Masz już konto? Zaloguj się
Full-stack i Programowanie

Kursy - WordPress

Czym jest WordPress?

Wordpress to bez wątpienia najpowszechniej stosowany na świecie system zarządzania treścią. Został początkowo zaprojektowany jako system do obsługi blogów, ale obecnie dzięki ogromnym możliwościom personalizacji systemu poprzez pluginy i wtyczki oraz motywy wykorzystywany jest równie chętnie do budowania każdego rodzaju witryn internetowych. Jeżeli zastanawiasz się jak przygotować witrynę www albo jak zbudować stronę sklepu internetowego - z pomocą przychodzi Wordpress, na przykład ze wsparciem takiego pluginu jak Woocommerce.

Do jednej z największych zalet Wordpressa należy to, jak łatwy i przyjazny w nauce jest dla użytkownika. Jest to często wykorzystywane narzędzie dla webdeveloperów freelancerów do tego, by stworzyć prostą stronę internetową. Wordpress bazuje na języku PHP, którego znajomość bez wątpienia przyda się bardziej zaawansowanym użytkownikom przy ingerencji w kod i odkryciu bardziej rozbudowanych funkcjonalności Wordpressa.

Własna konfiguracja Wodpresssa oraz liczne pluginy do Wordpressa pisane przez zewnętrznych developerów sprawiają, że potencjał tego narzędzia staje się coraz większy wraz ze stopniową jego nauką. Wybierając kurs Wordpressa na eduweb.pl nauczysz się wszystkiego w jego obsłudze, począwszy od instalacji skryptu na serwerze i konfiguracji strony w oparciu o ten CMS, przez tworzenie własnych motywów i skórek lub dostosowywanie gotowych, aż po pisanie własnych pluginów.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zarobki w WordPress

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
3 cze

Hero Animation z Lottie i After Effects

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność Full-stack

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Dla kogo kurs WordPress będzie dobrym wyborem?

Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej kursów, a co za tym idzie, również coraz więcej możliwości. Dzięki temu każdy może dobrać dla siebie szkolenie, które przypadnie mu do gustu, a przy okazji pomoże zgromadzić cenną wiedzę. Przykładem takiego kursu jest chociażby kurs WordPress. Obecnie coraz częściej korzysta się właśnie z platformy WordPress i dobrze jest zdawać sobie sprawę z tego, na jakich ona działa zasadach, jak z niej korzystać, a także od bardziej technicznej strony, jak ją projektować i nadzorować. Aby posiadać w tej dziedzinie niezbędną wiedzę, bardzo dobrze jest odbyć odpowiednio dopasowane szkolenie, które umożliwi zdobycie, jak i uporządkowanie wiedzy.

Kursy WordPress dla osób o różnym poziomie zaawansowania

Oczywiście wszystkie proponowane przez nas kursy WordPress kierowane są, jak najbardziej do osób o różnym stopniu zaawansowania. To dlatego, aby móc skorzystać z jednego z naszych kursów, wcale nie trzeba od razu być specjalistą w danej dziedzinie. To właśnie podczas szkoleń pojawia się możliwość zdobycia wiedzy nawet całkowicie od podstaw. Kursy WordPress na pewno spełniają swoją rolę w 100% u wszystkich osób, które planują swoją przyszłość związać właśnie z tą platformą.

WordPress - kursy dostępne od zaraz

Bardzo dużym plusem jest to, że wszystkie kursy WordPress dostępne są od ręki. Warto zapoznać się z dostępną ofertą i dopasować coś do swoich oczekiwań i możliwości. Oferta jest naprawdę obszerna. Jakie kursy można wyróżnić w tej ofercie? Między innymi kurs, który pozwala kompleksowo poznać cały WordPress od podstaw. To idealna propozycja dla osób początkujących, które dopiero poszukują inspiracji do podjęcia dalszych działań. Na pewno poznanie WordPress od A do Z będzie idealnym wstępem, do którego później można dokupić kolejne oferty szkoleń, aby jak najbardziej rozwijać swoje możliwości.

Kurs WordPress online - wygoda i komfort

Bardzo ciekawym i wygodnym rozwiązaniem jest także to, że kursy WordPress jak najbardziej można wykonywać online. Oznacza to mniej więcej tyle, że kurs WordPress online można ukończyć z dowolnego miejsca na świecie i w dowolnym czasie. Oczywiście każdy z tych kursów ma inną długość, która może się znacznie różnić, ale nie oznacza to, że cały kurs trzeba przepracować za jednym razem. W ten sposób można wygodnie rozłożyć oraz zaplanować sobie naukę, a to świetna opcja i wiadomość zwłaszcza dla osób bardzo zapracowanych, które w ciągu dnia niestety nie mają dużo wolnego czasu.