Masz już konto? Zaloguj się
Full-stack i Programowanie

Kursy - ReactJS

Czym jest ReactJS?

ReactJS to jeden z głównych i najbardziej popularnych frameworków JavaScript. Wykorzystywany jest do budowania rozbudowanych interfejsów użytkownika. Jest to narzędzie dla osób pracujących na co dzień z językiem programowania JavaScript oraz technologiami front-endowymi. Pozwala na znaczne przyspieszenie pracy front-end developera oraz zwiększenie szybkości działania aplikacji.

ReactJS to framework JavaScript który powstał po to, by usprawnić projektowanie interfejsów. Mimo tego, że narzędzia do tworzenia interfejsów oraz frameworki to ułatwiające są liczne, to właśnie ReactJS przedstawia nowe, innowacyjne podejście do tego zadania. Nauka ReactJS to propozycja dla osób, które opanowały już JavaScript i chcą rozwinąć swoje umiejętności.

Do głównych zalet ReactJS spośród innych frameworków JavaScript, takich jak Angular czy Vue.js, należy to, że ReactJS pozwala na jednorazowe zdefiniowane wyglądu interfejsu, a później na przekazywanie mu samych danych. Takie rozwiązanie w projektowaniu interfejsów sprawia, że front-end developer nie musi martwić się o renderowanie elementów i zmiany treści, a struktura aktualizuje się sama.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zarobki w ReactJS

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
25 cze

Bądź nieidalny, zerwij z zasadami

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
27 cze

🔴 Czerwcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział
1 lip

Czy pasywny dochód istnieje? Ile zarabiam na pobocznych projektach💰

19:00 - 20:00

Weź udział
9 lip

Wieczorne zdjęcia z lampami LED

21:00 - 22:00

Wykup dostęp
23 lip

Backup - od aparatu po chmurę ☁️

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
25 lip

🔴 Lipcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność Full-stack

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Kurs ReactJS dla każdego

Nietrudno zauważyć, że w ostatnim czasie wszelkie kwestie związane z programowaniem cieszą się gigantycznym zainteresowaniem na rynku pracy. Ma to oczywiście związek z komputeryzacją oraz cyfryzacją społeczeństwa na całym świecie. Dzięki znajomości odpowiednich języków służących do kodowania, jesteśmy w stanie pracować dla każdego klienta nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Z pewnością przybliży nas do tego kurs ReactJS. Czym się wyróżniają nasze szkolenia? Oprócz wysokiej jakości oraz bogatego doświadczenia prelegentów, mamy materiały przygotowane dla różnych poziomów zaawansowania. Znajdą tutaj coś dla siebie zarówno osoby dopiero raczkujące w dziedzinie programowania, jak również ci znacznie bardziej doświadczeni. Kurs ReactJS z pewnością przyda się w przyszłości każdego, kto chce się rozwijać w sektorze IT.

ReactJS - kurs podnoszący Twoje umiejętności

Zanim jednak zaczniemy nasze szkolenie, warto odpowiedzieć sobie na bardzo istotne pytanie: czym właściwie jest ReactJS? Kurs przede wszystkim opiera się na Waszej znajomości jednego z najpopularniejszych języków wykorzystywanych w programowaniu, a mianowicie JavaScript. Przede wszystkim korzystają z niego osoby, które najlepiej czują się w projektowaniu front-endowym. Deweloperzy mają znacznie szybszą pracę, a dodatkowo przyspiesza on działanie samej aplikacji. To tylko szczyt góry lodowej zalet, jakie posiada ReactJS. Kurs zawiera zarówno treści podstawowe, jak i zaawansowane. Wszystko po to, aby znacząco usprawnić działanie różnych interfejsów strony internetowej lub aplikacji.

Kurs ReactJS - dlaczego warto?

Przede wszystkim jest to znakomita okazja na podniesienie swoich umiejętności. Kurs React JS pozwoli na poznanie jeszcze lepiej jednego z najbardziej popularnych frameworków wykorzystywanych w JavaScript. Czym jeszcze się wyróżnia? Dzięki niemu macie możliwość jednorazowego zdefiniowania wyglądu interfejsu, a dodatkowo przekazywanie mu samych danych. Dzięki temu cała struktura aktualizuje się automatycznie, co pozwala front-end deweloperom odpuścić obowiązek renderowania elementów. Kurs React JS to przede wszystkim świetny wybór dla tych, którzy lubią przyspieszać swoją pracę w bezpieczny dla projektu sposób. Front-end deweloperzy z taką wiedzą mogą liczyć zarówno na zlecenia jako freelancerzy, ale również na pracę w największych korporacjach w Polsce i na świecie. Wśród nich można wymienić liderów z sektora bankowości, jak również gigantów technologicznych w postaci Samsunga.