Masz już konto? Zaloguj się
Biznes i Automatyzacje

Kursy - Social Media

Czym jest Social Media?

Marketing to rozbudowany szereg zagadnień związanych z szeroko pojętą promocją - zarówno treści, produktów, własnych usług czy stron internetowych. Dzięki kursom poświęconym marketingowi dowiesz się jak reklamować swój produkt, jak planować kampanie marketingowe i jak optymalizować wydatki na marketing, tak, by umieć mierzyć ich skuteczność.

Opowiemy Ci gdzie warto wykupić reklamy i jak sprawdzać ich wydajność. Poznasz szereg narzędzi wykorzystywanych przez profesjonalnych marketingowców. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz pracę z marketingiem, chcesz wypromować swoje usługi, a może chcesz poszerzyć swój wachlarz umiejętności związanych z profesjonalną promocją - znajdziesz tutaj z pewnością coś dla siebie.

Od tego, jak optymalizować stronę pod kątem SEO, jak przygotować kampanie na Facebooku, jak tworzyć angażujące newslettery dla Twojego klienta i jak reklamować swoje usługi w sieci - tego wszystkiego, oraz o wiele więcej dowiesz się na podstawie wskazówek wieloletnich praktyków z branży.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zacznij naukę od podstaw

Zarobki w Social Media

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Wynagrodzenie

5000 - 20000 PLN

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
25 cze

Bądź nieidalny, zerwij z zasadami

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
27 cze

🔴 Czerwcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział
1 lip

Czy pasywny dochód istnieje? Ile zarabiam na pobocznych projektach💰

19:00 - 20:00

Weź udział
9 lip

Wieczorne zdjęcia z lampami LED

21:00 - 22:00

Wykup dostęp
23 lip

Backup - od aparatu po chmurę ☁️

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
25 lip

🔴 Lipcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność Biznesowa

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Filtry

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Social media - kurs skierowany do każdego

Media społecznościowe już dawno przestały być wyłącznie platformą do utrzymywania relacji ze znajomymi oraz z rodziną. Skoro praktycznie cały świat spędza czas w przestrzeni online, to również reklamodawcy weszli do świata social media. Kurs z obsługi tych narzędzi może otworzyć bardzo szeroko oczy na to, w jaki sposób zachęcić klienta do aktywności na naszej stronie czy też fanpage'u. Jeszcze kiedyś mogłoby się wydawać, że do prowadzenia strony w mediach społecznościowych wystarczyły pokłady kreatywności. Dzisiaj jest zupełnie inaczej. Do gry weszła analityka, z którą każda osoba obsługująca kanały social media musi sobie poradzić. Pomożemy Ci się z tym zmierzyć!

Kursy social media dla wielu platform

Każda marka stara się dotrzeć do potencjalnych klientów zupełnie innymi ścieżkami. Niektórzy skupiają się na treści w formie pisanej, natomiast dla innych świetnym pomysłem wydaje się content wideo lub audio. Oczywiście w zależności od naszych preferencji wybierzemy zupełnie inne kanały. Możemy wrzucać filmy bezpośrednio na Facebooka, jednak znacznie więcej korzyści przyniesie nam promocja relacji wideo na YouTube. To tylko jeden przykład z brzegu, dla którego warto skupić się na swoim kanale, a przy okazji korzystać z innych. Nasze kursy social media obejmują najważniejsze informacje niezbędne do promowania profilu na Facebooku (także w praktyce), a także na platformie YouTube.

Szkolenia social media - wtyczki do platform

Same platformy społecznościowe to tylko szczyt góry lodowej. Szkolenia social media obejmują również wiele przydatnych dodatków, które wydatnie pomogą Tobie w łatwiejszym prowadzeniu kanału i odpowiedniej reklamie. Z pewnością na pierwszym miejscu wyróżniają się chatboty we wspieranej przez Facebooka aplikacji Messenger. Mogą one pełnić rolę newslettera i sprawić, że cały czas jesteśmy w kontakcie z naszymi klientami. Nie można również zapominać o grafikach, które nauczycie się projektować w programie Canva.

Kurs social media dla każdego!

Wachlarz naszych warsztatów jest tak szeroki, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Kurs social media obejmuje nie tylko zagadnienia związane z szeroko pojętą automatyzacją reklamy na Facebooku, ale również optymalizację strony pod kątem SEO. Przygotujemy Cię do tworzenia wspomnianych już angażujących odbiorcę newsletterów, a także samej reklamy swoich produktów i usług w sieci. Właśnie dlatego warto zapisać się na nasz kurs social media już dziś!