Masz już konto? Zaloguj się
Full-stack i Programowanie

Kursy - Narzędzia i DevOps

Czym jest Narzędzia i DevOps?

Kursy z tematyką administracji i DevOps to doskonały wybór dla zaawansowanych front-endowców oraz back-endowców, którzy chcieliby zrobić kolejny krok w kierunku rozwoju swoich umiejętności zawodowych, poszerzając wachlarz swoich zdolności na ścieżce kariery. Zagadnienia omówione w kursach są niezbędne w pracy każdego administratora sieciowego.

Podczas nauki nauczysz się administrować serwerami, oraz szerzej - systemami operacyjnymi. Dowiesz się jak pracować w Linuksie oraz nauczysz się jak budować serwer w oparciu o Linuksa - wraz z obsługą poczty czy FTP. Opowiemy Ci również o technologiach wspomagających, w tym takich jak Azure.

Dodatkowo podczas kursów zajmiemy się tematami z pogranicza front-endu i back-endu - dowiesz się jak łączyć te technologie, aby łatwo budować kompletne serwisy internetowe. Opowiemy o tym czym jest NodeJS oraz jak wykorzystywać go w codziennej pracy w sposób, który pozwoli zastosować umiejętności front-endowe do budowy zaplecza witryny. Będzie to ostateczny krok w kierunku tego jak zostać full-stack developerem.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zacznij naukę od podstaw

Loading...

Zarobki w Narzędzia i DevOps

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
3 cze

Hero Animation z Lottie i After Effects

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność Full-stack

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Filtry

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Najciekawsze wątki w społeczności

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń, zainteresowań oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Rozpocznij kursy DevOps i zdobądź umiejętności łączące rozwój oprogramowania i operacje IT

Kursy DevOps to kompleksowe szkolenia, które umożliwiają Ci zdobycie umiejętności i wiedzy potrzebnej do skutecznego połączenia procesów rozwoju oprogramowania i operacji IT. DevOps jest podejściem, które promuje współpracę, automatyzację i ciągłą integrację w celu usprawnienia wytwarzania oprogramowania oraz zwiększenia efektywności i niezawodności systemów IT.

Kurs Podstawowy DevOps

Kurs Podstawowy DevOps jest przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z DevOps. Zapoznasz się z podstawowymi pojęciami, narzędziami i praktykami związanymi z DevOps. Nauczysz się tworzenia środowisk deweloperskich, wdrażania i monitorowania aplikacji, zarządzania konfiguracją, automatyzacji procesów oraz wykorzystywania kontenerów i narzędzi do zarządzania infrastrukturą.

Kurs Zaawansowany DevOps

Kurs Zaawansowany DevOps jest skierowany do osób, które posiadają już podstawową wiedzę i doświadczenie w zakresie DevOps. W ramach tego kursu zgłębisz bardziej zaawansowane tematy, takie jak skalowanie aplikacji, zarządzanie kontenerami w klastrze, monitorowanie i analiza danych, zarządzanie wersjami oprogramowania oraz implementacja strategii CI/CD (Continuous Integration/Continuous Deployment).

Kurs Bezpieczeństwo w DevOps

Kurs Bezpieczeństwo w DevOps skupia się na aspektach bezpieczeństwa w kontekście środowiska DevOps. Nauczysz się identyfikować i zarządzać ryzykiem, wdrażać zasady bezpieczeństwa, monitorować systemy pod kątem zagrożeń, stosować praktyki DevSecOps oraz implementować odpowiednie mechanizmy zabezpieczające.

Kurs Narzędzia DevOps

Kurs Narzędzia DevOps skupia się na prezentacji i praktycznym wykorzystaniu różnych narzędzi stosowanych w środowisku DevOps. Poznasz popularne narzędzia do automatyzacji, kontroli wersji, konfiguracji, monitorowania, wdrażania i zarządzania infrastrukturą. Przez praktyczne ćwiczenia będziesz miał możliwość zdobycia doświadczenia w korzystaniu z tych narzędzi.

Do kogo są skierowane kursy DevOps?

Kursy DevOps są skierowane do profesjonalistów IT, programistów, administratorów systemów, inżynierów oprogramowania oraz wszystkich osób zainteresowanych rozwijaniem umiejętności w zakresie DevOps. Niezależnie od Twojego poziomu doświadczenia, dostępne są kursy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych uczestników, które są dostosowane do Twoich potrzeb.

Rozpocznij kursy DevOps i zdobądź umiejętności potrzebne do efektywnego zarządzania procesami rozwoju oprogramowania i operacjami IT.