Masz już konto? Zaloguj się
UI, UX i Webdesign

Kursy - Sketch

Czym jest Sketch?

Sketch to rewolucyjne narzędzie do projektowania interfejsów i innych elementów graficznych. Jest obecnie branżowym standardem, a jego znajomość jest praktycznie obowiązkowa dla osób, które zajmują się webdesignem. Nauka Sketcha szczególnie polecana jest wszystkim projektantom graficznym, ponieważ praca w Sketchu to olbrzymia wygoda i spora oszczędność czasu. Oprócz tego Sketch jest coraz powszechniej stosowany przez duże studia graficzne i agencje, chociaż w dalszym ciągu na razie prym wiodą rozwiązania Adobe.

Nauka Sketcha pozwala na przyspieszenie i ułatwienie pracy również programistom, ponieważ daje designerowi narzędzia do łatwego i skutecznego przygotowywania grafik wykorzystywanych w projektach a następnie eksportowania ich w wielu wersjach i formatach. Co ciekawe, wiele rozwiązań dostępnych obecnie w Adobe XD miało swój początek właśnie Sketchu i zostało później przeniesione na tę platformę.

Do niewątpliwych zalet pracy w Sketchu należą symbole, które pozwalają na bardzo szybką pracę i korzystanie z jednej bazy elementów graficznych wykorzystywanych później na wielu ekranach - co daje możliwość szybkiego i łatwego wdrażania zmian w całym projekcie. Sketch jest narzędziem intensywnie rozwijanym, które z każdą kolejną aktualizacją pozwala na coraz więcej działań bezpośrednio z poziomu aplikacji - być może już niedługo będzie pozwalał na generowanie gotowego front-endu strony internetowej.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zacznij naukę od podstaw

Zarobki w Sketch

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
20 maj

OCR Faktur - czyli jak zautomatyzować proces, który oszczędzi setki godzin w Twojej firmie

19:00 - 20:00

Weź udział
22 maj

Nowości w Adobe Photoshop 2024

19:00 - 20:00

Wykup dostęp

+5000 osób

Społeczność UI & UX

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Filtry

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Kurs Sketch - czym jest Sketch?

Sketch to obowiązkowa pozycja dla każdego zajmującego się webdesignem. To narzędzie do projektowania interfejsów i elementów graficznych. Nasz kurs Sketch polecamy w szczególności projektantom graficznym. Środowisko Sketch jest wygodne i pozwala zaoszczędzić wiele godzin. Kurs Sketch i sama aplikacja przydadzą się także programistom. Daje ona narzędzia do łatwego i prostego przygotowania grafik wykorzystywanych w projektach. Można je eksportować do wielu najbardziej popularnych formatów. Dużą zaletą Sketcha są symbole. Dzięki nim możliwa jest szybka praca na jednej bazie danych i łatwe wdrażanie zmian w całym projekcie. To również wygodna praca na wielu ekranach.

Kurs Sketch – dlaczego warto wybrać Sketch?

Sketch ma ogromną przewagę nad narzędziami takimi jak Illustrator czy Photoshop. To wszystko dzięki temu, że został stworzony do pracy z grafiką wektorową pod kątem UI. Programy wymienione wcześniej są przeladowane funkcjami i mniej wydajne. Sketch jest programem do precyzyjnych zadań. Dzięki specjalizacji możliwa jest praca na wysokich obrotach i bardzo wydajna. Aplikacja wykorzystuje także setki przydatnych pluginów. Warto zdecydować się na nasz kurs, bo koszt korzystania z aplikacji w stosunku do jej możliwości jest naprawdę niewielki.

Co znajdziesz w kursie Sketch?

Dzięki naszemu kursowi Sketcha będziesz mógł w pełni wykorzystać możliwości aplikacji. Mamy dla Ciebie zarówno lekcje teoretyczne, jak i praktyczne. Naukę dobieramy do każdego zagadnienia. Nasz kurs Sketch podzieliliśmy na dwa segmenty. Pierwsza część to wiedza teoretyczna. Temat wyczerpujemy do maksimum, a Ty dostajesz od nas wiedzę na temat obsługi programu. Dowiesz się o skrótach klawiaturowych, tipsach i trikach. To wszystko ma przyspieszyć Twoją pracę z programem. Drugi segment to praktyka. W tym miejscu skupiamy się na wykorzystaniu zdobytej wiedzy teoretycznej. Wiedzę wykorzystujemy do projektowania ekranów inteligentnego domu. Naukę możesz dostosować do swojego tempa.

Dla kogo jest kurs Sketcha?

Jeżeli jesteś użytkownikiem Maca i myślisz o wykorzystywaniu Sketcha, ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Wielkość tego narzędzia tkwi w jego prostocie i warto go poznać dogłębnie. Zamiast wyważać otwarte drzwi i samemu dochodzić do różnych możliwości programu, lepiej skorzystać z naszej pomocy. Dzięki nam poznasz wszystkie sekrety aplikacji, a to przyspieszy Twoją pracę. Skorzystaj z naszego kursu po bardzo atrakcyjnej cenie już teraz. Przejrzyj także ofertę innych naszych kursów. Zapraszamy!