Menu

Foto, Audio i Wideo

Czym jest: Capture One?

Capture One to profesjonalna aplikacja do obróbki zdjęć, która chętnie jest używana przez wielu zawodowych fotografów. Stanowi popularną alternatywę dla Adobe Lightroom.

Przy porównaniu z konkurencyjnym oprogramowaniem posiada wiele zalet, przykładowo - w stosunku do wspomnianego Lightrooma. Świetnie sprawdzi się w pracy studyjnej, ponieważ pozwala na przesyłanie zdjęć prosto z aparatu w trakcie sesji zdjęciowej.

Odznacza się nieco inną filozofią pracy, lecz jest przyjemna i wygodna w użyciu - zdecydowanie warto się nią zainteresować mimo stosunkowo wysokiej ceny. Nie wymaga jednak opłacania abonamentu w przeciwieństwie do Adobe Lightroom.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów

Stanowiska: Graphic Designer, Kolorysta
Wynagrodzenia netto: 3000-8500 zł
Kto rekrutuje? AVON, GetinNobleBank, Nestle, TVN, Freelance

zobacz oferty pracy
12 godzin 59 minut

Kurs Capture One

od Podstaw

Fotografia wciągnęła Cię na dobre, ale post produkcja zdjęć to nadal dla Ciebie czarna magia? A może Lightroom przestał Ci już wystarczać i masz ochotę zagłębić się w jeden z najlepszych programów do edycji zdjęć? Jeśli tak właśnie jest - koniecznie sprawdź nasz kompletny kurs Capture One. Ten program wykorzystywany jest przez największe studia fotograficzne, a od kilku lat zaczął również coraz częściej pojawiać się w pracowniach pasjonatów fotografii. Wielu osobom jego obsługa sprawia nieco trudności, szczególnie po tym, jak przedtem mieli okazję współpracować z aplikacją Adobe. Uwierz nam, że po tym kursie żaden element interfejsu nie będzie miał przed Tobą tajemnic! A to wszystko znajdziesz w naszym kursie prowadzonym przez eksperta z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie.

Jakub Kaźmierczyk

}