Masz już konto? Zaloguj się
Grafika motion i 3D

Kursy - Affinity Designer

Czym jest Affinity Designer?

Affinity Designer to stosunkowo nowa aplikacja, która szturmem zdobywa rynek i zdobywa rzesze nowych zwolenników. Jest to aplikacja do tworzenia grafiki wektorowej oraz projektowania, stanowiąca swego rodzaju odpowiedź na Adobe Illustrator. W przeciwieństwie do popularnego Illustratora nie wymaga uiszczania miesięcznej opłaty abonamentowej, lecz kupuje się ją jednorazowo - a aktualizacje w obrębie danej wersji są darmowe. Zaskarbiła sobie tym serca projektantów, szczególnie tych początkujących lub dopiero zaczynających ścieżkę zawodową w tej branży.

Nauka Affinity Designer jest możliwa zarówno dla użytkowników mac OS jak i Windows, a samo narzędzie, dzięki temu że jest bardzo aktywnie rozwijana, niektórymi funkcjonalnościami wygrywa z Illustratorem.

Jeżeli zastanawiasz się jak nauczyć się obsługi Affinity Designer oraz czy na pewno to dobry wybór - z pewnością skorzystać z możliwości Affinity Designer jeżeli jesteś ilustratorem, projektantem interfejsów lub po prostu osobą, która czasem musi przygotować grafiki na potrzeby strony WWW lub do druku. Kolejną zaletą Affinity Designer jest to, że obsługuje pliki svg oraz wszystkie pozostałe główne formaty grafik wektorowych, a także potrafi czytać projekty Illustratora.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zacznij naukę od podstaw

Zarobki w Affinity Designer

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
23 kwi

Problemy z klientami - Historie i rozwiązania

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
30 kwi

🔴 Kwietniowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność Graficzna

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Filtry

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Komu poleca się kurs Affinity Designer?

Bez dwóch zdań decydowanie się na rozwijające kursy, jest doskonałym krokiem naprzód dla każdego, kto pragnie się rozwijać i poprawiać swoją sytuację na rynku pracy. W takim przypadku kurs Affinity Designer, jak najbardziej polecany będzie osobom, które zajmują się grafiką i projektowaniem, albo dopiero planują rozwijać się w tej dziedzinie. Jest to bowiem pewnego rodzaju odpowiedź na program Adobe Illustrator. To dlatego z kursu powinien skorzystać każdy, kto chciałby nauczyć się nowych zagadnień, zarówno w teorii, jak i w praktyce. Taki kurs to kwintesencja wszystkiego, co powinien wiedzieć początkujący grafik i projektant.

Affinity Designer kurs dla osób początkujących, jak i zaawansowanych

Co więcej, Affinity Designer kurs polecany jest bardzo, zarówno osobom dopiero co początkującym, jak i tym zaawansowanym, które po prostu chcą poznać kolejne narzędzia z tego programu. Zawsze warto się uczyć, więc każda tego typu możliwość będzie, jak najbardziej polecana. Zwłaszcza że sam program jest, jak najbardziej przejrzysty i dlatego również w pełni intuicyjny. Z jego możliwości w pełni mogą korzystać, zarówno osoby bardzo zaawansowane, jak i te, które dopiero zaczynają i na pewno na każdym etapie uda się dopasować coś względem swoich osobistych potrzeb i oczekiwań.

Kurs Affinity Designer - kursy i warsztaty

Nasza unikatowa oferta ma do zaoferowania, zarówno kursy, jak i warsztaty. Obie te opcje są mocno polecane, w zależności od tego, jakie umiejętności chce się osiągnąć. Zarówno kursy, jak i warsztaty są bardzo rozwijające, ale mogą dotyczyć zupełnie różnych zagadnień. Przede wszystkim kurs Affinity Designer trwa nieco dłużej i dotyczy całego przekroju wiedzy, podczas gdy warsztaty są stosunkowo krótkie, ale koncentrują się na konkretnych zagadnieniach, które w ten sposób można skutecznie pogłębić. To idealny sposób dla każdego, kto dopiero poznaje możliwości tego programu.

Affinity Designer kurs - ucz się kiedy masz na to ochotę

Ogromnym plusem, jakim wyróżnia się Affinity Designer kurs, jest przede wszystkim to, że wszystkie kursy odbywają się online, a więc, co za tym idzie, każda z uczących się osób może samodzielnie ułożyć sobie plan działania w taki sposób, aby uczyć się, wtedy gdy ma się na to czas oraz ochotę. Nauka online to tak naprawdę nauka przyszłości, która ma coraz więcej korzyści i na pewno zostanie ona doceniona przez niejedną osobę. Warto zapisywać się na takie kursy i szkolenia i poświęcać nauce tyle czasu, ile się może.

Was this response better or worse?