Masz już konto? Zaloguj się
Full-stack i Programowanie

Kursy - Front-end Development

Czym jest Front-end Development?

Front-end to obecnie najmocniej i najbardziej dynamicznie rozwijająca się obecnie dziedzina programowania. Specjaliści z branży front-endu są poszukiwani przez topowe firmy, a ich zarobki są z roku na rok coraz wyższe. Dla osób początkujących nauka front-endu może wydawać się trudna - i rzeczywiście, do tego, by zostać profesjonalnym “front-endowcem” należy opanować wiele umiejętności, narzędzi oraz przyswoić wiele informacji.

Kolejną przeszkodą jest to, jak niezwykle szybko rozwijają się technologie i narzędzia front-endowe. Dlatego też często materiały, które można znaleźć na temat front-endu okazują się przedawnione. Kursy front-end developmentu na eduweb.pl powstają w odpowiedzi na zapotrzebowanie na aktualne i sprawdzone materiały na ten temat.

W kursach front-endu zaczynamy od przedstawienia Ci krok po kroku podstaw, czyli HTML i CSS. Przejdziemy przez naukę JavaScript i jQuery, aby wreszcie przejść do nauki najważniejszych frameworków Front-endowych - tutaj będziesz masz do wyboru naukę EcmaScript, jak i Angulara, Reacta i Vue.js, jak również innych, popularnych rozwiązań ułatwiających i przyspieszających pracę. Podczas nauki front-endu będziesz pracował z Webpackiem i w uporządkowany sposób dowiesz się jak stworzyć witrynę internetową.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zacznij naukę od podstaw

Loading...

Zarobki w Front-end Development

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
20 maj

OCR Faktur - czyli jak zautomatyzować proces, który oszczędzi setki godzin w Twojej firmie

19:00 - 20:00

Weź udział
22 maj

Nowości w Adobe Photoshop 2024

19:00 - 20:00

Wykup dostęp

+5000 osób

Społeczność Full-stack

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Filtry

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Najciekawsze wątki w społeczności

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń, zainteresowań oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Kursy front-end - bardzo dynamiczny rozwój

Branża IT coraz intensywniej poszukuje programistów, którzy pomogą w realizacji różnorodnych projektów. Dlaczego to właśnie kursy front-end cieszą się największym zainteresowaniem? Ponieważ to właśnie ten zakres rozwija się zdecydowanie najszybciej! Widać to na rynku pracy, gdzie wiele firm poszukuje front-end developerów. Mowa tutaj nie tylko o gigantycznych korporacjach będących liderami w swoich branżach, ale również o małych i średnich przedsiębiorstwach skupionych na pojedynczych projektach. Kursy front-end to nie tylko wiedza - po przebyciu odpowiednich ścieżek wystawiamy Odznaki oraz Certyfikaty, które można wykorzystać w swoim CV lub portfolio.

Front-end developer - kurs na odpowiednich narzędziach

Jakie narzędzia powinien znać każdy szanujący się front-end developer? Kurs przygotowany na eduweb.pl pozwoli Wam znaleźć odpowiedź na to pytanie. Przede wszystkim skupiamy się na najbardziej popularnych rozwiązaniach. Jednym z nich jest język JavaScript oraz jego frameworki. Najpopularniejsze z nich to pierwszy krok do tego, aby rozwijać swoją wiedzę jako front-end developer. Kurs obejmuje zarówno Angulara i ReactJS, jak również VueJS. Oczywiście oprócz nauki JavaScriptu wykorzystujemy także jego inne narzędzia, takie jak biblioteka jQuery.

Stale aktualizowany kurs front-end

Jaka jest największa bolączka praktycznie wszystkich programistów? Dezaktualizacja wiedzy. Nowe rozwiązania technologiczne wchodzą na rynek naprawdę szybko i potrzeba bardzo się nagłowić, aby być z nimi na bieżąco. Dlatego właśnie nasz kurs front-end jest stale aktualizowany o coraz to nowsze treści. Oprócz głównych zagadnień regularnie będziecie od nas otrzymywać informacje na temat nowinek w interesującym Was zakresie. Dotyczy to przede wszystkim wspomnianych już frameworków wykorzystywanych w języku JavaScript. Kurs front-end zapewnia Wam najświeższą wiedzę dostępną na rynku.

Szkolenie front-end od A do Z

Szkolenie front-end może czasami wydawać się bardzo długim procesem. Ze względu na bardzo kompleksowe podejście do tematu musi jednak obejmować wiele różnych materiałów. Wykorzystywać je będziemy zarówno w teorii, jak również w praktyce. Oczywiście nie musisz się martwić o bałagan - przygotowane przez nas szkolenie front-end jest przemyślane oraz poukładane w taki sposób, abyś nie miał problemów z przyswojeniem wiedzy. Aby zostać front-endowcem, koniecznie musisz przyswoić bardzo dużo informacji z różnych dziedzin oraz języków.