Menu

Foto, Audio i Wideo

Czym jest: Lightroom?

Lightroom jest aplikacją szeroko wykorzystywaną przez fotografów - zarówno tych profesjonalnych, jak i amatorów. Praktyczne i rozbudowane funkcje w Lightroomie sprawiają, że to doskonałe narzędzie dla fotografów zarówno do zastosowań prywatnych i niekomercyjnych, jak i zawodowych. Jeżeli zastanawiasz się jak obrobić dużą ilość zdjęć w szybki sposób, jak wykonać korektę fotografii w praktycznie każdym aspekcie oraz jak katalogować zdjęcia - z pomocą przychodzi tutaj Lightroom.

Nauka Lightrooma jest polecana dla każdej osoby, która szuka wygodnego, rozbudowanego narzędzia będącego jednocześnie biblioteką fotografii. Do zalet programu należy to, że importuje się do niego zdjęcia bezpośrednio z aparatu, a on samodzielnie je następnie je kataloguje. Lightroom dodatkowo obsługuje filtry i presety, a dodatkowo online dostępne jest wiele filtrów, które pomogą Ci w tym, jak łatwo obrobić zdjęcia.

Jeżeli masz do czynienia ze zdjęciami, które wymagają poprawek - Lightroom umożliwia między innymi poprawiania niedoskonałości obiektywów, czyszczenie zdjęć ze zbędnych elementów oraz usuwanie z nich plam. Nauka Lightrooma z kursu eduweb.pl pozwoli na systematyczne poznawanie potencjału narzędzia w obu wersjach rozwijanych przez Adobe. Należy do nich Lightroom Classic oraz Lightroom CC, czyli okrojona, unowocześniona wersja programu oparta na pracy w chmurze.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów

Stanowiska: Graphic Designer, Kolorysta
Wynagrodzenia netto: 3000-8500 zł
Kto rekrutuje? AVON, GetinNobleBank, Nestle, TVN, Freelance

zobacz oferty pracy
5 godzin 50 minut

Kurs Lightroom CC

Techniki Pracy

Niedawno kupiłeś swój pierwszy aparat i stawiasz pierwsze kroki w fotografii? A może fotografujesz od dawna, ale edycja zdjęć nie jest Twoją mocną stroną? Jeśli tak właśnie jest, sprawdź koniecznie nasz najnowszy kurs Adobe Lightroom CC. Firma Adobe, twórca aplikacji rozdzielił Lightroom na dwa programy - CC, w pełni zintegrowany z chmurą, który zawiera niemal wszystkie najpotrzebniejsze funkcje i Classic CC - to bardziej zaawansowany program, który jednak nie jest tak przyjazny w obsłudze, szczególnie dla kogoś, kto nie ma dużego doświadczenia w obróbce zdjęć. Lightroom CC to wspaniały program dla osób, które oczekują bardzo sprawnej edycji zdjęć, ich szybkiego wybierania i segregowania. Integracja z chmurą zapewnia kopię zapasową zdjęć bez naszej dodatkowej ingerencji, jak również możliwość edycji zdjęć na innych urządzeniach - komputerach, smartfonach czy tabletach. W kursie, nasz ekspert również opowie Ci o edycji zdjęć na przykładzie smartfona. Po przestudiowaniu sześcio godzinnego kursu, Adobe Lightroom CC nie będzie miał przed Tobą tajemnic!

Jakub Kaźmierczyk

11 godzin 50 minut

Kurs Lightroom Classic

od Podstaw

Adobe Lightroom to jednen z najbardziej popularnych programów do katalogowania i edycji zdjęć. Każdy fotograf przynajmniej o nim słyszał, a w połączeniu z Photoshopem, tworzy kompletne narzędzie dla każdego entuzjasty i profesjonalisty. Mimo, że alternatywą jest Lightroom CC, to właśnie dzięki wersji Classic wyciśniesz to, co najlepsze z plików RAW, a za sprawą rozbudowanego narzędzia do katalogowania i selekcji zdjęć, w okamgnieniu odnajdziesz zdjęcia robione kilka lat temu. Ten kurs poprowadzi Cię za rękę, od importu zdjęć, przez ich selekcję, edycję, po zapis zdjęć. W kursie skupiam się zarówno na samej obsłudze programu, jak również na wykorzystaniu tej wiedzy w praktyce.

Jakub Kaźmierczyk

Kurs Lightroom – czym jest Lightroom

Lightroom to popularna aplikacja do obróbki i edycji zdjec. Jej liczne mozliwosci zostaly juz dawno docenione nie tylko przez fotografów i grafików, ale takze twórców internetowych, którzy chetnie korzystaja z mozliwosci edycji swoich fotografii. Co wiecej, sposobnosc tworzenia indywidualnych presetów sprawila, ze wiele firm zobaczylo na tym mozliwosc zarobku i stworzyli gotowe paczki z filtrami, które mozna zakupic, by bez problemu za pomoca jednego klikniecia przerabiac zdjecia nadajac im nowa jakosc i swiezosc. Jezeli trudnisz sie fotografia, grafika cyfrowa lub chcesz profesjonalnie obrabiac swoje filmy i zdjecia sprawdz dostepna oferte i dobierz kurs Lightroom dopasowany do twoich potrzeb.

Kurs Adobe Lightroom – dlaczego warto skorzystac z kursu?

Kurs Adobe Lightroom to stosunkowa nowosc na rynku e-commerce, dlatego tym bardziej warto z niego skorzystac. Przede wszystkim dla wlasnych potrzeb, ale takze rozszerzenia swoich kompetencji zawodowych co bedzie skutkowalo mozliwoscia pozyskania atrakcyjniejszych ofert pracy i wyprzedzenia konkurencji o krok w ubieganiu sie o nowe stanowisko. Jak powszechnie wiadomo aktualnie powstaje wiele nowych zawodów, o których istnieniu nie bylo mowy jeszcze 10 lat temu. To wlasnie dlatego Kurs Adobe moze okazac sie doskonalym posunieciem, które sprawi, ze twoja kariera nabierze nowego rozpedu. Sposród dostepnej na stronie internetowej oferty mozesz wybrac kurs od podstaw, który skierowany jest dla wszystkich uzytkowników, którzy nie mieli jeszcze stycznosci z programem lub kurs dla nieco bardziej zaawansowanych uzytkowników, którzy maja zamiar podszkolic swoja technike pracy.

Szkolenie Lightroom – kurs dla poczatkujacych i zaawansowanych

Szkolenie Lightroom czujacych to blisko dwunastogodzinne szkolenie zawierajace podstawy poslugiwania sie programem do obróbki zdjec oraz przyspieszeniem i zwiekszeniem efektywnosci pracy twojej pracy. Dzieki szkoleniu nauczysz sie importowac zdjecia oraz generowac odpowiednie do nich miniatury, a takze nauczysz sie obslugi edytora oraz zrozumiesz zasady jego dzialania studiujac wraz z instruktorem poszczególne suwaki. Kurs przeznaczony dla osób, które mialy stycznosc juz z popularnym programem do obróbki zdjec jest nieco krótszy, poniewaz trwa niespelna 6 godzin. W swoim programie zawiera laczenie pracy na komputerze i telefonie, sposoby na szybka obróbke fotografii, czy praktyczne przyklady edycji. Kazde ze szkolen potwierdzone jest imiennym certyfikatem.

}