Masz już konto? Zaloguj się
UI, UX i Webdesign

Kursy - Projektowanie aplikacji

Czym jest Projektowanie aplikacji?

Projektowanie aplikacji na urządzenia mobilne to jedno z najbardziej dynamicznie rosnących na popularności zagadnień, a zapotrzebowanie na specjalistów z branży mobile rośnie z roku na rok. Obecnie profesjonalni, posiadający aktualną wiedzę designerzy i developerzy aplikacji mobilnych to jedni z najlepiej zarabiających osób w branży webdesignu i webdevelopmentu. Urządzenia mobilne to od jakiegoś czasu już nie tylko gadżety, ale ważne elementy codziennego życia oraz podstawowe, towarzyszące nam na co dzień narzędzia służące zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Z tego też powodu na popularności rosną zagadnienia takie jak to jak projektować na iOS oraz jak projektować na Android - a z kursami eduweb.pl nauka projektowania aplikacji mobilnych jest uporządkowana i spójna. Dowiesz się jakie są wytyczne Google oraz Apple w programowaniu na urządzenia mobilne, jakie języki programowania są używane w aplikacjach mobilnych oraz jak od podstaw napisać swoją aplikację.

Nauka projektowania aplikacji mobilnych zaplanowana została w naszych kursach w taki sposób, by stworzyć aplikację od zera, a kończąc na tym, byś mógł umieścić swoją aplikację mobilną w App Store albo Play Store.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zacznij naukę od podstaw

Loading...

Zarobki w Projektowanie aplikacji

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Wynagrodzenie

6000 - 19000 PLN

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
25 cze

Bądź nieidalny, zerwij z zasadami

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
27 cze

🔴 Czerwcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział
1 lip

Czy pasywny dochód istnieje? Ile zarabiam na pobocznych projektach💰

19:00 - 20:00

Weź udział
9 lip

Wieczorne zdjęcia z lampami LED

21:00 - 22:00

Wykup dostęp
23 lip

Backup - od aparatu po chmurę ☁️

19:00 - 20:00

Wykup dostęp
25 lip

🔴 Lipcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność UI & UX

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Filtry

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Najciekawsze wątki w społeczności

Technologie

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń, zainteresowań oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Dla kogo dobrym wyborem będą kursy projektowania aplikacji mobilnych?

W ostatnim czasie programowanie, jak i projektowanie zwłaszcza aplikacji mobilnych, niewątpliwie stało się prawdziwym hitem i decyduje się na to coraz więcej osób. Warto więc wiedzieć dlaczego i kiedy warto się na to zdecydować. Zwłaszcza że kursy projektowania aplikacji mobilnych dają naprawdę wiele możliwości i dostarczają sporo wiedzy, która potem można wykorzystać w naprawdę różnych dziedzinach. Programistów i informatyków stale brakuje, więc na pewno taki kurs będzie doskonałą propozycją dla każdego, kto chciałby zmienić branżę, nauczyć się czegoś nowego, albo właśnie rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności. Inwestycja w siebie i swoje umiejętności to zawsze najlepszy wybór.

Projektowanie aplikacji mobilnych - rośnie popularność

Niewątpliwie projektowanie aplikacji mobilnych to stale rozwijająca się dziedzina, która ma coraz większe grono fanów. Obecnie specjaliści z tej dziedziny to jedni z najlepiej opłacanych. Zapotrzebowanie na aplikacje mobilne różnego rodzaju stale rośnie i trudno się z tym nie zgodzić. Zaprojektowanie sprawnie działającej aplikacji nie jest jednak takie proste i zdecydowanie potrzeba do tego doświadczonych osób, które posiadają niezbędną wiedzę, ale i umiejętności. W związku z tym zapisanie się na nasz kurs, z całą pewnością będzie pierwszym poważnym krokiem ku temu, aby nauczyć się projektować aplikacje, które będą przynosić zyski i zadowolenie.

Projektowanie aplikacji mobilnych - kurs dla początkujących

Oczywiście decydując się na projektowanie aplikacji mobilnych kurs dedykowany jest w głównej mierze osobom początkującym. Cała niezbędna wiedza przekazywana jest od poziomu zero, więc nie trzeba mieć żadnych oporów, ani obaw przed przystąpieniem. Nasze kursy zostały stworzone w taki sposób, aby każdy uczestnik miał szansę stworzyć aplikację od zera, aż do poziomu, na którym może umieścić ją gotową w jednym ze sklepów z aplikacjami mobilnymi. To bardzo duży krok.

Kursy projektowania aplikacji mobilnych - kilka opcji do wyboru

Warto pamiętać o tym, że wybierając dla siebie kursy projektowania aplikacji mobilnych, ma się do wyboru kilka opcji. W ten sposób można na przykład zdecydować się na świetny kurs, który pozwoli na stworzenie aplikacji iOS od podstaw, aż do finalnego efektu. Kursy mają różną długość, ale z reguły jest to kilka godzin intensywnej wiedzy, która na pewno przełoży się na dalsze umiejętności, a także rozwój swojej kariery zawodowej w tej branży.