Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Webinary i Wydarzenia

W tym niezwykle praktycznym szkoleniu dowiesz się jak zautomatyzować tworzenie wydarzeń, niezależnie czy organizujesz je online czy offline

7 lekcji

1h 5min

5 (3 oceny)

Webinary i Wydarzenia - Automatyzacja organizacji wydarzeń

Wydarzenia i webinary zyskują lawinową popularność - a zainteresowanie szkoleniami online, livestreamami czy materiałami offline nie przestaje rosnąć. W tym Kursie dowiesz się, jak tworzyć wydarzenia z użyciem najbardziej nowoczesnych narzędzi, które pomogą Ci nie tylko dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, ale również zaoszczędzić Twój czas. Poznasz praktyczny framework, który od A do Z pozwoli Ci w znacznej mierze zautomatyzować tworzenie wydarzeń i poznasz szereg użytecznych technik oraz wskazówek.

Tworzenie wydarzeń od A do Z

Ten Kurs jest bardzo praktycznym materiałem, w którym skoncentrujemy się na technicznym aspekcie tworzenia tego typu eventów z pomocą narzędzi no-code. Używając gotowych rozwiązań, takich jak wydarzenia Facebook i narzędzi jak Typeform, Google Forms, Mailchimp czy Twilio będziesz w stanie przygotować ofertę i zapisy na wydarzenie.

Szereg użytecznych automatyzacji

W następnej części, używając automatyzacji, które wykonamy w Zapier i Integromat - zbudowujemy system powiadomień mailowych i SMS dla uczestników, jak również dowiesz się jak zorganizować własną pracę wokół wydarzenia dzięki powiadomieniom i zadaniom Todoist. Dzięki temu każdy etap planowania i realizowania wydarzenia będzie przemyślany, możliwie uproszczony i prosty do zweryfikowania.

Kompletny framework tworzenia wydarzeń

Poznasz kompletny framework, który powinien dla Ciebie stanowić inspirację do tego, jak przygotować i poprowadzić na autopilocie własne wydarzenie, niezależnie od tego jakie narzędzia i automatyzacje finalnie wybierzesz. Poznasz najlepsze rozwiązania, które będziesz umiał odpowiednio dopasować do różnorodnych sytuacji i potrzeb.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs został opracowany z myślą o osobach, których zadaniem jest przygotowanie i obsługa wydarzeń online i offline i myślą o ich automatyzacji. Jeśli prowadzisz własne livestreamy lub myślisz o prowadzeniu webinarów, a także organizujesz meetupy czy konferencje - na pewno będzie to inspirujący materiał w kontekście ich automatyzacji. Poza tym, nawet osoby które nie planują prowadzenia wydarzeń z kursu mogą nauczyć się jak wspópracują narzędzia takie jak Mailchimp, Twilio, Zapier, Typeform i inne i poznać niezwykle przydatne narzędzia no-code.

Czego się nauczysz?

 • Tworzenie Landing Page'y wydarzeń

 • Formularze rejestracji

 • Przypomnienia Email i SMS

 • Dystrybucja zadań w zespole

 • Livestreamy, webinary, eventy offline

 • Narzędzia automatyzacji jak Zapier

Zawartość

Webinary i Wydarzenia

1 rozdziały 7 lekcji 1h 5min

 • Automatyzacja Wydarzeń

  1h 5min

  Landing Page i Rejestracje

  11min

  Zapisy do Mailchimp

  6min

  Webinary z GoToMeeting

  9min

  Automatyczne zadania Todoist

  7min

  Publikowanie zapowiedzi w Social Media

  9min

  Email z Powiadomieniem

  9min

  Powiadomienia SMS

  14min

Autor kursu

Grzegorz Róg

**Idea Architect**

Średnia ocen autora: 5

Bio
Od wielu lat projektuje serwisy internetowe, dużą wagę przykładając do ich funkcjonalności a także skutecznych technik promocji. Swoje umiejętności praktyczne zdobywa projektując grafikę oraz strony www dla wiodących polskich i zagranicznych agencji reklamowych. Współpracuje między innymi z Adobe, Microsoft, Wacom. Jako trener i spiker prowadzi szkolenia oraz eventy i warsztaty. Posiada szereg uprawnień i certyfikatów eksperckich.

W wolnych chwilach stara się przekazać Ci całą praktyczną wiedzę, pasję i doświadczenie. Zapraszamy do kursu - gwarantujemy, że ta świetna zabawa przyniesie Ci mnóstwo satysfakcji!
Inne kursy tego autora
Budowanie Startupu Strony WWW z SystemFlow Webflow Webflow Webflow

Dołącz do ponad 10 tys. zadowolonych z naszych kursów

Świetny materiał! Szczególnie przydatne są lekcje o automatyzacji SMS :) Dziękuj!

Michał Kowalczyk

11 lipca 2020

Kosmos. Wsiadajcie do rakiety.

Ryszard Kajkowski

9 października 2020

Bardzo wartościowy kurs. Przejrzyście przedstawione możliwości automatyzacji wydarzeń.

Piotr Szajewski

5 listopada 2020

Kurs Webinary i Wydarzenia

 • 7 lekcji wideo

 • 1h 5min materiału

 • Ostatnia rewizja 26.05.2020

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Z kursów eduweb.pl korzystam od początku powstania platformy. Kursy są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą przekwalifikować się lub poszerzyć umiejętności. Praktyczne źródło wiedzy od ekspertów i praktyków z branży IT i kreatywnej.

Paweł Krzyściak

UI/UX Designer johnny10.com

Zacznij naukę w Webinary i Wydarzenia

 • 7 lekcji wideo

 • 1h 5min materiału

 • Ostatnia rewizja 26.05.2020

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych