Menu

UI, UX i Webdesign

Czym jest: Webflow?

Webflow to obecnie najlepszy wizualny edytor stron WWW. To prawdziwa rewolucja jesli chodzi o projektowanie i wdrazanie zarówno statycznych, prostych stron, jak i witryn zawierajacych dynamiczne tresci a nawet gotowych systemów e-commerce. Z wykorzystaniem technologii no-code publikacja stron jest szybsza i latwiejsza niz kiedykolwiek. Zestaw kursów Webflow ma za zadanie wprowadzic Cie w Swiat stron bez kodowania z pomoca tego narzedzia, adresujac najwazniejsze elementy - layout, CMS, E-commerce. W skrócie, poznasz wszystkie techniki które pozwalaja na wykonanie dowolnego projektu w Webflow, od czystej kartki, az po dzialajaca, statyczna czy dynamiczna witryne. To swietne narzedzie dla osób które nie znaja jeszcze dobrze technologii web i chca tworzyc swoje strony, lub oferowac je klientom!

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów

Stanowiska: UX/UI Designer
Wynagrodzenia netto: 6000-10000 zł
Kto rekrutuje? ING, Samsung, Aliorbank, SWPS

zobacz oferty pracy
5 godzin 47 minut

Kurs Webflow

Strony WWW bez Kodowania

Webflow to obecnie najlepszy wizualny edytor stron WWW. To prawdziwa rewolucja jeśli chodzi o projektowanie i wdrażanie zarówno statycznych, prostych stron, jak i witryn zawierających dynamiczne treści a nawet gotowych systemów e-commerce. Z wykorzystaniem technologii no-code publikacja stron jest szybsza i łatwiejsza niż kiedykolwiek. Ten kurs ma za zadanie wprowadzić Cię w Świat stron bez kodowania z pomocą Webflow, adresując najważniejszy element - layout. W skrócie, poznasz wszystkie techniki które pozwalają na wykonanie dowolnego projektu w Webflow, od czystej kartki, aż po działającą, statyczną witrynę. To świetny wstęp dla tych z Was, którzy jeszcze nie mieli do czynienia z Webflow, chcą ugruntować podstawy, bądź stworzyć swoją pierwszą stronę!

Grzegorz Róg

4 godziny 45 minut

Kurs Webflow

Techniki Zaawansowane i CMS

Dzięki Webflow możesz tworzyć strony WWW bez konieczności kodowania - zarówno statyczne, jak i dynamiczne, z wykorzystaniem CMS oraz bazy danych. To narzędzie, które zmienia sposób, w jaki tworzymy internetowe serwisy, pozwalając nam pracować wydajnie jednak w zgodzie ze standardami. Naszym zdaniem to narzędzie, które zasługuje na miano "kolejnego WordPress'a". W tym Kursie dowiesz się jak przygotować kompletny system blogowy z wykorzystaniem CMS w ramach Webflow. Jeśli jeszcze nie masz podstaw Webflow, zachęcamy do skorzystania wcześniej z kursu podstawowego.

Grzegorz Róg

3 godziny 52 minuty

Kurs Webflow

E-commerce

Profesjonalny sklep z autorskim layoutem w kilkanaście godzin? Tak właśnie wyglądała droga do tworzenia źródeł do tego kursu. W tym kursie dowiesz się, jak z pomocą Webflow i jego nowego modułu e-commerce, przygotować w pełni funkcjonalny sklep internetowy - dla Ciebie, lub Twojego klienta. Naszym zdaniem Webflow to godna uwagi alternatywa dla WooCommerce czy Shopify, posiadająca wiele zalet jeśli chodzi o elastyczność, skalowalność i profesjonalizm tworzonego rozwiązania. Ma jednak na razie także kilka wad, które należy rozważyć podczas realizacji konkretnego projektu. Zapraszamy na kurs, w ramach którego Grzegorz krok po kroku przeprowadzi Cię przez budowę kompletnego sklepu dla marki odzieżowej w Webflow.

Grzegorz Róg

1 godzina 40 minut

Strony WWW w Rekordowym Czasie

Dzięki Webflow i SystemFlow

Czy da się zarobić 10.000 zł na stronie wykonanej w 2 godziny? Jak się okazuje - tak, trzeba tylko poznać najnowsze technologie no-code i ich praktyczne zastosowania. Już wkrótce zmieni się na dobre to, jak podchodzimy do tworzenia stron WWW oraz front-endu a klasyczne podejście w przypadku wielu projektów odejdzie w zapomnienie. Będziemy pracować szybciej, skuteczniej i lepiej. Wymaga to jednak zmian - w myśleniu twórców, freelancerów, agencji, klientów. Okazuje się, że często osoby bez dużego doświadczenia są w stanie tworzyć i dowozić projekty lepiej i szybciej, niż zespół developerów. Jednak i jedni i drudzy zdecydowanie zyskają na nowym podejściu, które chcę Wam pokazać. W ramach Warsztatu wykonamy praktyczny projekt prostej strony, która z pewnymi modyfikacjami została w rekordowym czasie wdrożona dla klienta... za rekordową cenę. Najważniejsze jest jednak, że wszyscy byli zadowoleni. Zobacz, że to możliwe i zacznij uczyć się właściwych technologii!

