Masz już konto? Zaloguj się
Grafika motion i 3D

Kursy - Illustrator

Czym jest Illustrator?

Adobe Illustrator to doceniana przez grafików, popularna aplikacja do tworzenia grafiki wektorowej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć ilustracje, jak projektować logotypy i jak zrobić identyfikację wizualną, która zapadnie w pamięć klientowi i będzie najwyższej jakości - z pomocą przyjdzie Ci Adobe Illustrator. Nauka Adobe Illustratora nie jest czasochłonna, ponieważ opanowanie podstawowych narzędzi nie jest trudne, a już po krótkim czasie możesz tworzyć estetyczne i dobrze wyglądające projekty.

Tworzenie kompozycji typograficznych i projektowanie plakatów to kolejne zadania, w których niezastąpiony okazuje się Adobe Illustrator. Nauka Adobe Illustratora z pewnością opłaci się grafikom komputerowym, a także przydatna będzie nawet dla web designerów, którzy chcą poszerzać wachlarz swoich umiejętności. Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego graficy używają Adobe Illustratora - koniecznie sprawdź nasze kursy poświęcone temu narzędziu. Na praktycznym przykładzie zobaczysz, jak korzystać z Adobe Illustratora i jak stworzyć ilustracje, jak zaprojektować logotyp albo jak przygotować elementy graficzne na stronę internetową.

Jeżeli chcesz wiedzieć, jakiego narzędzia do grafiki się nauczyć w najbliższym czasie - koniecznie sprawdź Adobe Illustratora! To niezbędny element w arsenale każdego grafika - sprawdź jak korzystać z niego w wygodny, intuicyjny i szybki sposób, tak, by Twoje projekty weszły na zupełnie nowy poziom.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zacznij naukę od podstaw

Zarobki w Illustrator

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
25 cze

Bądź nieidalny, zerwij z zasadami

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
27 cze

🔴 Czerwcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział
1 lip

Czy pasywny dochód istnieje? Ile zarabiam na pobocznych projektach💰

19:00 - 20:00

Weź udział
9 lip

Wieczorne zdjęcia z lampami LED

21:00 - 22:00

Wykup dostęp
23 lip

Backup - od aparatu po chmurę ☁️

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
25 lip

🔴 Lipcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność Graficzna

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Filtry

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Dla kogo kurs Illustrator to doskonały wybór?

Korzystanie z różnego rodzaju kursów i szkoleń to zawsze doskonały sposób na to, aby zdobyć cenną wiedzę i mieć niepowtarzalną szansę na rozwijanie się pod względem zawodowym. Jednym z korzystnych przykładów takich kursów może być właśnie, chociażby kurs Illustrator. Jest on nakierowany na przyszłych grafików i wszystkie osoby, które planują zajmować się ilustracjami. Z takich opcji zdarza się, że korzystają również fotografowie. Niezależnie jednak od tego, czy jest się profesjonalistą, czy posiadana wiedza i doświadczenie są niewielkie, warto dobrać dla siebie odpowiedni kurs, który nie tylko sprawi radość, ale i pomoże dalej się rozwijać.

Kursy Illustrator - do czego służy Adobe Illustrator?

Zainteresowanie programem Adobe Illustrator zdecydowanie jest coraz większe. Głównie z powodu możliwości zastosowania tego programu do własnych celów. Kursy Illustrator pozwalają dowiedzieć się o tym programie jak najwięcej, poznać jego tajniki i nauczyć się wykorzystywać je w własnej pracy. Przede wszystkim jest to program, który umożliwia tworzenie wszelakich ilustracji, również z poziomu zerowego. Dodatkowo, jest to program dość intuicyjny, co sprawia, że opanowanie wszystkich jego możliwości nie jest wcale takie trudne ani czasochłonne, jak to niekiedy bywa z pozostałymi programami.

Illustrator kurs - sporo kursów i warsztatów do wyboru

Bardzo dużym plusem jest również to, że do wyboru pozostaje naprawdę wiele kursów i warsztatów, które pozwalają podnieść swoje kompetencje i nauczyć się dokładnie tego, czego się potrzebuje. W ten sposób Illustrator kurs umożliwia opanowanie konkretnych umiejętności, które zależne są od dziedziny, która pragnie się zajmować. Warto także wspomnieć o tym, że wiele z tych kursów obejmuje również poziom od początkującego. Dzięki temu zapisać się mogą również osoby, które nie mają żadnego doświadczenia i dopiero planują zacząć.

Adobe Illustrator kurs - idealne rozwiązanie dla kreatywnych

Warto także wspomnieć o tym, że Adobe Illustrator kurs to doskonałe rozwiązanie dla osób kreatywnych, które szukają sposobu na upust swojej twórczości. Sam program jest bardzo intuicyjny, co sprawia, że już nawet po krótkim kursie śmiało można zacząć stawiać pierwsze kroki w tworzeniu ilustracji w programie. Dodatkowo jednak zawiera on wiele opcji, które sprawiają, że uda się tworzyć zarówno mniej, jak i bardziej zaawansowane dzieła, a sam program sprawdzi się również w pracy zawodowej w każdej branży.