Menu

UI, UX i Webdesign

Czym jest: Flinto?

Flinto to prosta aplikacja pozwalająca na tworzenie różnego rodzaju przejść i mikrointerakcji. Jest to narzędzie dla UX designerów oraz UI designerów, którzy powszechnie wykorzystują Firmę do tego, by możliwie szczegółowo oddać funkcjonowanie projektu.

Nauka Flinto to dobry krok dla każdego UX/UI designera oraz każdej osoby, która projektuje interfejsy. Znajomość Figmy pozwala na przygotowanie kompletnego, działającego prototypu przygotowywanego projektu. Praca w Figmie jest łatwa oraz szybka, co dodatkowo podkreśla szereg użyteczności, takich jak importowanie grafik bezpośrednio ze Sketcha.

Kurs Flinto na eduweb.pl to świetny krok dla UX/UI designerów, którzy chcą unowocześnić i poprawić swój warsztat z użyciem nowoczesnych narzędzi, które powoli stają się już branżowym standardem.

więcej... ukryj...

Ścieżka Narzędzia UI Designera

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 13 godzin 47 minut
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów

Stanowiska: UX/UI Designer
Wynagrodzenia netto: 6000-10000 zł
Kto rekrutuje? ING, Samsung, Aliorbank, SWPS

zobacz oferty pracy
5 godzin 37 minut

Kurs Flinto

Tworzenie Interaktywnych Prototypów

Tworzenie prototypów z Flinto to jedna z obowiązkowych pozycji na liście umiejętności najlepszych UI/UX designerów. Flinto pozwala na projektowanie przejść i mikrointerakcji, które z niezwykłą szczegółowością oddają funkcjonowanie projektu. Dzięki temu, możesz idealnie odwzorować to, jak działa aplikacja na potrzeby jej wdrażania a także prezentacji swojego projektu. Pracując z Flinto poczujesz niespotykaną wcześniej kontrolę nad każdym aspektem projektu a kurs, który dla Ciebie przygotowaliśmy to wszystko, czego potrzebujesz!

Grzegorz Róg

}