Masz już konto? Zaloguj się
Full-stack i Programowanie

Kursy - PHP

Czym jest PHP?

PHP to skryptowy język programowania, który został stworzony pierwotnie do wspierania tworzenia dynamicznych stron WWW. Wykonywany jest po stronie serwera - nie jest interpretowany przez przeglądarkę, a poprzez specjalne oprogramowanie zainstalowane po stronie serwera, nazywane server-side. Obecnie język PHP może być wykorzystywany również do tworzenia aplikacji systemowych.

Nauka PHP jest już od lat bardzo popularna z tego powodu, że język stosowany jest bardzo powszechnie i od lat niezmiennie istnieje duże zapotrzebowanie na profesjonalnych programistów którzy wiedzą jak stosować język PHP. Wymieniając zalety nauki języka PHP warto wymienić to, że jest stosunkowo prosty do nauki od podstaw, dobrze się skaluje i pozwala na przygotowanie zarówno prostych projektów przez początkujących programistów, jak i tych doświadczonych.

Język PHP daje duże pole do do tworzenia zaawansowanych i rozbudowanych aplikacji. Co ciekawe, napisane w nim są różne systemy CMS (np. Wordpress) oraz fora internetowe. Jeżeli zastanawiasz się jak nauczyć się języka PHP - sprawdź nasze kursy, które poprowadzą Cię krok po kroku przez tajniki tego skryptowego języka programowania.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zarobki w PHP

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
23 kwi

Problemy z klientami - Historie i rozwiązania

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
30 kwi

🔴 Kwietniowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność Full-stack

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Komu na pewno spodoba się kurs PHP?

W momencie, w którym na rynku do wyboru pozostaje tak wiele różnego rodzaju szkoleń i kursów, podjęcie ostatecznej decyzji wcale nie musi być takie proste. Właśnie dlatego warto przeanalizować wszystkie dostępne u nas kursy i na tej podstawie dobrać dla siebie takie, które w 100% dopasują się do potrzeb danej osoby i będą w tym niezastąpione! W takim razie, komu do gustu na pewno przypadnie kurs PHP? Na pewno jest to kurs, który kierowany jest do każdego, kto pragnie programować, albo już to robi! Zarówno hobbystycznie, jak i zawodowo. Taki kurs, jak i poznanie nowego programu, z całą pewnością dostarczy wiele umiejętności, jak i możliwości.

PHP kurs - dobra inwestycja w ponadczasowe umiejętności

Warto wspomnieć od razu o tym, że PHP kurs to doskonały wybór ze względu na to, że pozwala on osiągnąć ponadczasowe umiejętności, które można wykorzystać do dalszego rozwoju zawodowego. Ten język programowania wciąż cieszy się dużą popularnością, a specjaliści, którzy potrafią w nim tworzyć, zdecydowanie nie mogą narzekać na brak pracy. Obecnie język PHP umożliwia również tworzenie aplikacji systemowych. To właśnie jego powszechność sprawia, że jego nauka jest jak najbardziej opłacalna i może przynieść wiele korzyści. To dobry wybór dla wszystkich, którzy jeszcze wahają się nad skorzystaniem z takiego kursu i tym samym poznaniem nowego programu i języka programowania.

Nauka PHP daje spore możliwości

Bardzo ważne jest także to, aby zdawać sobie sprawę z tego, że nauka PHP daje naprawdę ogrom możliwości. W ten sposób można tworzyć naprawdę zaawansowane i rozbudowane aplikacje, które będą działać na wszelkich systemach, a to już samo w sobie jest ogromnym plusem. Przy pomocy tego języka napisane są liczne fora internetowe, a także Wordpress. To już samo przez siebie mówi, jak bardzo popularny jest ten język i że wśród programistów jego znajomość jest jak najbardziej wskazana i nie warto z niej rezygnować!

Kursy PHP także dla początkujących

Zdarza się, że dana osoba rezygnuje z udziału w kursie czy w szkoleniu, bo obawia się, że nie posiada wystarczających umiejętności. Warto skończyć z takim myśleniem. Kursy PHP są właśnie w dużej mierze kierowane do osób, które stawiają dopiero swoje pierwsze kroki w tworzeniu i chcą dowiedzieć się czegoś więcej. Do wyboru pozostaje kilka kursów, które różnią się między sobą poziomem zaawansowania. Warto zwrócić na to swoją uwagę podczas ostatecznego podejmowania decyzji w sprawie wykupienia kursu.