Masz już konto? Zaloguj się
Foto, Audio i Wideo

Kursy - Lightroom

Czym jest Lightroom?

Lightroom jest aplikacją szeroko wykorzystywaną przez fotografów - zarówno tych profesjonalnych, jak i amatorów. Praktyczne i rozbudowane funkcje w Lightroomie sprawiają, że to doskonałe narzędzie dla fotografów zarówno do zastosowań prywatnych i niekomercyjnych, jak i zawodowych. Jeżeli zastanawiasz się jak obrobić dużą ilość zdjęć w szybki sposób, jak wykonać korektę fotografii w praktycznie każdym aspekcie oraz jak katalogować zdjęcia - z pomocą przychodzi tutaj Lightroom.

Nauka Lightrooma jest polecana dla każdej osoby, która szuka wygodnego, rozbudowanego narzędzia będącego jednocześnie biblioteką fotografii. Do zalet programu należy to, że importuje się do niego zdjęcia bezpośrednio z aparatu, a on samodzielnie je następnie je kataloguje. Lightroom dodatkowo obsługuje filtry i presety, a dodatkowo online dostępne jest wiele filtrów, które pomogą Ci w tym, jak łatwo obrobić zdjęcia.

Jeżeli masz do czynienia ze zdjęciami, które wymagają poprawek - Lightroom umożliwia między innymi poprawiania niedoskonałości obiektywów, czyszczenie zdjęć ze zbędnych elementów oraz usuwanie z nich plam. Nauka Lightrooma z kursu eduweb.pl pozwoli na systematyczne poznawanie potencjału narzędzia w obu wersjach rozwijanych przez Adobe. Należy do nich Lightroom Classic oraz Lightroom CC, czyli okrojona, unowocześniona wersja programu oparta na pracy w chmurze.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zarobki w Lightroom

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Wynagrodzenie

4000 - 12500 PLN

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
25 lip

🔴 Lipcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność Fotograficzna

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Kurs Lightroom – czym jest Lightroom

Lightroom to popularna aplikacja do obróbki i edycji zdjęć. Jej liczne możliwości zostały już dawno docenione nie tylko przez fotografów i grafików, ale także twórców internetowych, którzy chętnie korzystają z możliwości edycji swoich fotografii. Co więcej, możliwość tworzenia indywidualnych presetów sprawiła, że wiele firm zauważyło na tym możliwość zarobku i stworzyło gotowe paczki z filtrami, które można zakupić, by bez problemu za pomocą jednego kliknięcia przerabiać zdjęcia nadając im nową jakość i świeżość. Jeżeli trudnisz się fotografią, grafiką cyfrową lub chcesz profesjonalnie obrabiać swoje filmy i zdjęcia, sprawdź dostępną ofertę i dobierz kurs Lightroom dopasowany do swoich potrzeb.

Kurs Adobe Lightroom – dlaczego warto skorzystać z kursu?

Kurs Adobe Lightroom to stosunkowa nowość na rynku e-commerce, dlatego tym bardziej warto z niego skorzystać. Przede wszystkim dla własnych potrzeb, ale także rozszerzenia swoich kompetencji zawodowych, co będzie skutkowało możliwością pozyskania atrakcyjniejszych ofert pracy i wyprzedzenia konkurencji o krok w ubieganiu się o nowe stanowisko. Jak powszechnie wiadomo, aktualnie powstaje wiele nowych zawodów, o których istnieniu nie było mowy jeszcze 10 lat temu. To właśnie dlatego kurs Adobe może okazać się doskonałym posunięciem, które sprawi, że twoja kariera nabierze nowego rozpędu. Spośród dostępnej na stronie internetowej oferty możesz wybrać kurs od podstaw, który skierowany jest dla wszystkich użytkowników, którzy nie mieli jeszcze styczności z programem, lub kurs dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy mają zamiar podszkolić swoją technikę pracy.

Szkolenie Lightroom – kurs dla początkujących i zaawansowanych

Szkolenie Lightroom dla początkujących to blisko dwunastogodzinne szkolenie zawierające podstawy posługiwania się programem do obróbki zdjęć oraz przyspieszenie i zwiększenie efektywności twojej pracy. Dzięki szkoleniu nauczysz się importować zdjęcia oraz generować odpowiednie do nich miniatury, a także nauczysz się obsługi edytora oraz zrozumiesz zasady jego działania, studiując wraz z instruktorem poszczególne suwaki. Kurs przeznaczony dla osób, które miały styczność już z popularnym programem do obróbki zdjęć, jest nieco krótszy, ponieważ trwa nieco mniej niż 6 godzin. W swoim programie zawiera łączenie pracy na komputerze i telefonie, sposoby na szybką obróbkę fotografii czy praktyczne przykłady edycji. Każde z szkoleń potwierdzone jest imiennym certyfikatem.