Grzegorz Róg

25 minut

Webflow Tips and Tricks

Przyspiesz swoją pracę w Webflow

Zobacz najciekawsze triki i techniki pracy w Webflow, z pomocą których budowanie stron WWW będzie jeszcze prostsze, a przede wszystkim - szybsze! Na przestrzeni tylko 25 minut, Grzegorz pokaże Ci ponad 40 praktycznych technik, o których być może jeszcze nie słyszałeś. Przyjrzymy się między innymi najważniejszym skrótom klawiaturowym upraszczającym pracę, poznasz też przykłady technik z zastosowaniem obrazków, polepszania wydajności Twojego projektu, korzystania z zewnętrznych wtyczek i narzędzi czy organizacji klas. To materiał obowiązkowy dla każdego, kto już pracuje w Webflow bądź zaczyna uczyć się tego narzędzia, dzięki czemu wejdziesz na zupełnie nowy, zoptymalizowany poziom pracy!

Grzegorz Róg

4 godziny 22 minuty

Strony WWW z SystemFlow

Framework dla Webflow

SystemFlow to framework stworzony z myślą o niezwykle wydajnej pracy w Webflow. Jeśli tworzysz strony dla klientów i chcesz znacznie przyspieszyć swoją pracę w Figma oraz Webflow - ten kurs powstał właśnie dla Ciebie! Omawia on wszystkie ważne składowe i koncepcje SystemFlow, pokazując podejście systemowe do projektowania. Sam SystemFlow zawiera dziesiątki gotowych do użycia komponentów i ponad 1000 klas CSS, które pomogą Ci zapanować nad prostymi i bardziej złożonymi projektami. Sam SystemFlow oraz dostęp do Webflow czy Figmy należy wykupić osobno, ale w kursie znajdziesz kupon o wartości około 100 zł, którym obniżysz cenę SystemFlow przy jego zakupie.

Grzegorz Róg

Komu najbardziej polecany jest dostepny kurs Webflow?

W ostatnim czasie na rynku pojawia sie naprawde wiele mozliwosci ukonczenia kursu lub szkolenia, które da zwiekszone mozliwosci, chociazby na rynku pracy. W takim przypadku warto równiez zwrócic swoja uwage, chociazby na kurs Webflow. Do kogo jest on kierowany? Przede wszystkim do kazdego, kto chcialby dowiedziec sie, w jaki sposób prawidlowo edytowac strony www, aby byly one wysokiej jakosci, przejrzyste i czytelne dla kazdego, kto takowa strone otworzy. Sa to bowiem jedne z najwazniejszych kwestii. Tym samym, z cala pewnoscia jest to kurs dla kazdego, kto zna sie juz na tym temacie i zajmuje sie tym od dluzszego czasu, jak i dla kazdego, kto stawia w tym dopiero pierwsze kroki i chce poznac przydatne programy, oraz dokladny ich rozklad, aby móc zdobywac coraz wieksza wiedze.

Webflow kurs - czego mozna dowiedziec sie podczas nauki?

Niewatpliwie jedna z najwazniejszych kwestii, która zawsze budzi sluszne zainteresowanie, jest ta, czego mozna nauczyc sie na takim kursie. Webflow kurs to polaczenie teorii z praktyka, dzieki czemu juz nawet po tych kilku godzinach, jak najbardziej bedzie mozna tworzyc przy wykorzystaniu programu Webflow, a efekty tego beda po prostu doskonale! Dzieki udzialowi w kursie, jak najbardziej posiadzie sie wiedze na temat tworzenia i projektowania stron WWW. Tworzyc mozna wlasne, jak i korzystac z gotowych szablonów. To prawdziwa rewolucja w tym zakresie.

Kurs Webflow od zera do dzialajacej witryny

Kurs Webflow poprowadzony jest w taki sposób, aby kazdy jego uczestnik mógl samodzielnie stworzyc sprawnie dzialajaca witryne WWW i to na dodatek, zaczynajac kompletnie od zera! To doskonala propozycja dla osób, które nie maja jeszcze duzego doswiadczenia i podpieraja sie dobrej jakosci programami, aby tworzyc witryny, zarówno na wlasny uzytek, jak i dla swojego klienta. Juz od pierwszego uzycia na pewno poczuje sie, ze jest to cos nadzwyczajnego, co znacznie ulatwia i usprawnia prace.

Webflow kurs - kilka opcji do wyboru

Niemniej jednak, tak jak w przypadku wiekszosci naszych kursów, tak i w tym przypadku Webflow kurs ma do zaoferowania kilka opcji, tak aby kazdy mial szanse dobrac dla siebie taka, która najbardziej sie oplaca i najlepiej sprawdzi sie w danej sytuacji. Do zaoferowania pozostaja w takim razie, chociazby kursy zaawansowane dla osób, które maja juz pewnego rodzaju doswiadczenie, jak i kursy, które dotycza dopiero co poczatkujacych osób, które tworza swoja pierwsza strone WWW w zyciu.

}