Menu

Foto, Audio i Wideo

Czym jest: Premiere Pro?

Premiere Pro to jedna z najpopularniejszych na świecie aplikacji do zaawansowanej obróbki wideo. To narzędzie wykorzystywane przez profesjonalistów w największych studiach produkcyjnych.

Wymieniając niezbędne narzędzia do obróbki wideo Premiere Pro bez wątpienia znajduje się na pierwszym miejscu. Wchodząca w pakiet aplikacji Adobe “Premierka” ma pozycję lidera na rynku wideo, a jej znajomość jest praktycznie obowiązkowa dla każdego, kto chce wiedzieć jak obrabiać filmy w profesjonalny sposób. Edytorzy oraz filmowcy, którzy chcą wiedzieć, jak poprawić wideo docenią jego przydatne funkcje, takie, jak na przykład korekta kolorów z użyciem panelu Lumetri.

Co istotne - Premiere Pro umożliwia wygodną współpracę z pozostałymi aplikacjami Creative Cloud. Nauka Premiere Pro niesie za sobą również tę korzyść, że po opanowaniu podstaw tego narzędzia można korzystać z jego integracji z After Effects i Audition, co tworzy cały, praktyczny ekosystem do pracy z wideo, animacjami i efektami specjalnymi. Po opanowaniu tego, jak korzystać z Premiere Pro z pewnością Twój warsztat znacząco się poprawi, niezależnie od tego czy jesteś filmowcem, edytorem, a nawet… youtuberem czy osobą prowadzącą vlogi.

Jeżeli chcesz przekonać się, jak nauczyć się obsługi Premiere Pro na praktycznych przykładach, które wykorzystasz w codziennym życiu i podczas swoich projektów - koniecznie sięgnij po nasz kurs wideo. Tam, z pomocą wieloletniego praktyka, krok po kroku przejdziesz przez każdy etap nauki obsługi tej aplikacji z pakietu Adobe, a Twoja obróbka plików wideo stanie się prostsza, wygodniejsza i bardziej profesjonalna.

więcej... ukryj...

Ścieżka Montaż Filmowy i Postprodukcja

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 20 godzin 9 minut
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów

Stanowiska: Video Editor, Videographer
Wynagrodzenia netto: 3500-9000 zł
Kto rekrutuje? ESL, CDProjektRED, Freelance

zobacz oferty pracy
7 godzin 5 minut

Kurs Premiere Pro

Techniki Pracy

Wideo już jakiś czas temu stało się najbardziej atrakcyjnym i popularnym medium. Od niedawna czasy drogich narzędzi i kosztownego studia odeszły w zapomnienie. Z pomocą Premiere Pro i jego narzędzi, każdy jest w stanie zmontować fantastyczny materiał wideo dodając do niego rewelacyjne efekty wizualne. Nieważne, czy tworzysz amatorskie filmy, czy pracujesz nad profesjonalnymi produkcjami - Premiere Pro jest przyjaznym narzędziem, które sprosta każdemu zadaniu!

Grzegorz Róg

}