Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Projektowanie i Prototypowanie we Framer

Poznaj nowości i usprawnienia które wprowadzono do Framera w ostatnich aktualizacjach!

1 lekcji

30min

Projektowanie i Prototypowanie we Framer - Interaktywne Prototypy

Ten Warsztat to niejako uzupełnienie naszego kursu aplikacji Framer, z pomocą której możesz tworzyć niesamowite, złożone interaktywne prototypy stron czy aplikacji. Tym razem zajmiemy się omówieniem nowości, które niedawno pojawiły się we Framerze, między innymi narzędzi w trybie design, które pozwolą Ci tworzyć proste projekty bez użycia narzędzi jak Sketch czy Figma. Następnie, będziesz mógł niezwykle łatwo zanimować tak stworzone komponenty. Dowiesz się, czym są Frames oraz na praktycznych przykładach zobaczysz jak zaprojektować animację po ścieżce i aplikację quizową z ciekawymi animacjami. Pokażę Ci także, jak skorzystać z rzeczywistych danych w projektowaniu interakcji - załadujemy do Framera plik JSON i nauczymy się parsować dane, które tam się znajdują. W ten sposób możesz wykorzystać w projektowaniu API aplikacji i podłączyć się do właściwych danych, aby Twój prototyp był jeszcze bardziej realistyczny. Warsztat jest dedykowany dla użytkowników macOS, jednak mogą go obejrzeć także osoby, które nie korzystały do tej pory z Framera aby zainspirować się tym, co można obecnie stworzyć w ramach tej świetnej aplikacji.

Dla kogo jest ten kurs?

Warsztat jest dedykowany dla użytkowników macOS, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu tworzenia interaktywnych prototypów stron czy aplikacji przy użyciu aplikacji Framer. Jednakże, może być również interesujący dla osób, które nie korzystały z Framer i chcą poznać możliwości tej aplikacji.

Czego się nauczysz?

 • Nowości w aplikacji Framer

 • Techniki tworzenia animacji

 • Projekty interaktywne w Framerze

 • Frames

 • Projekty z wykorzystaniem rzeczywistych danych

Autor kursu

Grzegorz Róg

**Idea Architect**

Średnia ocen autora: 5

Bio
Od wielu lat projektuje serwisy internetowe, dużą wagę przykładając do ich funkcjonalności a także skutecznych technik promocji. Swoje umiejętności praktyczne zdobywa projektując grafikę oraz strony www dla wiodących polskich i zagranicznych agencji reklamowych. Współpracuje między innymi z Adobe, Microsoft, Wacom. Jako trener i spiker prowadzi szkolenia oraz eventy i warsztaty. Posiada szereg uprawnień i certyfikatów eksperckich.

W wolnych chwilach stara się przekazać Ci całą praktyczną wiedzę, pasję i doświadczenie. Zapraszamy do kursu - gwarantujemy, że ta świetna zabawa przyniesie Ci mnóstwo satysfakcji!
Inne kursy tego autora
Budowanie Startupu Strony WWW z SystemFlow Webflow Webflow Webflow

Kurs Projektowanie i Prototypowanie we Framer

 • 1 lekcji wideo

 • 30min materiału

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Moi znajomi coraz częściej pytają: 'Jak nauczyć się UX?'. Praktycznie każdy kto chce zacząć jest przytłoczony ilością wiedzy, narzędzi pracy oraz jak to wszystko wykorzystać w swojej pracy. Swoim znajomym zawsze polecam eduweb, ponieważ pozwala krok po kroku zrozumieć świat UX od A do Z. Na platformie znajdziesz także bardziej zaawansowane techniki, które zaoszczędzą Ci dziesiątki, a może i setki godzin w pracy. Nie ucz się na swoich błędach - wykorzystaj wiedzę osób, które zrobiły to za Ciebie

Kamil Tatol

Product Design Lead, Pioner Labs

Zacznij naukę w Projektowanie i Prototypowanie we Framer

 • 1 lekcji wideo

 • 30min materiału

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych