Menu

UI, UX i Webdesign

Czym jest: InVision?

InVision to bardzo wygodna i dynamicznie rozwijająca się platforma służąca głównie do prototypowania serwisów internetowych oraz aplikacji. Nauka InVision jest doceniana przez projektantów, którzy cenią jego łatwą obsługę oraz prostotę użycia. Platforma InVision to obecnie prawie najpopularniejsze narzędzie do UX/UI, wykorzystywane przez topowe firmy i agencje. Jej znajomość jest w zasadzie obowiązkowa dla każdego projektanta interfejsów. InVision wykorzystać można już od wstępnej fazy UX oraz prototypowania, a także pracy w zespole projektowym.

InVision posiada własne, darmowe narzędzie do prostego projektowania i prototypowania oraz doskonale integruje się z branżowymi standardami, takimi jak Sketch. Kolejną zaletą InVision jest to, że pozwala na łatwe dzielenie się projektami z klientem.

Kurs InVision to propozycja dla UX/UI designerów, którzy chcą poznać od podstaw cały proces pracy z wykorzystaniem tego narzędzia. W kursie przejdziemy od fazy koncepcyjnej i Freehandu, przez to jak prototypować i projektować, aż po przygotowanie finalnego prototypu oraz przekazanie plików projektu do developmentu.

więcej... ukryj...

Ścieżka Narzędzia UI Designera

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 13 godzin 47 minut
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów

Stanowiska: UX/UI Designer
Wynagrodzenia netto: 6000-10000 zł
Kto rekrutuje? ING, Samsung, Aliorbank, SWPS

zobacz oferty pracy
3 godziny 27 minut

Kurs InVision Studio

Interakcje w UI

InVision Studio to nie tylko kolejna aplikacja dla UI designerów. To sposób na to, by poprowadzić Twój projekt przez każdy etap pracy, od wczesnego szkicu, aż po wysokiej jakości prototyp wraz z rozbudowanymi animacjami. Oprócz tego, InVision Studio ma do zaoferowania jeszcze więcej. Możesz z łatwością podejrzeć prototyp na różnych urządzeniach, podzielić się nim ze swoimi klientami i współpracować na żywo aby otrzymać komentarze i cenny feedback z pomocą opcji Freehand. InVision cały czas rozwija też ten produkt i dokłada coraz to nowe integracje z samą platformą, która jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań w branży UX. Co ważne, Studio jest przeznaczone zarówno dla użytkowników macOS, jak i (wkrótce) Windowsa. I jeszcze jedno - jest bezpłatne.

Grzegorz Róg

4 godziny 5 minut

Kurs InVision i Craft

UX i Systemy Projektowania

Platforma InVision jest obecnie najbardziej popularnym narzędziem w branży UI/UX, wykorzystywanym przez topowe firmy i agencje. Jej znajomość jest w zasadzie obowiązkowa dla każdego projektanta interfejsów. InVision wykorzystasz już od wstępnej fazy UX oraz prototypowania, a także pracy w zespole projektowym. Kurs, który masz przed sobą łączy potencjał platformy InVision z genialnym pluginem do Sketcha i Photoshopa - Craft. Ale to nie wszystko - Kurs stanowi swoiste kompendium dobrych praktyk i całego procesu projektowania, a także tworzenia tak zwanego Systemu Projektowania (Design System) na praktycznym przykładzie strony WWW.

Grzegorz Róg

Dla kogo przeznaczony jest kurs InVision?

W pierwszej kolejnosci zawsze warto wspomniec o tym, komu najlepiej sprawdzi sie zyskujacy na coraz wiekszej popularnosci kurs InVision. Komu jest on dedykowany? Przede wszystkim kazdej osobie, która zajmuje sie prototypowaniem serwisów internetowych oraz wszelkich aplikacji. Jednym slowem jest to swietna opcja dla kazdego, kto zajmuje sie nowymi technologiami i pragnie zyskac nie tylko doswiadczenie, ale i wiedze teoretyczna. Sprawdza sie ona u wszystkich twórców zwiazanych z UX/UI i twórców interfejsów. InVision to jedna z popularniejszych mozliwosci wiec zdecydowanie warto ja poznac, jak najszybciej.

InVision kursy - czego mozna sie dowiedziec?

Odpowiednio dobrane szkolenia i kursy zawsze sa doskonalym wyborem i niepowtarzalnym sposobem na rozwój. Zarówno swoich zainteresowan, jak i w zakresie zmian w karierze. W takim przypadku InVision kursy pozwola nauczyc sie naprawde wiele. Miedzy innymi podczas kursu mozna poznac wszystkie narzedzia, które dostepne sa w programie, a umozliwiaja one, chociazby projektowanie i prototypowanie. Dodatkowo jest to program, który doskonale integruje sie z pozostalymi branzowymi standardami, jak na przyklad Sketch, a takze pozwala na szybkie przesylanie otrzymanych rezultatów klientom, z którymi sie wspólpracuje. Wszystkiego tego mozna nauczyc sie calkowicie od podstaw, zapisujac sie na kurs. Wlasnie dlatego jest to tak wazny krok, który wiele potrafi zmienic i wplynac na dalszy rozwój.

Kurs InVision dla kazdego

Czy na kurs InVision moga zapisac sie osoby calkowicie poczatkujace? Jak najbardziej! Ten kurs, jak i caly program sa tak intuicyjne, ze bez watpienia nikt nie powinien miec zadnych problemów ze zrozumieniem przekazywanej tresci. Wszystko dopasowane jest tak, aby móc nauczyc sie jak najwiecej, w jak najkrótszym czasie. To równiez ciekawe przypomnienie dla osób, które posiadaja juz pewna wiedze i doswiadczenie, ale chcialyby rozszerzyc swoje umiejetnosci o kolejny program stworzony do ich potrzeb.

InVision kursy w temacie UX i UI

Zarówno zakres UX, jak i UI ciesza sie coraz wiekszym zainteresowaniem, a co za tym idzie, rosnie zapotrzebowanie na nie. W takim przypadku potrzeba równiez specjalistów, którzy znaja dzialanie wszystkich najlepszych programów, które dedykowane sa w tej pracy. Przykladem moga byc wlasnie InVision kursy, które kryja w sobie wiele narzedzi, które mozna wykorzystac do wlasnych celów podczas wykonywania codziennej pracy. Niewatpliwie jest to bardzo cenne i potrzebne.

}