Masz już konto? Zaloguj się
UI, UX i Webdesign

Kursy - InVision

Czym jest InVision?

InVision to bardzo wygodna i dynamicznie rozwijająca się platforma służąca głównie do prototypowania serwisów internetowych oraz aplikacji. Nauka InVision jest doceniana przez projektantów, którzy cenią jego łatwą obsługę oraz prostotę użycia. Platforma InVision to obecnie prawie najpopularniejsze narzędzie do UX/UI, wykorzystywane przez topowe firmy i agencje. Jej znajomość jest w zasadzie obowiązkowa dla każdego projektanta interfejsów. InVision wykorzystać można już od wstępnej fazy UX oraz prototypowania, a także pracy w zespole projektowym.

InVision posiada własne, darmowe narzędzie do prostego projektowania i prototypowania oraz doskonale integruje się z branżowymi standardami, takimi jak Sketch. Kolejną zaletą InVision jest to, że pozwala na łatwe dzielenie się projektami z klientem.

Kurs InVision to propozycja dla UX/UI designerów, którzy chcą poznać od podstaw cały proces pracy z wykorzystaniem tego narzędzia. W kursie przejdziemy od fazy koncepcyjnej i Freehandu, przez to jak prototypować i projektować, aż po przygotowanie finalnego prototypu oraz przekazanie plików projektu do developmentu.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zarobki w InVision

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
25 cze

Bądź nieidalny, zerwij z zasadami

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
27 cze

🔴 Czerwcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział
1 lip

Czy pasywny dochód istnieje? Ile zarabiam na pobocznych projektach💰

19:00 - 20:00

Weź udział
9 lip

Wieczorne zdjęcia z lampami LED

21:00 - 22:00

Wykup dostęp
23 lip

Backup - od aparatu po chmurę ☁️

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
25 lip

🔴 Lipcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność UI & UX

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Filtry

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Dla kogo przeznaczony jest kurs InVision?

W pierwszej kolejności zawsze warto wspomnieć o tym, komu najlepiej sprawdzi się zyskujący na coraz większej popularności kurs InVision. Komu jest on dedykowany? Przede wszystkim każdej osobie, która zajmuje się prototypowaniem serwisów internetowych oraz wszelkich aplikacji. Jednym słowem jest to świetna opcja dla każdego, kto zajmuje się nowymi technologiami i pragnie zdobyć nie tylko doświadczenie, ale i wiedzę teoretyczną. Sprawdza się ona u wszystkich twórców związanych z UX/UI i twórców interfejsów. InVision to jedna z popularniejszych możliwości, więc zdecydowanie warto ją poznać, jak najszybciej.

InVision kursy - czego można się dowiedzieć?

Odpowiednio dobrane szkolenia i kursy zawsze są doskonałym wyborem i niepowtarzalnym sposobem na rozwój, zarówno swoich zainteresowań, jak i w zakresie zmian w karierze. W takim przypadku InVision kursy pozwolą nauczyć się naprawdę wiele. Między innymi podczas kursu można poznać wszystkie narzędzia, które dostępne są w programie, a umożliwiają one między innymi projektowanie i prototypowanie. Dodatkowo, jest to program, który doskonale integruje się z pozostałymi branżowymi standardami, jak na przykład Sketch, a także pozwala na szybkie przesyłanie otrzymanych rezultatów klientom, z którymi się współpracuje. Wszystkiego tego można nauczyć się całkowicie od podstaw, zapisując się na kurs. Właśnie dlatego jest to tak ważny krok, który wiele potrafi zmienić i wpłynąć na dalszy rozwój.

Kurs InVision dla każdego

Czy na kurs InVision mogą zapisać się osoby całkowicie początkujące? Jak najbardziej! Ten kurs, jak i cały program, są tak intuicyjne, że bez wątpienia nikt nie powinien mieć żadnych problemów ze zrozumieniem przekazywanej treści. Wszystko dopasowane jest tak, aby móc nauczyć się jak najwięcej, w jak najkrótszym czasie. To również ciekawe przypomnienie dla osób, które posiadają już pewną wiedzę i doświadczenie, ale chciałyby rozszerzyć swoje umiejętności o kolejny program stworzony do ich potrzeb.

InVision kursy w temacie UX i UI

Zarówno zakres UX, jak i UI cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a co za tym idzie, rośnie zapotrzebowanie na nie. W takim przypadku potrzeba również specjalistów, którzy znają działanie wszystkich najlepszych programów, które dedykowane są w tej pracy. Przykładem mogą być właśnie InVision kursy, które kryją w sobie wiele narzędzi, które można wykorzystać do własnych celów podczas wykonywania codziennej pracy. Niewątpliwie jest to bardzo cenne i potrzebne.