Masz już konto? Zaloguj się
Grafika motion i 3D

Kursy - Photoshop

Czym jest Photoshop?

Adobe Photoshop to narzędzie znane na całym świecie. Profesjonalna aplikacja do zastosowań graficznych, chętnie używana przez praktycznie każdego, kto ma do czynienia z grafiką komputerową oraz fotografią. Nauka Photoshopa jest praktykowana zarówno przez profesjonalnych fotografów, grafików pracujących nad materiałami reklamowymi, jak i webdesignerów czy nawet webdeveloperów, którzy potrzebują wyciągnąć grafiki z gotowego projektu strony internetowej.

Photoshop ma już blisko 30 lat i od tego czasu praktycznie niezmienioną pozycje na rynku – nauka Photoshopa to jedno z najpopularniejszych zagadnień w naszym serwisie. Znajdziesz tutaj kursy wideo dotyczące zastosowania Photoshopa zarówno w fotografii i obróbce zdjęć, jak i przy tworzeniu szablonów stron internetowych, a nawet wykorzystasz Photoshopa do concept artu oraz tworzenia nieprawdopodobnych dzieł graficznych łącząc możliwości aplikacji Adobe z oprogramowaniem do obróbki grafiki 3D.

Przekonaj się dlaczego tak wiele osób nieustannie zainteresowanych jest nauką Adobe Photoshop i zdobądź umiejętności posługiwania się jednym z najbardziej uniwersalnych i popularnych narzędzi dla profesjonalistów, niezależnie od tego czy chcesz uczyć się grafiki komputerowej, profesjonalnie zajmujesz się fotografią, czy nawet tworzysz nowoczesne strony internetowe.

Odblokuj dostęp do wszystkich materiałów oraz społeczności w tej kategorii

Odblokuj dostęp

Zarobki w Photoshop

Ta specjalizacja posiada szereg ofert pracy w serwisie JustJoinIT, którego eksperci przygotowali dla nas wybrane, najlepsze oferty z których możesz skorzystać. Certyfikaty eduweb są brane pod uwagę przez pracodawców.
Zobacz oferty pracy

Wynagrodzenie

5000 - 12500 PLN

Nadchodzące wydarzenia

Loading...
25 lip

🔴 Lipcowy Foto Q&A

19:00 - 20:00

Weź udział

+5000 osób

Społeczność Graficzna

Dołącz do społecznosci i odblokuj dostęp do dyskusji, nagrań, artykulów i podcastów.

Wykup dostęp

Kursy i warsztaty

Zobacz wszystkie

Filtry

Nagrania z wydarzeń

Zobacz wszystkie

Filtry

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące społeczności, wydarzeń oraz technologii na eduweb.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Jak najlepiej uczyć się technologii na eduweb?

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci poznać podstawy rozmaitych technologii. Jednak nauka z eduweb to nie wszystko - polecamy Ci aktywne uczestnictwo w naszej społeczności, która wspiera Cię na każdym etapie nauki. Staraj się jak najwięcej eksplorować również poza naszym serwisem, ponieważ źródeł jest mnóstwo a ich szerokie spektrum zapewni Ci maksimum możliwości. Jeśli chcesz uczyć się konkretnego zagadnienia, wybierz kurs lub warsztat. Jeżeli chcesz kompleksowo nauczyć się danej technologii lub przebranżowić, skup się na odpowiednich ścieżkach. Powodzenia!

Jak skorzystać z wydarzeń?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać subskrypcję obejmującą naszą społeczność Ahoy! ponieważ to w jej ramach organizujemy wszystkie wydarzenia.

Czym są wątki ze społeczności?

Wokół eduweb funkcjonuje społeczność Ahoy! na której pokładzie znajdziesz tysiące pasjonatów technologii, którzy w atmosferze szacunku wymieniają się wiedzą, spostrzeżeniami, zleceniami. Prezentujemy tutaj kilka ostatnich dyskusji, do których można przejść posiadając aktywny abonament z dostępem do społeczności.

Jakie aktywności oferujecie w ramach kategorii?

