Menu

Aktualna i rynkowa wiedza

Materiały tworzymy na bazie realiów rynkowych i aktualizujemy je na bieżąco. Masz pewność, że uczysz się tego co jest Ci potrzebne i przydatne.

Najbardziej opłacalne

Koszt abonamentu to mniej niż 1% ceny wszystkich kursów kupowanych pojedynczo, a daje Ci 100% dostępu do materiałów i funkcji serwisu. Ucz się mądrze!

Wspieraj uczniów

Kupując roczny abonament jednocześnie sponsorujesz taki sam dla ucznia czy studenta wspieranej szkoły. Dziękujemy!

Skuteczna nauka dla firm, organizacji, zespołów

Wśród naszych klientów są firmy, które rozumieją, jak ważny jest nowoczesny system rozwoju pracowników. Oferujemy im także dostęp do najlepszych talentów i wsparcie w onboardingu nowych pracowników.

Setki firm i instytucji powierzyły nam kształcenie specjalistów gotowych na realne wyzwania zawodowe. Dołącz do nich!

Proste i bezpieczne płatności

Zaufane płatności odnawialne z pomocą kart płatniczych oraz systemu PayPal dzięki którym zachowasz nieprzerwany dostęp.

Integracja z systemem Polskich ePłatności pozwoli Ci bezpiecznie opłacić abonament także ze wszystkich wspieranych banków.

Nie przechowujemy danych transakcyjnych. Wszystkie połączenia są szyfrowane SSL.

Możesz zrezygnować w dowolnym momencie , zachowując opłacony okres.

Odpowiedzi na Twoje pytania

 • Co obejmuje abonament?

  Abonament obejmuje dostęp do wszystkiego, co znajdziesz na eduweb.pl. Możesz oglądać wszystkie lekcje wideo, brać udział w dyskusjach, zapisywać zakładki, pobierać pliki źródłowe i inne.

 • Czym różni się abonament od kupowania kursów pojedynczo?

  Koszt abonamentu to ułamek ceny kursów kupowanych standardowo. Opłacony abonament daje możliwość czasowego oglądania wszystkich materiałów, które znajdują się na platformie i wiele więcej. Kursy kupowane pojedynczo oferują z kolei możliwość korzystania z nich bezterminowo, wyłącznie online na naszej platformie. Nie ma możliwości pobrania takich kursów na dysk.

 • Czy mogę przejść na wyższą wersję abonamentu w trakcie?

  Jeśli taka wersja jest dostępna, możesz to zrobić bezpośrednio z Twojego panelu rozliczeń, co automatycznie przełączy abonament na wyższą wersję od kolejnego cyklu rozliczeniowego. Jeśli nie widzisz takiej opcji - na ten moment przejście na wyższą opcję abonamentu nie jest dla Ciebie możliwe.

 • Czy mogę korzystać z abonamentu w trybie offline?

  Nie. Kursy w ramach abonamentu możesz oglądać wyłącznie online, na naszej stronie i w aplikacjach.

 • Jakie jeszcze korzyści daje abonament?

  W porównaniu do kupowania kursów oddzielnie, abonament daje mnóstwo dodatkowych korzyści, z których główną jest dostęp do Ścieżek, czyli starannie uporządkowanych materiałów, które umożliwiają Ci naukę konkretnego zagadnienia, na przykład JavaScript. Ścieżki pozwalają Ci uczyć się efektywniej, ze wsparciem grupy, możliwym dokupieniem usługi wsparcia ekspertów 1/1. Ucząc się w ramach ścieżek masz także możliwość uzyskania Certyfikatu, co nie jest możliwe w przypadku pojedynczych zakupów.

 • Czym różni się abonament dla zespołów i studentów?

  W wariancie dla szkół i firm abonament daje dodatkowe możliwości zarządzania wieloma użytkownikami oraz dostęp do szczegółowych statystyk każdego z uczestników. Firmy, które posiadają abonament mogą też pozyskiwać stażystów i pracowników z bazy studentów eduweb.pl

 • Czy jest coś, czego nie obejmuje abonament?

  Z abonamentem masz dostęp do wszystkich materiałów. Jeśli poważnie myślisz o przekwalifikowaniu się, przygotowaniu portfolio czy potrzebujesz indywidualnej pomocy - możesz dokupić wsparcie polegające na konsultacjach 1/1 jak również rewizji przesłanych przez Ciebie zadań. Tę usługę możesz wykupić na stronach profilu albo po prostu w odpowiednim momencie nauki - otrzymasz stosowne powiadomienie. Jeśli nie widzisz tej usługi na stronie, oznacza to, że jest dla Ciebie niedostępna.

 • Jak zrezygnować z abonamentu?

  Oczywiście, w każdej chwili. Wystarczy, że w sekcji płatności w profilu wybierzesz opcję Anuluj przy istniejącym planie. W ten sposób nie pobierzemy już kolejnych płatności automatycznie, natomiast pozostanie aktywny dostęp na wykupiony wcześniej okres. Będziesz także mógł w dowolnym momencie wznowić płatności cykliczne, a jeśli zrobisz to przed wygaśnięciem dostępu, zachowasz dotychczasową cenę.

Wciąż masz wątpliwości? Zacznij od uruchomienia darmowej wersji próbnej!

URUCHOM WERSJĘ PRÓBNĄ
}