa około godziny. Sprawia to, że z możliwości szkolenia można skorzystać dosłownie wszędzie i uczyć się w każdej wolnej chwili. To bardzo funkcjonalne i daje wiele korzyści, zwłaszcza dla osób, które aktualnie pozostają aktywne zawodowo. To na pewno jeden z podstawowych programów dla każdego, kto planuje swoją przyszłość w tej branży. Sprawdza się on zarówno u twórców początkujących, jak i bardziej zaawansowanych, którzy potrzebują bardziej złożonych narzędzi. Niemniej jednak cały program jest stworzony bardzo intuicyjnie, więc również na samym początku nie powinno sprawiać to większych trudności. Concept Art to propozycja dla każdego, kto chciałby poszerzać swoje umiejętności. Wielu twórców gier, komiksów i animacji pracuje właśnie w pierwszej kolejności na tym programie.