Masz już konto? Zaloguj się
Grafika motion i 3D

Kursy - 3D, VR i AR

Czym jest 3D, VR i AR?

Grafika 3D to ciekawy i rozbudowany temat, który jednak często zniechęca osoby początkujące tym, jak obszernym i skomplikowanym zagadnieniem się wydaje. Bariery wejścia do branży grafiki 3D są dość wysokie, a osoby które nie pracują z nią na co dzień nie są pewne jak zacząć pracę z grafiką 3D. W naszych kursach poświęconych temu zagadnieniu pokażemy Ci, jak krok po kroku obsługiwać odpowiednie narzędzia, od czego zacząć i jak możesz rozwijać swoje umiejętności.

Dowiesz się jakich narzędzi używać przy grafice 3D oraz nauczysz się pracy w 3D Studio Max, Autodesk Maya, Cinema 4D, ZBrush czy Modo. Nauka grafiki 3D będzie obejmować również połączenie utworzonych w tych programach elementów 3D z Adobe Photoshop, po to, by tworzyć efektowne prace, które często pojawiają się na okładkach pism branżowych lub na okładkach płyt muzycznych.

Kursy grafiki 3D nauczą Cię również technik teksturowania utworzonych modeli 3D. Na koniec będziesz umiał tworzyć imponujące mockupy czy prezentacje produktowe oraz profesjonalne wizualizacje każdego rodzaju.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zacznij naukę od podstaw

Loading...

Zarobki w 3D, VR i AR

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
20 maj

OCR Faktur - czyli jak zautomatyzować proces, który oszczędzi setki godzin w Twojej firmie

19:00 - 20:00

Weź udział
22 maj

Nowości w Adobe Photoshop 2024

19:00 - 20:00

Wykup dostęp

+5000 osób

Społeczność Graficzna

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Filtry

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Najciekawsze wątki w społeczności

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń, zainteresowań oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Kursy grafiki 3D - zawód przyszłości

Digitalizacja niemalże wszystkich procesów na całym świecie stanowi oczywistą oczywistość. Być może już przestałeś zwracać uwagę na to, jak wiele w Twoim życiu zależy od technologii. Skoro spędzasz tak wiele czasu wolnego przy smartfonie lub komputerze, to z pewnością w życiu zawodowym także warto posiadać umiejętności pozwalające na swobodne radzenie sobie z technologią. Kursy grafiki 3D stanowią doskonałą okazję do wejścia do świata technologii na stałe. Nie musisz stawać się programistą znającym kilkanaście języków do kodowania, aby swobodnie operować w Internecie. Kursy grafiki 3D przygotowują Cię do tworzenia fantastycznych i kreatywnych projektów. Niemalże każdy slogan, animacja czy wizualizacja została zrobiona właśnie dzięki użyciu grafiki komputerowej. Przekonasz się, że jej nauka wcale nie należy do wyzwań nie do przejścia!

Kurs grafiki 3D - w jakich branżach szuka się grafików?

Jeśli chcesz wytłumaczyć swoim rodzicom lub dziadkom rolę grafika komputerowego, wystarczy poprosić o podanie butelki stojącej na stole. Znajduje się na niej logo oraz kompozycja kolorystyczna. Kurs grafiki 3D przygotowuje właśnie do tworzenia i realizacji takich projektów. Z tego powodu właściwie każda firma poszukuje grafika komputerowego, który potrafi w kreatywny sposób przedstawić jej wartości oraz wizję za pomocą jednej wizualizacji. Takie osoby znajdą zatrudnienie zarówno w przestrzeni online, jak również w biznesach działających w sposób tradycyjny. Przygotowanie ilustracji na targi pracy? Oryginalna reklama w mediach społecznościowych? A może projekt logo sklepu internetowego, z którym chcemy ruszyć od przyszłego roku? Nasz kurs grafiki 3D to kompleksowe zajęcia, które pozwalają na naukę obsługi wielu programów bardzo przydatnych w przyszłym miejscu zatrudnienia.

Kurs grafika 3D - nie tylko dla początkujących

Oczywiście w naszej bogatej ofercie znajdziecie również zajęcia poświęcone odświeżeniu wiedzy, a także wejściu na wyższy stopień zaawansowania. Kurs grafika 3D oczywiście można zacząć od zera, jednak wcale nie trzeba. W zawodach opartych na technologii bardzo istotne jest pozostawanie up-to-date, czyli na bieżąco. Pojawia się bardzo duża liczba aktualizacji systemów oraz programów, dlatego nie można wypaść z obiegu. W przeciwnym razie bardzo trudno będzie nam nadążyć za najnowszymi trendami. Kurs grafika 3D stanowi doskonałe miejsce dla wszystkich grup - od początkujących, przez pragnących powtórzenia swojej wiedzy, aż po tych chcących wejść na jeszcze wyższy poziom.