Masz już konto? Zaloguj się
UI, UX i Webdesign

Kursy - Figma

Czym jest Figma?

Figma to prosta aplikacja do projektowania interfejsów, która działa po stronie przeglądarki. To świetne narzędzie dla web designerów, którzy z pewnością docenią prostą pracę w Figmie. Tworzenie interfejsów z użyciem tego narzędzia jest szybkie, a w przeciwieństwie do konkurencyjnych, bardziej rozbudowanych narzędzi takich jak Sketch - jest jeszcze bardziej intuicyjna.

Nie jest to bardzo zaawansowane narzędzie dla webdesignerów, ale nawet w wersji webowej pozwala szybko i sprawnie stworzyć interfejs, który jest zaskakująco praktyczny i funkcjonalny.

Figma dostępna jest również w wersji desktopowej, lecz działa w oparciu o przeglądarkę. Pozwala na kolaboracje w czasie rzeczywistym oraz współpracę kilku designerów w obrębie jednego projektu, co znacząco usprawnia i przyspiesza cały projekt oraz sprawia, że wprowadzanie w nim zmian jest bardziej przejrzyste.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zarobki w Figma

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
3 cze

Hero Animation z Lottie i After Effects

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność UI & UX

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Filtry

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Kurs Figma - proste i przejrzyste interfejsy

Grafika komputerowa ma dwa kluczowe zadania. Oprócz oczywistego dbania o design strony internetowej lub aplikacji ma także sprawić, aby ich projektowanie było szybsze i łatwiejsze. Nauczysz się tego poprzez przygotowany przez nas kurs Figma. To bardzo łatwa w obsłudze aplikacja, która działa po stronie przeglądarki. Łatwość w codziennej pracy doceniają przede wszystkim web designerzy, dla których praktycznie nie ma prostszego narzędzia w obsłudze. Właśnie dlatego kurs Figma to coś, czym powinien zainteresować się każdy grafik.

Figma - kurs dla każdego

Jak na tak nowe rozwiązanie na rynku jakim jest Figma, kurs cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Pozwala ono poznawać tajniki grafiki komputerowej od zupełnie nowej strony. Właśnie dlatego wszystkie osoby dopiero stawiające swoje pierwsze kroki w tej tematyce będą zaskoczone, jak prostym oraz intuicyjnym narzędziem jest Figma. Kurs dla zaawansowanych także świetnie się sprawdzi. Niektórzy są przyzwyczajeni do innych aplikacji jak Sketch. Chociaż konkurencyjna marka jest zdecydowanie bardziej rozbudowana, to jednak Figma zaskakuje wielu doświadczonych grafików swoją intuicyjnością oraz łatwością w obsłudze.

Kurs Figma - aplikacja czy desktop?

Co jeszcze oferuje dla Was nasz kurs Figma? Przede wszystkim rozwiązanie, jakim jest wybór pomiędzy aplikacją, a wersją desktopową. Jest ona wykonana w całości w oparciu o przeglądarkę. W jaki sposób usprawnia pracę designerów? Kurs Figma pokaże Wam, jak łatwo można kooperować w zakresie danego projektu właśnie w zakresie tej aplikacji. Dzięki niemu można współpracować w czasie rzeczywistym z kilkoma designerami jednocześnie. Właśnie z tego powodu Figma, chociaż nie jest najbardziej zaawansowanym narzędziem dostępnym na rynku, cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami wśród specjalistów.

Figma - kurs doceniany przez pracodawców

Co jeszcze może zaoferować znajomość takiego narzędzia jak Figma? Kurs przede wszystkim znajduje uznanie wśród potencjalnych pracodawców. Aplikacja przyspiesza procesy w firmach, co spotyka się z bardzo dużą aprobatą Project Managerów oraz innych osób zarządzających przedsiębiorstwem. Przy znajomości takiego narzędzia jak Figma, kurs może otworzyć wiele różnych perspektyw zawodowych. Zainteresowanie web designerami na rynku pracy jest ogromne. Mowa tutaj zarówno o małych i średnich przedsiębiorstwach szukających freelancerów, jak również gigantycznych korporacjach z różnych branż.