Masz już konto? Zaloguj się
Grafika motion i 3D

Kursy - Blender

Czym jest Blender?

Blender to darmowe narzędzie do grafiki 3D, które ze względu na konkurencyjną cenę często wybierane jest przez początkujących grafików. Inne, profesjonalne aplikacje do grafiki 3D są zazwyczaj dużo droższe, i mimo tego, że Blender nie jest bardzo rozbudowanym narzędziem - jest stosunkowo popularne. Posiada otwarty kod źródłowy oraz niekonwencjonalny w przypadku narzędzi do grafiki 3D interfejs użytkownika.

Blender umożliwia modelowanie i renderowanie obrazów oraz animacji trójwymiarowych. Do jego zalet należy między innymi to, że działa na wszystkich platformach, oraz to, że stopniowo jest rozwijany i rozbudowywany.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zarobki w Blender

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
3 cze

Hero Animation z Lottie i After Effects

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność Graficzna

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Dla kogo przeznaczony jest kurs Blender?

Na rynku pojawia się coraz więcej świetnych kursów, które sprawdzają się w zależności od konkretnych potrzeb. Jednym z nich jest właśnie niezastąpiony kurs Blender. Komu jest on dedykowany w pierwszej kolejności? Z całą pewnością świetnie sprawdzi się u każdej osoby, która zajmuje się grafiką 3D albo pragnie się nią zająć, zarówno ze względów hobbystycznych, jak i zawodowych. Na pewno takie umiejętności dadzą większe perspektywy i pozwolą rozwinąć się w upatrzonej przez siebie dziedzinie. Taki kurs będzie doskonałą inwestycją w swoją przyszłość.

Czym jest kurs Blender?

Blender to w pełni darmowy kurs, który jak najbardziej umożliwia tworzenie grafik 3D w jakości, jakiej nie powstydziłby się nawet najbardziej zaawansowany specjalista. To często program wybierany właśnie przez osoby, które zajmują się grafiką na różnym poziomie, zarówno podstawowym, jak i zaawansowanym. Tym samym łatwo można zauważyć, jak wiele korzyści przynosi ten program podczas pracy i rozwijania swoich zainteresowań. Kurs Blender dedykowany jest każdemu, kto chciałby rozwijać się w tym zakresie i próbować nowych rzeczy. Często wybierany jest również właśnie jako pierwszy program dla grafików, ponieważ, tak jak było wspomniane, jest on darmowy, a narzędzi, które można w nim wykorzystać, jest naprawdę sporo.

Kurs Blender online - wiele korzyści z jednego kursu

Ogromnym plusem jest także właśnie to, że jest to kurs Blender online, co daje wiele możliwości, ponieważ szkolić można się z każdego dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, który odpowiada osobie, która chce się rozwijać. Poszczególne szkolenia nie są długie, ponieważ trwają maksymalnie kilka godzin, co pozwala elastycznie umieścić je w swoim kalendarzu i dopasować względem swoich obowiązków. To bardzo praktyczne i na pewno przemawia na korzyść w kwestii zdecydowania się na dany kurs.

Kurs Blender - czego można się nauczyć?

Oczywiście znaczenie ma także to, czego taki kurs Blender jest w stanie nauczyć. Przede wszystkim jest to niezastąpiony wstęp do tworzenia grafik w 2D i 3D, więc na pewno warto zacząć od niego, chcąc uczyć się nowych rzeczy, zarówno w teorii, jak i w praktyce. Dodatkowo jest to także bardzo polecany sposób na modelowanie gotowych już grafik, co także może przydać się zarówno przy rozwijaniu swoich zainteresowań, jak i podczas pracy. Kurs Blender tym samym można polecić naprawdę każdemu, ponieważ przyjemna forma przekazywania wiedzy będzie zrozumiała nawet dla początkujących.