Masz już konto? Zaloguj się
Grafika motion i 3D

Kursy - After Effects

Czym jest After Effects?

After Effects to profesjonalne oprogramowanie do postprodukcji wideo. Jego znajomość jest obecnie już standardem branżowym - pozwala na stworzenie rozbudowanych, profesjonalnych efektów wizualnych oraz animacji. Nauka After Effects jest polecana dla każdej osoby zajmującej się produkcją video, programów telewizyjnych, animacji czy treści internetowych. Jeżeli zastanawiasz się jak przygotować płaskie animacje z ilustracji - takie jak animowane logo - albo grafiki - tutaj również z pomocą przychodzi After Effects.

Pracę z użyciem After Effects docenią filmowcy, animatorzy i osoby związane profesjonalnie z branżą wideo. Docenią oni to, że After Effects posiada rozbudowane funkcje, w które wchodzi na przykład możliwość tworzenia własnych wyrażeń czy funkcji z użyciem JavaScript. Jednak oprócz tego aplikacja sprawdzi się też w przypadku tych, którzy chcą wiedzieć jak edytować filmy, jak produkować teledyski czy jak tworzyć klipy wideo, które będą wyglądać estetycznie i angażująco.

Nauka tego narzędzia z kursu eduweb.pl pozwoli Ci poznać szereg sprawdzonych technik oraz wskazówek od profesjonalistów, którzy od lat wiedzą jak pracować z After Effects. Dowiesz się między innymi jak edytować filmy, jak stworzyć efekty wizualne w wideo oraz jak stworzyć efektowne napisy końcowe. Ponieważ After Effects posiada wiele rozbudowanych funkcji i jest zaawansowanym narzędziem, istotne jest to, by w uporządkowany sposób poznać jego podstawy.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zacznij naukę od podstaw

Zarobki w After Effects

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Wynagrodzenie

4500 - 14500 PLN

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
25 lip

🔴 Lipcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność Graficzna

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Filtry

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Dla kogo odpowiedni będzie kurs After Effects?

Dobierając dla siebie odpowiedni kurs, który spełnić będzie wszelkie oczekiwania i da faktyczne możliwości rozwoju, zawsze należy zastanowić się, który z nich będzie najlepiej dopasowany do potrzeb danej osoby. W takim razie u kogo najbardziej sprawdzi się właśnie kurs After Effects? Przede wszystkim jest to kurs, który w 100% dedykowany jest każdemu, kto chce nauczyć się profesjonalnie działać z nagraniami wideo. Wbrew pozorom wcale nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Właśnie dlatego potrzebne jest odpowiednie zaplecze wiedzy. Kurs After Effects to w takim razie doskonały wybór dla każdego, kto chciałby się w tej dziedzinie stale rozwijać, albo chciałby zajmować się tym nawet czysto hobbystycznie! W każdym przypadku będzie to doskonały wybór, który warto brać pod uwagę.

Adobe After Effects kurs nawet dla osób z doświadczeniem

Bardzo często tego typu kursy kierowane są głównie w kierunku osób początkujących, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wideo, nagraniami, jak i ich obróbką. W przypadku Adobe After Effects jest jednak nieco inaczej. Ten kurs jak najbardziej dedykowany jest również wszystkim osobom, które w kwestii obróbki wideo, jak i samej pracy z materiałami wideo, posiadają już jakieś doświadczenie. Jest to doskonała okazja do wejścia na wyższy poziom i sprawdzenia się w kwestii nowych wyzwań. Adobe After Effects to program, który dopasowuje się do umiejętności użytkownika. Coś dla siebie znajdą tam osoby na każdym poziomie.

Szkolenie After Effects - co daje?

Warto jednak wiedzieć, jakie konkretne umiejętności daje szkolenie After Effects, czyli czego można spodziewać się po jego zakończeniu. To bardzo istotna kwestia, która może decydować o wyborze tego szkolenia lub też nie. Przede wszystkim w ten sposób można opanować tworzenie animacji dla Social Mediów, tworzenia animowanych postaci w 3D, jak i w 2D, ale oczywiście na tym nie koniec. W ofercie znaleźć można o wiele więcej ciekawych kursów, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające osoby! Dodatkowo poszczególne szkolenia są stosunkowo krótkie i trwają około godziny, a więc jest to optymalny czas na to, aby pozostać skupionym i doskonale chłonąć wiedzę. To doskonały wybór dla każdego, kto planuje pójść tą ścieżką i stale się rozwijać! Na pewno przyda się to nie tylko w kwestii rozwijania własnych zainteresowań, ale również u osób, które chcą zajmować się tym zawodowo, albo wręcz potrzebują takiego szkolenia ze względu na wymogi pracy.