Menu

UI, UX i Webdesign

Czym jest: Principle?

Principle to łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia animacji które pozwala na tworzenie interaktywnych interfejsów użytkownika. To aplikacja dla UX/UI designerów, która ceniona jest przez projektantów za to, że pozwala na stworzenie ciekawych, żywych i angażujących projektów.

Wykorzystanie Principle pozwala na to, by dodać interakcje między ekranami. Narzędzie to stanowi odpowiedź na to, jak przygotować projekt wieloekranowej aplikacji wzbogaconej o interakcje między ekranami. Nawet złożone projekty mogą zostać ożywione za pomocą animacji i przejść, co pozwoli odbiorcy na pełne doświadczenie działania aplikacji.

Zalety Principle to również między innymi bardzo dobra integracja ze Sketchem, co pozwala na stworzenie wygodnego ekosystemu do projektowania interfejsów. Co ciekawe, to właśnie nauka Principle pozwala stworzyć tak efektowne prezentacje produktów i aplikacji, jakie widoczne są w topowych projektach na Behance czy Dribble - dlatego kurs Principle to świetny krok dla wszystkich UX/UI designerów.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów

Stanowiska: UX/UI Designer
Wynagrodzenia netto: 6000-10000 zł
Kto rekrutuje? ING, Samsung, Aliorbank, SWPS

zobacz oferty pracy
5 godzin 32 minuty

Kurs Principle

Projektowanie Interakcji

Chcesz zacząć projektować interaktywne, animowane interfejsy i prototypy aplikacji? Nic dziwnego - w końcu obecnie jest to jedna z najbardziej pożądanych umiejętności u dobrego UI/UX Designera! Sprawdź, jak fascynujące może być projektowanie interakcji, które Twój klient podsumuje zaskoczonym pytaniem - "O, to już działa?". Projektuj efektowne prezentacje na Behance i zacznij zdobywać jeszcze więcej świetnych, inspirujących zleceń.

Grzegorz Róg

}