Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Character Animation z DUIK Angela

W tym warsztacie zobaczycie nowe ułatwienia dotyczące dodawania kości i spinania z nimi postaci, ponadto zobaczycie jak działają nowe automatyczne cykle animacji takie jak Walk/Run.

1 lekcji

55min

Character Animation z DUIK Angela - Aktualizacja pluginu do After Effects

Potężny plugin do Adobe After Effects po długiej przerwie doczekał się dużego update'u! Dla tych z Was, którzy nie wiedzą co to DUIK - wtyczka do After Effects służąca głównie do rigowania i szeroko pojętego Character Animation, dostarczona przez Rainbox Lab. Dotychczasowa wersja nazwana DUIK Bassel została zastąpiona nową - DUIK Ángela. Jest to kompletnie przeprojektowany plugin z dziesiątkami nowych funkcjonalności i ułatwień. To doskonałe narzędzie do animacji twarzy, synchronizacji ust, odwracania głowy i wielu innych, zawierające ponad 50 indywidualnych funkcji. W tym godzinnym warsztacie Michał Wedlechowicz pokaże Wam nowe ułatwienia dotyczące dodawania kości i spinania z nimi postaci. Ponadto zobaczycie jak działają nowe automatyczne cykle animacji takie jak Walk/Run.

Dla kogo jest ten kurs?

To godzinne szkolenie przeznaczone jest dla osób, które wykorzystują After Effects przy projektowaniu animacji 2D. Znajomość pluginu DUIK w najnowszej wersji pozwoli im na zaawansowaną animacje postaci 2D, a aktualizacja pluginu otwiera nowe możliwości i usprawnienia, które warto znać, aby być na bieżąco z obecnymi technikami animacji 2D. Przeprojektowany interfejs oraz automatyzacje klatek kluczowych jakie daje nowy "kleaner" pozwolą motion designerom mocno przyspieszyć pracę.

Czego się nauczysz?

 • Nowy interfejs DUIK'a

 • Techniki dodawania kości

 • Nowy AutoRig i spinanie kości z postacią

 • Praca z "kleanerem" i automatyzacją animacji

 • Dodawanie efektów do puppet pinów

 • Animacja cyklu spaceru

 • Animacja cyklu biegu

Autor kursu

Michał Wedlechowicz

Średnia ocen autora: 5

Bio
Michał Wedlechowicz - projektant graficzny - urodził się w 1989 r. Na co dzień pracuje w firmie produkującej opakowania i zajmuje się opracowywaniem artworków i nadruków dla opakowań z branży FMCG (głównie art. spożywcze). Jego pasja i zamiłowanie do grafiki nie kończy się jednak tylko na opakowaniach. Michał, po godzinach pracy projektuje materiały promocyjne dla własnych klientów, które możecie obejrzeć w serwisie Behance pod adresem https://www.behance.net/MichalWedlechowicz
Inne kursy tego autora
Skuteczne Kreacje Reklamowe Dall-E i ChatGPT AI dla Designera Tworzenie Kolekcji NFT Tworzenie Trójwymiarowej Kolekcji NFT

Kurs Character Animation z DUIK Angela

 • 1 lekcji wideo

 • 55min materiału

 • Ostatnia rewizja 28.02.2023

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Mogę polecić kursy z eduweb.pl osobom, które myślą o przekwalifikowaniu się z dotychczasowej branży i chcą uczyć się z uporządkowanych źródeł, w wybranym przez siebie czasie, no i przede wszystkim - w praktyce, a nie w teorii.

Robert Harężlak

Art Director, Graphic Designer

Zacznij naukę w Character Animation z DUIK Angela

 • 1 lekcji wideo

 • 55min materiału

 • Ostatnia rewizja 28.02.2023

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych