Masz już konto? Zaloguj się
Foto, Audio i Wideo

Kursy - Postprodukcja Foto

Czym jest Postprodukcja Foto?

Nauka obróbki zdjęć oraz nauka retuszu fotografii to nieodłączny element warsztatu profesjonalnego fotografa. Jeżeli chcesz poprawić jakość swoich fotografii albo marzysz o tym, aby Twoje fotografie znajdowały się na okładkach magazynów lub plakatach - to krok, którego nie da się pominąć!

Z kursami obróbki zdjęć i retuszu na eduweb.pl nauczysz się jak pracować w Adobe Lightroom lub Capture One, a także wykorzystasz możliwości Photoshopa. Dowiesz się przygotowywać profesjonalnie wyglądające zdjęcia, nawet jeśli nie powstały w idealnych warunkach - rozwiążesz często występujące problemy i naprawisz popularne błędy. Nauczysz się też profesjonalnego retuszu beauty i przekonasz się jak powstają zdjęcia prezentowane na billboardach reklamowych.

Podczas trwania kursu nauczysz się jak retuszować zdjęcia wykonane w warunkach studyjnych jak i te plenerowe. Oprócz tego, jeżeli zastanawiasz się jak poszerzyć swoje grono odbiorców w różnych sieciach społecznościowych i zastanawiasz się jak obrabia się zdjęcia na Instagramie, pokażemy Ci techniki jakie pozwolą na osiągnięcie podobnych rezultatów!

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zacznij naukę od podstaw

Loading...

Zarobki w Postprodukcja Foto

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Wynagrodzenie

4000 - 12500 PLN

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
25 cze

Bądź nieidalny, zerwij z zasadami

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
27 cze

🔴 Czerwcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział
1 lip

Czy pasywny dochód istnieje? Ile zarabiam na pobocznych projektach💰

19:00 - 20:00

Weź udział
9 lip

Wieczorne zdjęcia z lampami LED

21:00 - 22:00

Wykup dostęp
23 lip

Backup - od aparatu po chmurę ☁️

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
25 lip

🔴 Lipcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność Fotograficzna

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Filtry

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Najciekawsze wątki w społeczności

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń, zainteresowań oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Rozpocznij kurs retuszu zdjęć i naucz się profesjonalnych technik poprawiania i ulepszania fotografii

Kurs retuszu zdjęć to idealny sposób na rozwinięcie umiejętności w zakresie edycji i poprawiania fotografii. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym fotografem, czy doświadczonym retuszerem, ten kurs dostarczy Ci wiedzy i praktycznych umiejętności potrzebnych do transformacji zdjęć w prawdziwe dzieła sztuki.

Retusz skóry

W kursie retuszu zdjęć nauczysz się profesjonalnych technik poprawiania skóry na portretach. Dowiesz się, jak usuwać niedoskonałości skóry, wygładzać zmarszczki, usuwać przebarwienia i inne defekty skóry, zachowując naturalny wygląd modela.

Korekcja kolorów i tonów

W kursie retuszu zdjęć nauczysz się, jak precyzyjnie korygować kolory i tonacje zdjęć. Poznasz techniki balansu bieli, regulacji nasycenia, jasności i kontrastu, aby osiągnąć pożądane efekty i wzmocnić nastroje obrazów.

Usuwanie niepożądanych elementów

W kursie retuszu zdjęć nauczysz się, jak usunąć niepożądane elementy z fotografii. Poznasz techniki usuwania zacieków, zarysowań, obiektów przeszkadzających, cieni i innych elementów, które mogą odwracać uwagę od głównego tematu zdjęcia.

Poprawa ostrości i detali

W kursie retuszu zdjęć nauczysz się technik poprawy ostrości i detali. Dowiesz się, jak wykorzystać narzędzia do wyostrzania, kontrastu i mikrokontrastu, aby uwypuklić szczegóły i nadać zdjęciom bardziej zdefiniowany wygląd.

Do kogo są skierowane kursy retuszu zdjęć?

Kursy retuszu zdjęć są skierowane do wszystkich, którzy chcą nauczyć się profesjonalnych technik edycji i poprawiania fotografii. Są one odpowiednie zarówno dla początkujących, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z retuszem, jak i dla bardziej zaawansowanych retuszerów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności.

Rozpocznij kurs retuszu zdjęć i odkryj sztukę transformowania zwykłych fotografii w niesamowite dzieła sztuki!