Masz już konto? Zaloguj się
Foto, Audio i Wideo

Kursy - Affinity Photo

Czym jest Affinity Photo?

Affinity Photo to druga aplikacja firmy Affinity odpowiedzialnej za Affinity Designera, tym razem stanowiąca alternatywę dla Photoshopa. Jest to narzędzie do pracy z grafiką rastrową i obróbki zdjęć. Podobnie jak Affinity Designer, w przeciwieństwie do Photoshopa nie wymaga opłacania miesięcznego abonamentu, a jednorazowej opłaty.

Affinity Photo posiada ogromne możliwości, bardzo zbliżone do programu Photoshop. Zdobywa coraz większą popularność ze względu na swoją optymalizację i szybkość działania, a także konkurencyjną cenę.

Nauka obsługi Affinity Photo to świetny wybór dla fotografów oraz osób przygotowujących grafiki na potrzeby stron WWW. Narzędzie obsługuje wszystkie główne formaty zdjęć i rodzaje plików graficznych, łącznie ze wsparciem dla plików .PSD z Photoshopa. Nauka Affinity Photo z kursu eduweb.pl to dobry wybór zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, którzy chcą poszerzyć wachlarz swoich umiejętności.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zarobki w Affinity Photo

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Wynagrodzenie

4000 - 12500 PLN

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
25 cze

Bądź nieidalny, zerwij z zasadami

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
27 cze

🔴 Czerwcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział
1 lip

Czy pasywny dochód istnieje? Ile zarabiam na pobocznych projektach💰

19:00 - 20:00

Weź udział
9 lip

Wieczorne zdjęcia z lampami LED

21:00 - 22:00

Wykup dostęp
23 lip

Backup - od aparatu po chmurę ☁️

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
25 lip

🔴 Lipcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność Fotograficzna

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Kurs Affinity Photo - do kogo jest kierowany?

Wybieranie profesjonalnych i dobranych do swoich potrzeb oraz oczekiwań kursów oraz szkoleń, zawsze jest doskonałym sposobem na to, aby podnieść swoje kwalifikacje. Warto o tym pamiętać zwłaszcza wtedy, gdy planuje się zmienić swoją ścieżkę zawodową. W takich przypadkach odpowiednio dobrane kursy mogą okazać się wręcz niezastąpione. Jednym z nich może być kurs Affinity Photo. Na kurs warto zapisać się, gdy chce się zwiększyć swoje kwalifikacje związane z obróbką zdjęć. Jest to niezbędne w pracy fotografa, grafika czy retuszera. Oczywiście zapis na kurs może być też wynikiem konkretnych zainteresowań i chęci rozwijania swojego hobby.

Affinity Photo kurs - ogromny potencjał programu

Affinity Photo kurs sprawdzi się zarówno w przypadku osób początkujących, jak i w pełni zaawansowanych, które po prostu chcą zwiększyć swoje umiejętności. Warto zwrócić od razu uwagę na to, że ten program daje naprawdę spore możliwości. Głównie dlatego, że posiada wiele różnych narzędzi, które pozwalają na pracę na wielu różnych płaszczyznach. Właśnie ze względu na potencjał tego programu, po Affinity Photo często sięgają twórcy, tacy jak fotografowie, graficy czy twórcy stron WWW. To narzędzie umożliwia obsługę wszystkich głównych formatów zdjęć i plików graficznych. Cały kurs odbywa się online, co sprawia, że można skorzystać z niego zawsze, gdy ma się taką potrzebę i chce się poszerzać swoją wiedzę.

Affinity Photo kurs - różne rodzaje kursów

Oczywiście, aby jeszcze bardziej wyjść na przeciw nawet najbardziej wymagającym klientom, Affinity Photo kurs dostępny jest w kilku wariantach. W ten sposób można o wiele lepiej dopasować go do swoich potrzeb i nauczyć się dokładnie tych umiejętności, na których danej osobie najbardziej zależy. Warto dobrac coś dla siebie również z tego względu, że Affinity często staje się doskonałą konkurencją dla Photoshopa.

Kurs Affinity Photo także dla początkujących

Oczywiście każdy nasz proponowany kurs Affinity Photo jest dedykowany także początkującym. Nawet osoby bez żadnego doświadczenia, jak najbardziej znajdą dla siebie coś, co pozwoli im się dalej rozwijać. Zarówno cały kurs, jak i program są bardzo przejrzyste i intuicyjne, dzięki czemu poszerzanie swojej wiedzy będzie czystą przyjemnością. Nie warto dłużej czekać i jak najszybciej zapisać się na kurs. Całe szkolenie trwa kilka godzin i zdecydowanie jest to tak zwana pigułka niezbędnych informacji, które w krótkim czasie pozwolą zacząć działać właśnie na tym programie.