Menu

UI, UX i Webdesign

Czym jest: Framer?

Framer to zaawansowane narzędzie wykorzystywane i doceniane przez webdesignerów na całym świecie. Posiada ogromne możliwości w zakresie tego, jak tworzyć prototypy aplikacji graficznych oraz witryn internetowych.

Do niewątpliwych użyteczności oraz zalet Framera należy to, że łączy on grafikę z programowaniem. Pozwala na programowanie własnych animacji i przejść - co też jest powodem, dla którego Framer ma tak duże możliwości. Programowanie we Framerze opiera się na prostym i intuicyjnym języku CoffeeScript, który jest uproszczeniem formuły JavaScript, na którym bazuje.

Obecnie nauka Framera jest bardzo popularna na zachodzie, a eksperci Framera są często poszukiwani i doceniani podczas rekrutacji. Dlatego też kurs Framera to doskonały wybór dla wszystkich designerów, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi technologiami.

więcej... ukryj...

Ścieżka Narzędzia UI Designera

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 13 godzin 47 minut
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów

Stanowiska: UX/UI Designer
Wynagrodzenia netto: 6000-10000 zł
Kto rekrutuje? ING, Samsung, Aliorbank, SWPS

zobacz oferty pracy
5 godzin 24 minuty

Kurs Framer Classics

Tworzenie Interaktywnych Prototypów

Sięgnij po jedną z najgorętszych technologii w zakresie prototypowania interfejsów, wykorzystywaną przez takie firmy jak Facebook, Google czy Uber i przekonaj się, jak potężne narzędzie jest w Twoim zasięgu. Obecnie najlepsi i najbardziej poszukowani UI/UX Designerzy w branży potrafią programować! Z tym Kursem przekonasz się, że programowanie w CoffeScript to najlepszy i najprzyjemniejszy sposób na naukę programowania, a dodatkowo - jedna z najciekawszych umiejętności, które można nabyć!

Grzegorz Róg

}