Masz już konto? Zaloguj się
Grafika motion i 3D

Kursy - ZBrush

Czym jest ZBrush?

ZBrush to zaawansowane narzędzie dla grafików 3D, które służy do profesjonalnego modelowania 3D. Doskonale sprawdzi się w przypadku modelowania postaci do gier komputerowych i modelowania innych elementów przestrzennych.

W ZBrush znajdziesz wiele narzędzi do wirtualnego "rzeźbienia". Dzięki temu jest to aplikacja, która okaże się przydatna również dla grafików koncepcyjnych i ilustratorów, którzy chcą wzbogacić swoją kompozycję. Do zalet pracy w ZBrush należy to, że jest to narzędzie aktywnie rozwijane i wykorzystywane przez wiele profesjonalnych firm zajmujących się produkcją gier komputerowych.

Nauka ZBrusha to również dobry wybór dla osób, które biegle posługują się Photoshopem i chcą pójść krok dalej, aby tworzyć naturalnie wyglądające przestrzenne obiekty, których wygląd ogranicza wyłącznie wyobraźnia artysty.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zarobki w ZBrush

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
25 cze

Bądź nieidalny, zerwij z zasadami

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
27 cze

🔴 Czerwcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział
1 lip

Czy pasywny dochód istnieje? Ile zarabiam na pobocznych projektach💰

19:00 - 20:00

Weź udział
9 lip

Wieczorne zdjęcia z lampami LED

21:00 - 22:00

Wykup dostęp
23 lip

Backup - od aparatu po chmurę ☁️

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
25 lip

🔴 Lipcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność Graficzna

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Kurs ZBrush - narzędzie idealne do rozwoju

Trudno nie zdawać sobie sprawy, że w nowoczesnych technologiach musimy cały czas się rozwijać. Dotyczy to także grafików, którzy cały czas mierzą się z wieloma nowymi rozwiązaniami na rynku, dzięki którym są w stanie tworzyć jeszcze lepsze i bardziej naturalne animacje oraz projekty. Kurs ZBrush stanowi idealne miejsce dla tych, którzy chcą uczyć się nowych rzeczy i wykorzystywać je zarówno w pracy, jak również we własnym przedsiębiorstwie. Jest to zaawansowane narzędzie dla grafików 3D, które świetnie sprawdzi się właśnie przy okazji profesjonalnego modelowania w trójwymiarze. Kurs ZBrush przede wszystkim doskonale odpowiada potrzebom tych osób, które na co dzień projektują gry komputerowe. To właśnie w tym programie jesteśmy w stanie modelować postacie oraz inne elementy przestrzenne, które potem będą wyświetlane na ekranie komputera lub telewizora.

Szkolenie ZBrush - co znajduje się w tym programie?

Przede wszystkim graficy oraz firmy tworzące rozmaite gry komputerowe czy animacje zwracają uwagę na właściwy wybór programu. Ma on nie tylko prezentować możliwie jak najwyższą jakość w samym modelowaniu, ale również posiadać wiele narzędzi do bardziej skomplikowanych czynności. Szkolenie ZBrush idealnie oddaje właśnie takie potrzeby. Aplikacja jest rozbudowana o wiele rozwiązań, dzięki którym bez problemu będziemy w stanie sprostać oczekiwaniom. Wykorzystuje się ją przede wszystkim przez ilustratorów oraz grafików koncepcyjnych, chcących poszerzyć wachlarz swoich umiejętności. Szkolenie ZBrush może być również przydatne do ciągłego aktualizowania swojej wiedzy, ponieważ jest to narzędzie stale rozwijane - po zaledwie kilkunastu miesiącach możemy zmierzyć się z zupełnie nowym systemem.

Kurs ZBrush - dlaczego warto?

Przede wszystkim kurs ZBrush daje nam zupełnie nowe możliwości rozwoju w tworzeniu naturalnie wyglądających, przestrzennych obiektów. Wiele osób traktuje to narzędzie jako naturalny krok po nabyciu zaawansowanej wiedzy w Photoshopie, który nie zawsze jest w stanie spełnić nasze oczekiwania. Wspominaliśmy już o projektowaniu postaci oraz innych przedmiotów w grach komputerowych. Prawda jest jednak taka, że w wielu innych miejscach pracy znajdziemy bardzo duże zainteresowanie grafikami koncepcyjnymi. Kurs ZBrush cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród największych korporacji, takich jak Avon czy Grupa TVN, ale także mniejszych software house'ów oraz innych firm przede wszystkim nastawionych na IT.