Menu

Foto, Audio i Wideo

Czym jest: Affinity Photo?

Affinity Photo to druga aplikacja firmy Affinity odpowiedzialnej za Affinity Designera, tym razem stanowiąca alternatywę dla Photoshopa. Jest to narzędzie do pracy z grafiką rastrową i obróbki zdjęć. Podobnie jak Affinity Designer, w przeciwieństwie do Photoshopa nie wymaga opłacania miesięcznego abonamentu, a jednorazowej opłaty.

Affinity Photo posiada ogromne możliwości, bardzo zbliżone do programu Photoshop. Zdobywa coraz większą popularność ze względu na swoją optymalizację i szybkość działania, a także konkurencyjną cenę.

Nauka obsługi Affinity Photo to świetny wybór dla fotografów oraz osób przygotowujących grafiki na potrzeby stron WWW. Narzędzie obsługuje wszystkie główne formaty zdjęć i rodzaje plików graficznych, łącznie ze wsparciem dla plików .PSD z Photoshopa. Nauka Affinity Photo z kursu eduweb.pl to dobry wybór zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, którzy chcą poszerzyć wachlarz swoich umiejętności.

więcej... ukryj...

Ścieżka Affinity

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 7 godzin 12 minut
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów

Stanowiska: Graphic Designer, Kolorysta
Wynagrodzenia netto: 3000-8500 zł
Kto rekrutuje? AVON, GetinNobleBank, Nestle, TVN, Freelance

zobacz oferty pracy
5 godzin 43 minuty

Kurs Affinity Photo

od Podstaw

Witaj w kursie Affinity Photo. Jest to kurs nowej aplikacji do pracy z grafiką bitmapową. Affinity Photo wyróżnia się prostym i intuicyjnym interfejsem oraz szybkością pracy. Kurs który masz przed sobą zawiera ponad 60 lekcji dotyczących pracy z tą wspaniałą aplikacją od podstaw. Dzięki zagadnieniom zawartym w tym kursie poznasz interfejs narzędzia do edycji i tworzenia grafiki bitmapowej oraz nauczysz się pracy z Affinity Photo na podstawie praktycznego projektu.

Michał Wedlechowicz

7 godzin 2 minuty

Kurs Affinity Masterclass

Magia Ilustracji

Witaj w kursie Affinity Masterclass! Przed Tobą podróż do tworzenia zaawansowanych ilustracji i kompozycji w prostych i intuicyjnych aplikacjach Affinity Photo oraz Affinity Designer. Podczas trwania kursu wspólnie z prowadzącym stworzysz kilka wysokiej klasy kompozycji wektorowych i bitmapowych, wykorzystując łatwe do przyswojenia techniki. Aplikacje Affinity same w sobie są proste w obsłudze, a narzędzia przez nie oferowane pozwalają stworzyć wspaniałe grafiki.

Michał Wedlechowicz

1 godzina 1 minuta

Przejście z Photoshop na Affinity Photo

Porównanie narzędzi do edycji grafiki rastrowej

W tym materiale dowiesz się jak porzucić aplikację Adobe Photoshop i płynnie przejść do pracy z Affinity Photo. Photoshop jest obecnie narzędziem przeładowanym różnymi funkcjonalnościami i jednocześnie - bardzo drogim. Do niedawna na rynku istniała luka z brakiem odpowiednio profesjonalnej aplikacji będącej alternatywą dla Adobe. Teraz jednak Affinity Photo zapełnia tę lukę i staje się coraz lepszym narzędziem, bardzo chwalonym przez użytkowników. W Warsztacie poznasz podobnie działające funkcjonalności i przekonasz się jak łatwy w obsłudze i intuicyjny jest interfejs Affinity Photo. Zapraszamy!

Michał Wedlechowicz

58 minut

Pędzle Frankentoon

w Affinity Photo

Witaj w kolejnym warsztacie poświęconym narzędziom od Affinity. Tym razem przetestujemy pędzle pochodzące z serwisu Frankentton w postaci paczki brushy imitujących kredki. Dzięki nim będziemy w stanie w Affinity Photo uzyskać kreatywne efekty podczas tworzenia kolejnej ilustracji. Michał Wedlechowicz pokaż Ci kilka tipów oraz zaprezentuje źródła z profesjonalnymi pędzlami i dodatkami dla Affinity. Zapraszamy!

Michał Wedlechowicz

Kurs Affinity Photo - do kogo jest kierowany?

Wybieranie profesjonalnych i dobranych do swoich potrzeb oraz oczekiwan kursów oraz szkolen, zawsze jest doskonalym sposobem na to, aby podniesc swoje kwalifikacje. Warto o tym pamietac zwlaszcza wtedy gdy, planuje sie zmienic swoja sciezke zawodowa. W takich przypadkach odpowiednio dobrane kursy moga okazac sie wrecz niezastapione. Jednym z nich moze byc kurs Affinity Photo. Na kurs warto zapisac sie, wtedy gdy chce sie zwiekszyc swoje kwalifikacje zwiazane z obróbka zdjec. Jest to niezbedne w pracy fotografa, grafika czy retuszera. Oczywiscie zapis na kurs moze byc tez wynikiem konkretnych zainteresowan i checi rozwijania swoich hobby.

Affinity Photo kurs - ogromny potencjal programu

Affinity Photo kurs sprawdzi sie, zarówno w przypadku osób poczatkujacych, jak i w pelni zaawansowanych, które po prostu chca zwiekszyc swoje umiejetnosci, a warto zwrócic od razu uwage na to, ze ten program daje naprawde spore mozliwosci. Glównie dlatego, ze posiada wiele róznych narzedzi, które pozwalaja na prace na wielu róznych plaszczyznach. Wlasnie ze wzgledu na potencjal tego programu, po Affinity Photo czesto siegaja twórcy, tacy jak fotografowie, graficy czy twórcy stron WWW. To narzedzie umozliwia obslugiwanie wszystkich glównych formatów zdjec i plików graficznych. Caly kurs odbywa sie online, co sprawia, ze mozna skorzystac z niego zawsze, gdy ma sie taka potrzebe i chce sie poszerzac swoja wiedze.

Affinity Photo kurs - rózne rodzaje kursów

Oczywiscie, aby jeszcze bardziej wyjsc na przeciw nawet najbardziej wymagajacym klientom, Affinity Photo kurs dostepny jest w kilku wariantach. W ten sposób mozna o wiele lepiej dopasowac go do swoich potrzeb i nauczyc sie dokladnie tych umiejetnosci, na których danej osobie najbardziej zalezy. Warto dobrac cos dla siebie równiez z tego wzgledu, ze Affinity czesto staje sie doskonala konkurencja dla Photoshopa.

Kurs Affinity Photo takze dla poczatkujacych

Oczywiscie kazdy nasz proponowany kurs Affinity Photo jest dedykowany takze poczatkujacym. Nawet osoby bez zadnego doswiadczenia, jak najbardziej znajda dla siebie cos, co pozwoli im sie dalej rozwijac. Zarówno caly kurs, jak i program sa bardzo przejrzyste i intuicyjne, dzieki czemu poszerzanie swojej wiedzy bedzie czysta przyjemnoscia. Nie warto dluzej czekac i jak najszybciej zapisac sie na kurs. Cale szkolenie trwa kilka godzin i zdecydowanie jest to tak zwana pigulka niezbednych informacji, które w krótkim czasie pozwola zaczac dzialac wlasnie na tym programie.

}