Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Od Figmy do Webflow

Podczas tego kursu nauczysz się jak przygotować swój projekt w Figmie do przeniesienia do Webflow, poznasz podstawy low/no code i zmienisz sposób myślenia o pracy z produktami cyfrowymi

31 lekcji

4h 51min

Od Figmy do Webflow - Projekt Strony WWW No-code

Zmień swój projekt w Figmie w działającą stronę. Ożyw swoje pomysły i testuj nowe rozwiązania. Stwórz profesjonalną stronę z portfolio. A to wszystko bez napisania chociaż jednej linijki kodu! Wykorzystaj potencjał jaki daje Webflow i no/low code do zdobycia nowych klientów, wyprzedzenia trendów na rynku, zbudowania w końcu swojego produktu, wyróżnienia się w oczach pracodawcy. Podczas tego kursu nauczysz się jak przygotować swój projekt w Figmie do przeniesienia do Webflow, poznasz podstawy low/no code i zmienisz sposób myślenia o pracy z produktami cyfrowymi. Przygotuj się na dużą dawkę wiedzy i ciekawe zadania, które będziesz mógł wykorzystać w swoim portfolio.

Chciałbyś mieć swoją własną stronę, na której możesz zaprezentować swoje portfolio? Długo szukasz sposobu na stworzenie strony dla swojego biznesu, ale brakuje Ci budżetu na wynajęcie programistów? Czy Twoi klienci regularnie pytają o możliwość wdrożenia projektów z Figmy? A może obawiasz się, że Twoja praca może przestać być konkurencyjna w przyszłości?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to właśnie dla Ciebie jest nasz kurs. Wszystko to możesz osiągnąć dzięki podejściu low/no-code. Polecamy Webflow jako najbardziej zaawansowane narzędzie na rynku. Zapraszamy Cię do uczestnictwa w naszym kursie, gdzie skupiamy się na praktycznych umiejętnościach.

Nauczysz się przygotowywać projekty w Figmie w taki sposób, aby łatwo można było je przenieść do Webflow. Dowiesz się, jak obsługiwać Webflow, na co zwracać uwagę i jak unikać typowych błędów podczas tworzenia stron. Poznasz zarówno podstawowe zagadnienia, jak i bardziej zaawansowane funkcje, które znacząco przyspieszą Twoją pracę.

Z naszego doświadczenia wynika, że praktyka jest najlepszym nauczycielem. Dlatego nasz kurs skupia się głównie na praktycznych ćwiczeniach i przykładach, które pomogą Ci zrozumieć, jak wszystko działa w praktyce. Zbudujesz projekt, który będzie wartościowym dodatkiem do Twojego portfolio i który będziesz mógł opublikować online.

Pragniemy wyposażyć Cię w zestaw umiejętności przydatnych zarówno w pracy zespołowej, jak i jako freelancer. Nasz kurs pomoże Ci pracować szybciej i efektywniej. Nauka Webflow otwiera przed Tobą nie tylko możliwości związane z poszukiwaniem pracy i zdobywaniem klientów, ale także pozwala na tworzenie innowacyjnych produktów i projektów.

Low/no-code to temat gorący w branży, i to z dobrego powodu. Pozwala on na szybkie tworzenie i testowanie rozwiązań bez konieczności głębokiej wiedzy programistycznej. To, co kiedyś było dostępne tylko dla specjalistów, dzisiaj jest dostępne dla każdego, niemal za darmo i bez konieczności wielkich nakładów czasu i wysiłku. Szybki rozwój narzędzi takich jak Webflow otwiera drzwi dla wszystkich, którzy chcą znaleźć swoje miejsce w zmieniającym się świecie IT, gdzie sztuczna inteligencja odgrywa coraz większą rolę.

Przyszedł czas, aby przenieść swoje projekty z Figmy do Webflow i stworzyć profesjonalne, działające strony internetowe!

Dla kogo jest ten kurs?

Materiał szkoleniowy został zaprojektowany tak, aby mogło z niego skorzystać jak najszersze grono odbiorców. Nieważne czy dopiero zaczynasz przygodę z no/low code, czy już pracujesz z Webflow, na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie. Jedyne czego potrzebujesz to podstawowa znajmość Figmy i Autolayoutu. Tę wiedzę możesz uzupełnić lub odświeżyć kursami na eduweb! Kto może skorzystać z wiedzy zawartej w tym kursie?

Czego się nauczysz?

 • Strona dla biznesu bez programistów

 • Webflow i Figma

 • Praktyczne ćwiczenia i przykłady

 • Low/no-code - szybkie tworzenie rozwiązań

Zawartość

Od Figmy do Webflow

5 rozdziały 31 lekcji 4h 51min

 • Wprowadzenie do No-low-code

  41min

  Wprowadzenie

  Podgląd lekcji

  5min

  Co to jest no-code i low-code

  10min

  Dlaczego no-code

  6min

  Wstęp do Webflow

  11min

  Wtyczka Webflow

  10min

 • Przygotowanie projektu

  35min

  Nazewnictwo

  9min

  Button

  12min

  Style

  5min

  Fonty

  4min

  Przywracanie projektów

  3min

  Kopiowanie komponentów

  3min

 • Pierwsze kroki w Webflow

  51min

  Pierwsza sekcja

  11min

  Px VW rem

  14min

  Styleguides

  10min

  Budujemy menu

  9min

  Uspójniamy projekt

  7min

 • Zaawansowane sekcje

  1h 22min

  Gridy

  14min

  Komponenty

  14min

  Stopka

  9min

  Slider

  13min

  Dziedziczenie

  5min

  Formularz część I

  11min

  Formularz część II

  7min

  Formularz ustawienia

  8min

 • Przygotowanie projektu do publikacji

  1h 22min

  Animacje podstawowe

  16min

  Animacje zaawansowane

  18min

  Podstrony

  10min

  Podstawy responsywności

  10min

  Widoczność sekcji

  7min

  Responsywność - Grid

  9min

  Responsywność - Flexbox

  12min

Autor kursu

Piotr Marszałkowski

Średnia ocen autora: 5

Bio
UX Lead & Product Designer z ponad 10 letnim doświadczeniem
Inne kursy tego autora
Od Figmy do Webflow

Kurs Od Figmy do Webflow

 • 31 lekcji wideo

 • 4h 51min materiału

 • Ostatnia rewizja 03.02.2024

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Moi znajomi coraz częściej pytają: 'Jak nauczyć się UX?'. Praktycznie każdy kto chce zacząć jest przytłoczony ilością wiedzy, narzędzi pracy oraz jak to wszystko wykorzystać w swojej pracy. Swoim znajomym zawsze polecam eduweb, ponieważ pozwala krok po kroku zrozumieć świat UX od A do Z. Na platformie znajdziesz także bardziej zaawansowane techniki, które zaoszczędzą Ci dziesiątki, a może i setki godzin w pracy. Nie ucz się na swoich błędach - wykorzystaj wiedzę osób, które zrobiły to za Ciebie

Kamil Tatol

Product Design Lead, Pioner Labs

Zacznij naukę w Od Figmy do Webflow

 • 31 lekcji wideo

 • 4h 51min materiału

 • Ostatnia rewizja 03.02.2024

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych