Masz już konto? Zaloguj się

Kurs ChatGPT dla Marketera

Ten kurs pozwoli Ci zrozumieć i wykorzystać ChatGPT w marketingowej codzienności. Dowiesz się, jak go używać w przestrzeni Contentu, Social Media, SEM i SEO

21 lekcji

2h 55min

5 (5 oceny)

ChatGPT dla Marketera - Wykorzystaj AI w swojej pracy

Na co dzień działasz w marketingu? Twoja praca opiera się na tworzeniu treści? Dowiedz się, jak możesz działać szybciej i z głową pełną pomysłów dzięki wykorzystaniu Sztucznej Inteligencji w praktyce. Jedni go kochają, dla innych jest symbolem niepewnej przyszłości zawodowej. Wobec nowości technologicznych zdania zawsze będą podzielone… Spójrzmy jednak na fakty: ChatGPT może kilkukrotnie przyśpieszyć Twoją pracę. Dzięki niemu możesz zaczynać z głową pełną pomysłów, które podsunie Ci sztuczna inteligencja. To rozwiązanie idealne dla tych, którzy nie lubią zaczynać od zera i poszukują inspiracji do działania. Całość została stworzona w taki sposób, aby nawet osoby, które nie miały do czynienia z chatGPT, potrafiły wyciągnąć ogrom praktycznej wiedzy. W kursie uczymy się przez działanie. Minimum teorii. Maksimum praktyki. W kursie zrozumiesz podstawy chatGPT, dowiesz się jak działa prompting oraz przećwiczysz używanie AI w takich dziedzinach jak content, social media, SEO i SEM. Dzięki tej wiedzy będziesz w stanie samodzielnie wykorzystywać potęgę sztucznej inteligencji, która znacznie ułatwi i przyśpieszy Twoją pracę. Będziesz jedną z pierwszych osób w branży, które potrafią używać i wykorzystać przewagę, jaką bez wątpienia daje sztuczna inteligencja.

Początkujący marketerzy i freelancerzy

Praktyczne zrozumienie chataGPT pozwoli zaoszczędzić masę czasu, ułatwić pracę, generować lepsze wyniki i w efekcie… progresować jeszcze szybciej. To jest szczególnie ważne w życiu każdego juniora. Oczekiwania z góry są ogromne, a czasu brakuje. Tutaj pomoże mądra praca z narzędziami AI.

Zaawansowani marketerzy z wieloletnim stażem

Sztuczna Inteligencja jest z nami od niedawna. Pierwsi marketerzy już zauważyli siłę chataGPT w ich codziennej pracy. Jeden specjalista potrafi wykonywać pracę 2 osób bez brania nadgodzin. Doświadczeni marketerzy znajdą w tym kursie cenne techniki, które pozwalają im zwiększyć jakość swojej pracy. Dowiedzą się, jak wykorzystywać chatGPT w obszarze contentu, social media, SEO i SEM.

Studenci i absolwenci kierunków związanych z zarządzaniem, marketingiem i mediami

Dla studentów i absolwentów kurs stanowi doskonałą okazję do praktycznego rozwoju umiejętności i poszerzenia wiedzy, a także poznania innych osób w branży. Zyskają nowe perspektywy i umiejętności, które pozwolą im wyróżnić się na konkurencyjnym rynku pracy.

Właściciele małych firm i przedsiębiorcy

Prowadząc małą firmę, trzeba walczyć z kosztami. ChatGPT używany przez foundera potrafi w pełni uzupełnić zapotrzebowanie na copywriterów czy marketerów w firmie. Wiąże się to z ogromną oszczędnością pieniędzy i pozwala przekierować budżet w inne miejsce. Zamiast zatrudniać specjalistów, możesz używać narzędzi AI.

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs został zaprojektowany dla doświadczonych marketerów, freelancerów oraz Founderów małych biznesów, którzy czują, że chcą robić więcej i lepiej w krótszym czasie. Twoja praca może stać się prostsza z jednoczesnym generowaniem lepszych wyników.

Czego się nauczysz?

 • Zalety i wady ChatGPT

 • Prompt Engineering czyli efektywne korzystanie z ChatGPT

 • Rozwiązywanie najczęstszych bolączek

 • Praktyczne zastosowanie

 • Tworzenie treści

 • Praca na gotowych treściach i ChatGPT jako wirtualny asystent

 • ChatGPT w ramach procesu kreatywnego

 • Testowanie promptów & ChatGPT w codziennej pracy.

 • ChatGPT w marketingu

Zawartość

ChatGPT dla Marketera

4 rozdziały 21 lekcji 2h 55min

 • Podstawy ChatGPT

  48min

  Wprowadzenie

  Podgląd lekcji

  3min

  Co warto wiedzieć o ChatGPT

  6min

  Konfiguracja ChatGPT

  4min

  Zalety i wady ChatGPT

  13min

  Prompt Engineering czyli efektywne korzystanie z ChatGPT

  8min

  Rozwiązywanie najczęstszych bolączek

  9min

  Twój projekt - Kick-off

  5min

 • Praktyczne Zastosowanie

  46min

  Tworzenie treści

  11min

  Praca na gotowych treściach i ChatGPT jako wirtualny asystent

  7min

  ChatGPT w ramach procesu kreatywnego

  11min

  Testowanie promptów i ChatGPT w codziennej pracy

  14min

  Twój projekt - Tworzenie i repurposing treści

  4min

 • Potencjał ChatGPT w Różnych Dziedzinach Marketingu

  43min

  SEO

  7min

  SEM

  9min

  Social media

  9min

  Pozostałe zastosowania

  11min

  Twój projekt - Budowanie kampanii

  6min

  Podsumowanie

  1min

 • Bonus

  14min

  Pluginy

  3min

  Playground

  6min

  Działanie ChatGPT w skali

  4min

Autor kursu

Mateusz Cisowski

Średnia ocen autora: 5

Inne kursy tego autora
ChatGPT dla Marketera

Dołącz do ponad 10 tys. zadowolonych z naszych kursów

Znakomite szkolenie. Konkret, samo gęste. Zdecydowanie polecam.

Przemysław Zawal

14 listopada 2023

Na wstępie powiem tylko, że to jeden z najlepszych kursów (NIE TYLKO) dla marketerów, jakie miałem okazję przerabiać! Wrócimy do tego za chwilę, ale najpierw pozwolę sobie na małe backstory... Mateusza miałem okazję poznać przez LinkedIn'a, gdzie regularnie wpadały mi w ręce jego posty. Prowadzę podcast i podczas rozmowy z moim wspólnikiem Norbertem wpadliśmy na pomysł, aby zaprosić Mateusza do jednego z naszych odcinków. To był strzał w dziesiątkę! Mateusz rozmawiał ze mną o zastosowaniu ChatGPT w biznesie i marketingu. Dał mega wartość i mocno zaraził mnie tym tematem. Niedługo później nagraliśmy wspólnie serię ekspercką o ChatGPT, między innymi właśnie w pracy marketera. Wtedy już wiedziałem, że kurs Mateusza to będzie jedna z lepszych inwestycji i że będę chciał przerobić go od deski do deski. Nie myliłem się! Widać, że Mateusz zna się na rzeczy i włożył w ten kurs kawał serducha. Całość wytłumaczona w mega prosty i przyjemny sposób. Mało tego... pokazana na ekranie Działam z kursem na własnych projektach (w końcu uczymy się najlepiej przez działanie. prawda?) i widzę, jak bardzo zmienił się mój proces kreatywny. Mateusz nauczył mnie rozmawiać z Chatem w taki sposób, że oszczędza mnóstwo mojego czasu i wpada na genialne pomysły, które nie wpadłyby mi w ogóle do głowy. Osobiście uważam, że ten kurs to must-have dla każdego marketera, który nie chce, aby inna osoba ogarniająca A.I. zabrała mu pracę. Równie dużo może z niego wyciągnąć solo-przedsiębiorca, mala firma, czy twórca onlina. Powinien być zdecydowanie droższy. Jeszcze raz... dziękuję Mateusz 👏🏻

Robert Szewczyk

18 listopada 2023

Zbigniew Szczur

28 listopada 2023

Genialne przeprowadzony kurs, od początku do końca! Zdecydowanie warto!

Szymon Błażyński

13 stycznia 2024

natalia bienias

10 marca 2024

Kurs ChatGPT dla Marketera

 • 21 lekcji wideo

 • 2h 55min materiału

 • Ostatnia rewizja 05.01.2024

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Z kursów eduweb.pl korzystam od początku powstania platformy. Kursy są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą przekwalifikować się lub poszerzyć umiejętności. Praktyczne źródło wiedzy od ekspertów i praktyków z branży IT i kreatywnej.

Paweł Krzyściak

UI/UX Designer johnny10.com

Zacznij naukę w ChatGPT dla Marketera

 • 21 lekcji wideo

 • 2h 55min materiału

 • Ostatnia rewizja 05.01.2024

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych