Menu

Ścieżka Narzędzia UI Designera

3
poziomy

22
kroków

13
godzin

 • Czym jest Narzędzia UI Designera

  W tej sciezce poznasz wszystkie niezbedne w codziennej pracy UI designera aplikacje i narzedzia.

  Jaka wiedza jest wymagana? Ta sciezka to uzupelnienie wiedzy zawartej w sciezce Nowoczesne UI ze Sketch, dlatego dobrze bedzie, jezeli podchodzac do niej posiadasz podstawowa znajomosc zagadnien UI designu.

  Dla kogo jest ta sciezka? Sciezka zostala stworzona z mysla o wszystkich UI designerach, którzy chca w swojej pracy wykorzystywac najwygodniejsze i najpopularniejsze narzedzia.

  Czego sie nauczysz? Nauczysz sie wykorzystywac aplikacje do prototypowania i animowania projektów, co pozwoli Ci na tworzenie nie tylko interfejsów, ale równiez mikrointerakcji zachodzacych w aplikacjach oraz na stronach internetowych. Bedziesz umial wykonywac interaktywne prototypy, które – przedstawione klientowi – niejednokrotnie spotkaja sie z wielkim zdziwieniem i pytaniem „po co ja mam w takim razie zatrudniac programistów?”. Poznasz narzedzia takie jak Figma i Flinto, ale nauczysz sie równiez pracy z wiekszymi aplikacjami jak Framer – który dynamicznie rosnie na popularnosci, a ilosc zlecen i ofert pracy dla osób poslugujacych sie Framerem doslownie mnozy sie w oczach. Poznasz tez Adobe XD, który coraz skuteczniej zastepuje Photoshopa przy projektowaniu interfejsów dla wszystkich designerów zwiazanych z pakietem Adobe.

  więcej... ukryj...
 • Wprowadzenie

  Grzegorz Róg dba o spójnosc i aktualnosc materialów w tej Sciezce. Posluchaj, dla kogo jest przeznaczona i czego sie nauczysz.

  zobacz wprowadzenie do Ścieżki
 • Ile zarabiają eksperci Narzędzia UI Designera?

  Stanowiska: UX/UI Designer
  Wynagrodzenie netto: 10000-10000 zł
  Kto rekrutuje? ING,Samsung,Aliorbank,SWPS

  zobacz oferty pracy

Przygodę czas zacząć!

}