Masz już konto? Zaloguj się
Full-stack i Programowanie

Kursy - Python

Czym jest Python?

Wiele osób zgodzi się z tym, że Python to najbardziej popularny na świecie język programowania. Znajduje się w czołówce języków wykorzystywanych przez programistów, a w 2017 roku to właśnie zarobki programistów Pythona statystycznie wysuwały się na prowadzenie - były wyższe niż zarobki developerów C++, iOS, Javascriptu i Javy.

Wymieniając zalety nauki Pythona warto podkreślić to, że jest to język programowania stosunkowo prosty w nauce, odpowiedni dla początkujących. Dodatkowo jest szybki i wydajny. Nauka Pythona otwiera developerom drzwi do sprawnej nauki innych języków programowania, co jest kolejnym plusem przemawiającym za rozpoczęciem przygody programowania z Pythonem.

Programiści doceniają to, że Python nie wymusza jednego stylu programowania, wobec czego pozwala na programowanie obiektowe, programowanie strukturalne jak i programowanie funkcyjne. Jest stopniowo rozwijany jako projekt open source, a interpretery Pythona dostępne są na wiele systemów operacyjnych. Często wykorzystywany jego jako język skryptowy. Kurs Pythona to doskonały wybór dla osób, które chcą dowiedzieć się jak nauczyć się programować z użyciem sprawdzonych i profesjonalnych narzędzi.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zarobki w Python

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Wynagrodzenie

8500 - 33000 PLN

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
25 lip

🔴 Lipcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność Full-stack

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Kurs Python - doskonały na start przygody w programowaniu

Python to jeden z najczęściej wybieranych języków programowania przez analityków danych na całym świecie. Kurs Python to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto planuje rozpocząć przygodę z programowaniem. Jest on na tyle uniwersalny, że można w nim kodować niemalże wszystko - gry, strony internetowe, aplikacje mobilne i desktopowe oraz wiele innych. To doskonałe rozwiązanie dla osób stawiających pierwsze kroki w programowaniu lub analizie danych.

Kurs programowania Python - uniwersalny i popularny język programowania

Python to jeden z najpopularniejszych języków programowania na świecie i uważany jest za jeden z najszybciej rozwijających się w ciągu ostatnich kilku lat. Największe korporacje, takie jak Google, Instagram, Facebook czy Spotify wykorzystują go w swoich projektach. Python to niezwykle uniwersalny i intuicyjny język. Decydując się na oferowany przez nas kurs programowania Python, możesz mieć pewność, że jest on stosunkowo prosty w nauce i odpowiedni dla początkujących. Otwiera także drzwi do sprawnej nauki innych języków programowania. Programiści doceniają również fakt, że nie wymusza on jednego stylu programowania - pozwala na programowanie projektowe, funkcyjne, jak i strukturalne.

Kursy Python - od podstaw, ale również dla zaawansowanych

Zastanawiasz się, w jaki sposób rozpocząć swoją przygodę z programowaniem? W naszym centrum szkoleniowym eduweb.pl oferujemy różnego rodzaju kursy. Python również znajduje się w naszej ofercie. Dostępny jest między innymi kurs podstawowy, który wyposaży Cię w zestaw podstawowych instrukcji, nawet jeśli nigdy dotąd nie miałeś doświadczenia z programowaniem. Nastawiony jest na praktykę i naukę efektywnego wykorzystywania nabytej wiedzy i umiejętności. Kurs prowadzony jest w formie wideo, co pozwala na jeszcze większe zaangażowanie i czerpanie satysfakcji ze zdobywania wiedzy. Prowadzony jest przez praktyka z wieloletnim doświadczeniem, którego zadaniem jest przekazanie praktycznej wiedzy oraz wskazówek, dzięki którym o wiele łatwiej będzie Ci opanować materiał. Na naszej stronie internetowej dostępne są również kursy nieco bardziej zaawansowane, dla tych, którzy opanowali już podstawową wiedzę z zakresu znajomości języka programowania Python i chcieliby podnieść swoje kwalifikacje.

Python kursy - duże możliwości rozwoju

Jak już wspomnieliśmy, jednym z najczęściej wybieranych języków programowania przez analityków jest Python. Kursy dostępne na naszej stronie internetowej eduweb.pl dostarczą Ci praktyczną wiedzę i pomogą zdobyć umiejętności, które pozwolą na rozwój w zawodzie. Programiści Python to wysoko cenieni specjaliści w IT, a liczba ofert pracy na to stanowisko stale rośnie. Na stanowisko Python Developer rekrutują znane firmy, jak Nokia, PKO czy Samsung.