Mamy wiele aktywności, które wspierają materiały w ramach naszych technologii. Są to wydarzenia organizowane na naszej społeczności, do której otrzymujesz dostęp wykupując odpowiednią wersję subskrypcji. Wysyłamy także branżowe newslettery, zawierające nowości ale też omówienie konkretnych tematów z danej dziedziny. W ramach ścieżek możesz też uczyć się z innymi, a kursy i warsztaty dadzą Ci solidne fundamenty danego zagadnienia.

Jak często pojawiają się nowe materiały?

W ramach każdej kategorii staramy się co tydzień aktualizować lekcje, prowadzić przynajmniej jedno wydarzenie na żywo oraz wysyłać newsletter. Jeśli chcesz zaproponować gościa, nowy materiał, lub zgłosić się do współpracy - skorzystaj proszę z tego formularza.

Bądź na bieżąco! Zasubskrybuj nasz newsletter.

Programowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, ze programisci widziani sa jako osoby dobrze zarabiajace, czesto takze na samozatrudnieniu.

Wybierz choć jedną kategorię

  • Grafika, Motion i 3D
  • Full-stack i Programowanie
  • Foto, Audio i Wideo
  • Biznes i Automatyzacje
  • UI, UX i Webdesign

Wpisz poprawny adres email

Do kogo jest skierowany kurs Photoshop?

Kurs Photoshop będzie szczególnie przydatny dla wszystkich osób, które pracują jako grafik, ilustrator, fotograf czy projektant. Dzięki takiemu szkoleniu w formie online możesz zdobyć wiedzę dotyczącą obróbki obrazu cyfrowego w ramach całej postprodukcji. Bez względu na to, na jakim wyjściowym zaawansowaniu jesteś - na Eduweb znajdziesz szereg kursów, które będą odpowiadać Twoim aktualnym potrzebom.

Zacznij kurs Photoshopa i podnieś swoje kompetencje

Photoshop to narzędzie, z którego korzystają graficy jak i fotografowie na całym świecie. Możliwości tego oprogramowania są naprawdę szerokie, dzięki czemu sprawdzi się do naprawdę wielu zastosowań. Każdy kurs Photoshopa został opracowany w ramach czytelnych i tematycznych rozdziałów składających się z lekcji wideo. Każda lekcja dotyczy konkretnego zagadnienia, dzięki czemu możesz korzystać z nich także w sposób nieliniowy, zgodnie ze swoimi aktualnymi potrzebami. Po przejściu przez wszystkie lekcje i przecwiczeniu nabytych umiejętności podniesiesz swoje kompetencje, co finalnie może być pomocne w znalezieniu lepiej płatnej pracy lub uzyskaniu podwyżki. Czas poświęcony na taki kurs z pewnością zaprocentuje!

Kursy Photoshop online zapewniają wygodną naukę

Kursy w formie online zyskują coraz większą popularność. Z czego to wynika? Na uwagę zasługuje fakt, że takie szkolenie można odbyć w dowolnym miejscu i czasie. Pogodzenie wielu codziennych obowiązków wymaga dobrego planowania, a wygospodarowanie czasu na kursy Photoshop online z pewnością będzie o wiele prostsze w sytuacji, gdy będzie można do niego przystąpić w dogodnym dla siebie momencie. Kolejnym atutem takich szkoleń jest także to, że możesz wrócić do wymagających zagadnień wielokrotnie aż do chwili, gdy opanujesz cały materiał. To kolejna zaleta kursów w formie online - od chwili sfinalizowania zakupu masz cały czas dostęp do materiałów, co pozwala na powtórki i powrót do wymagających zagadnień.

Photoshop kurs online od Eduweb - ucz się od ekspertów!

Eduweb to platforma edukacyjna, która umożliwia dostęp do szkoleń z wielu dziedzin. Wszystkie kursy są przygotowywane przez czynnych praktyków - możesz mieć zatem pewność, że otrzymasz dostęp do aktualnej wiedzy. Warto także skorzystać ze ścieżek edukacyjnych, które pozwolą na gruntowne opanowanie wybranego zagadnienia od podstaw. Każdy grafik, operator DTP czy fotograf powinien mieć opanowaną obsługę programu Photoshop. Kurs online od Eduweb to gwarancja jakości i zadowolenia!