Menu

UI, UX i Webdesign

Czym jest: Sketch?

Sketch to rewolucyjne narzędzie do projektowania interfejsów i innych elementów graficznych. Jest obecnie branżowym standardem, a jego znajomość jest praktycznie obowiązkowa dla osób, które zajmują się webdesignem. Nauka Sketcha szczególnie polecana jest wszystkim projektantom graficznym, ponieważ praca w Sketchu to olbrzymia wygoda i spora oszczędność czasu. Oprócz tego Sketch jest coraz powszechniej stosowany przez duże studia graficzne i agencje, chociaż w dalszym ciągu na razie prym wiodą rozwiązania Adobe.

Nauka Sketcha pozwala na przyspieszenie i ułatwienie pracy również programistom, ponieważ daje designerowi narzędzia do łatwego i skutecznego przygotowywania grafik wykorzystywanych w projektach a następnie eksportowania ich w wielu wersjach i formatach. Co ciekawe, wiele rozwiązań dostępnych obecnie w Adobe XD miało swój początek właśnie Sketchu i zostało później przeniesione na tę platformę.

Do niewątpliwych zalet pracy w Sketchu należą symbole, które pozwalają na bardzo szybką pracę i korzystanie z jednej bazy elementów graficznych wykorzystywanych później na wielu ekranach - co daje możliwość szybkiego i łatwego wdrażania zmian w całym projekcie. Sketch jest narzędziem intensywnie rozwijanym, które z każdą kolejną aktualizacją pozwala na coraz więcej działań bezpośrednio z poziomu aplikacji - być może już niedługo będzie pozwalał na generowanie gotowego front-endu strony internetowej.

więcej... ukryj...

Ścieżka Nowoczesne UI

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 18 godzin 1 minuta
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów

Stanowiska: UX/UI Designer
Wynagrodzenia netto: 6000-10000 zł
Kto rekrutuje? ING, Samsung, Aliorbank, SWPS

zobacz oferty pracy
7 godzin 34 minuty

Kurs Sketch

Projektowanie UI

Sketch to aplikacja, która w ostatnim czasie zdobyła serca wszystkich, którzy projektują UI czy UX, choć tak naprawdę Sketch to program, którego nauczyć może się każdy. Oprócz licznych zalet, Sketch posiada także jedną dużą wadę - dostępny jest wyłącznie na platformę Mac OS. Jeśli jednak jesteś szczęśliwym posiadaczem Mac'a - grzechem byłoby nie wykorzystać potencjału, który tkwi w pracy w Sketch'u. Zapewniam Cię, że praca z grafiką i projektowanie interfejsów jeszcze nigdy nie było tak szybkie i przede wszystkim - przyjemne.

Grzegorz Róg

Kurs Sketch - czym jest Sketch?

Sketch to obowiazkowa pozycja dla kazdego zajmujacego sie webdesignem. To narzedzie do projektowania interfejsów i elementów graficznych. Nasz kurs Sketch polecamy w szczególnosci projektantom graficznym. Srodowisko Sketch jest wygodne i pozwala zaoszczedzic wiele godzin. Kurs Sketch i sama aplikacja przyda sie tez programistom. Daje ona narzedzia do latwego i prostego przygotowania grafik wykorzystywanych w projektach. Mozna je eksportowac do wielu, najbardziej popularnych formatów. Duza zaleta Sketcha sa symbole. Dzieki nim mozliwa jest szybka praca na jednej bazie danych i latwe wdrazanie zmian w calym projekcie. To równiez wygodna praca na wielu ekranach.

Kurs Sketch – dlaczego warto wybrac Sketch?

Sketch ma ogromna przewage nad narzedziami takimi jak Ilustrator czy Photoshop. To wszystko dzieki temu, ze zostal stworzony do pracy z grafika wektorowa pod katem UI. Programy wymienione wczesniej sa przeladowane funkcjami i mniej wydajne. Sketch jest programem do precyzyjnych zadan. Dzieki specjalizacji mozliwa jest praca na wysokich obrotach i bardzo wydajna. Aplikacja wykorzystuje tez setki przydatnych pluginów. Warto zdecydowac sie na nasz kurs, bo koszt korzystania z aplikacji w stosunku do jej mozliwosci jest naprawde niewielki.

Co znajdziesz w kursie Sketch?

Dzieki naszemu kursowi Sketcha bedziesz mógl w pelni wykorzystac mozliwosci aplikacji. Mamy dla Ciebie zarówno lekcje teoretyczne, jak i praktyczne. Nauke dobieramy do kazdego zagadnienia. Nasz kurs Sketch podzielilismy na dwa segmenty. Pierwsza czesc to wiedza teoretyczna. Temat wyczerpujemy do maksimum, a Ty dostajesz od nas wiedze na temat obslugi programu. Dowiesz sie o skrótach klawiaturowych, tipsach i trikach. To wszystko ma przyspieszyc Twoja prace z programem. Drugi segment to praktyka. W tym miejscu skupiamy sie na wykorzystaniu zdobytej wiedzy teoretycznej. Wiedze wykorzystujemy do projektowania ekranów inteligentnego domu. Nauke mozesz dostosowac do swojego tempa.

Dla kogo jest kurs Sketcha?

Jezeli jestes uzytkownikiem Mac'a i myslisz o wykorzystywaniu Sketcha, ten kurs jest wlasnie dla Ciebie. Wielkosc tego narzedzia tkwi w jego prostocie i warto go poznac doglebnie. Zamiast wywarzac otwarte drzwi i samemu dochodzic do róznych mozliwosci programu lepiej skorzystac z naszej pomocy. Dzieki nam poznasz wszystkie sekrety aplikacji, a to przyspieszy Twoja prace. Skorzystaj z naszego kursu po bardzo atrakcyjnej cenie juz teraz. Przejrzyj takze oferte innych naszych kursów. Zapraszamy!

}