Masz już konto? Zaloguj się
UI, UX i Webdesign

Kursy - Flinto

Czym jest Flinto?

Flinto to prosta aplikacja pozwalająca na tworzenie różnego rodzaju przejść i mikrointerakcji. Jest to narzędzie dla UX designerów oraz UI designerów, którzy powszechnie wykorzystują Flinto do tego, by możliwie szczegółowo oddać funkcjonowanie projektu.

Nauka Flinto to dobry krok dla każdego UX/UI designera oraz każdej osoby, która projektuje interfejsy. Znajomość Flinto pozwala na przygotowanie kompletnego, działającego prototypu przygotowywanego projektu. Praca w Flinto jest łatwa oraz szybka, co dodatkowo podkreśla szereg użyteczności, takich jak importowanie grafik bezpośrednio ze Sketcha.

Kurs Flinto na eduweb.pl to świetny krok dla UX/UI designerów, którzy chcą unowocześnić i poprawić swój warsztat z użyciem nowoczesnych narzędzi, które powoli stają się już branżowym standardem.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zarobki w Flinto

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
20 maj

OCR Faktur - czyli jak zautomatyzować proces, który oszczędzi setki godzin w Twojej firmie

19:00 - 20:00

Weź udział
22 maj

Nowości w Adobe Photoshop 2024

19:00 - 20:00

Wykup dostęp

+5000 osób

Społeczność UI & UX

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Filtry

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Do kogo jest skierowany kurs Flinto?

Kurs Flinto jest dedykowany wszystkim osobom zainteresowanym projektowaniem interaktywnych prototypów aplikacji mobilnych i webowych. Bez względu na to, czy jesteś projektantem interfejsów, programistą, UX/UI designerem czy pasjonatem tworzenia interaktywnych rozwiązań, kurs Flinto zapewnia narzędzia i umiejętności potrzebne do efektywnego prototypowania interfejsów.

Rozwijaj swoje umiejętności w Flinto

Flinto to narzędzie, które umożliwia tworzenie interaktywnych prototypów z wykorzystaniem animacji i przejść między ekranami. Dzięki Flinto możesz symulować działanie aplikacji, testować interakcje i analizować doświadczenia użytkownika. Kursy online z Flinto pomogą Ci opanować techniki tworzenia prototypów, wykorzystywać zaawansowane funkcje Flinto, tworzyć płynne animacje i efekty interakcji.

Elastyczna nauka dzięki kursom Flinto online

Kursy Flinto online dają Ci możliwość elastycznego uczenia się w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu. Możesz dostosować tempo nauki do swoich indywidualnych potrzeb i postępować według własnego harmonogramu. Bez względu na to, czy jesteś początkującym użytkownikiem Flinto, czy chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zaawansowanych technikach prototypowania interfejsów, kursy online Flinto pozwalają na elastyczną naukę, gdzie możesz uczyć się w swoim tempie i powtarzać materiał, gdy tego potrzebujesz.

Kurs Flinto online od Eduweb - zdobywaj wiedzę od ekspertów!

Platforma Eduweb to renomowana platforma edukacyjna, która oferuje wysokiej jakości kursy online z różnych dziedzin, w tym kursy Flinto. Wszystkie kursy są tworzone przez doświadczonych ekspertów, którzy posiadają głęboką wiedzę na temat prototypowania interaktywnych interfejsów. Dzięki kursom online od Eduweb, możesz rozwijać swoje umiejętności w obszarze Flinto, zdobywać praktyczne doświadczenie w projektowaniu interakcji i prototypowaniu interfejsów, oraz poszerzać swoje możliwości w tworzeniu doskonałych doświadczeń użytkownika.