Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Praktyczny projekt z ChatGPT i narzędziami AI

Zobacz jak wykorzystać ChatGPT i inne narzędzia w praktycznym zastosowaniu, do wygenerowania produktowego wideo. Sprawdź teraz!

1 lekcji

54min

5 (4 oceny)

Praktyczny projekt z ChatGPT i narzędziami AI - Wykorzystaj sztuczną inteligencję do stworzenia demo produktu

Odkryj, jak efektywnie wykorzystać ChatGPT i inne narzędzia w praktycznych zastosowaniach - w tym przypadku, do generowania produktowego wideo. W ramach tego warsztatu będziesz się uczyć wykorzystywać ciekawe narzędzia takie jak Flicki, Descript czy Synthesia, aby stworzyć film promocyjny dla usługi. Poznaj skuteczne strategie i praktyczne wskazówki, które pozwolą Ci wykreować wideo, które przyciągnie uwagę i wzbudzi zainteresowanie Twoją usługą. To wszystko, z pomocą sztucznej inteligencji!

Inspiracja i skrypt od ChatGPT

Wykorzystamy ChatGPT do zebrań pomysłów i wygenerowania skryptu dla naszego demo. Dzięki wsparciu ChatGPT będziemy mieli możliwość eksploracji różnych scenariuszy, odkrycia sugestii dotyczących lokalizacji i wielu innych elementów. Gotowy skrypt przeniesiemy bezpośrednio do kolejnych narzędzi, począwszy od tych automatycznych, które wykonają większość pracy za nas, aż do bardziej specjalistycznych rozwiązań, które pomogą w wygenerowaniu ścieżki audio, odnalezieniu odpowiednich scen oraz zmontowaniu całości w imponujące demo w formie wideo. Ten warsztat zapewni Ci nie tylko praktyczne umiejętności, ale również spojrzenie na nowoczesne narzędzia, które mogą zmienić sposób tworzenia i prezentacji materiałów wideo.

Demo produktowe z AI

Odkryj potęgę narzędzi takich jak Synthesia, Descript i Eleven Labs, które umożliwiają generowanie zarówno ścieżek audio, jak i wideo dla naszych produktów, filmów informacyjnych i instruktażowych. W trakcie tego warsztatu będziemy eksplorować różne podejścia do pracy z tymi narzędziami i w ciągu zaledwie niespełnea godziny stworzymy finalny efekt, który będzie gotowy do udostępnienia na naszej stronie.Przygotuj się na fascynującą podróż przez proces tworzenia wideo, korzystając z najnowocześniejszych technologii, które znacznie przyspieszą i ułatwią tworzenie wysokiej jakości treści multimedialnych. Niezależnie od Twojego poziomu doświadczenia, ten warsztat dostarczy Ci praktycznych umiejętności i inspiracji, które pozwolą Ci tworzyć profesjonalne materiały wideo efektywnie i efektownie.

Dla kogo jest ten kurs?

Ten materiał jest dla wszystkich, którzy chcą wspomagać swój proces kreatywny z wykorzystaniem narzędzi jak ChatGPT oraz sztuczna inteligencja. Już teraz możemy znacznie przyspieszyć naszą pracę i zwiększyć produktywność a ten warsztat i case study jest tego najlepszym przykładem.

Czego się nauczysz?

 • Brainstorming pomysłów z ChatGPT

 • Ścieżka audio z Eleven Labs

 • Różne możliwości do tworzenia wideo z AI

 • Montaż produktowego wideo

 • Omówienie Descript i innych narzędzi

Autor kursu

Grzegorz Róg

**Idea Architect**

Średnia ocen autora: 5

Bio
Od wielu lat projektuje serwisy internetowe, dużą wagę przykładając do ich funkcjonalności a także skutecznych technik promocji. Swoje umiejętności praktyczne zdobywa projektując grafikę oraz strony www dla wiodących polskich i zagranicznych agencji reklamowych. Współpracuje między innymi z Adobe, Microsoft, Wacom. Jako trener i spiker prowadzi szkolenia oraz eventy i warsztaty. Posiada szereg uprawnień i certyfikatów eksperckich.

W wolnych chwilach stara się przekazać Ci całą praktyczną wiedzę, pasję i doświadczenie. Zapraszamy do kursu - gwarantujemy, że ta świetna zabawa przyniesie Ci mnóstwo satysfakcji!
Inne kursy tego autora
Budowanie Startupu Strony WWW z SystemFlow Webflow Webflow Webflow

Dołącz do ponad 10 tys. zadowolonych z naszych kursów

Super zaprezentowana koncepcja, jak można wygenerować wideo produktowe (ale nie tylko), korzystając z wielu narzędzi i AI, przy niedużym nakładzie pracy.

Piotr Koszecki

15 stycznia 2024

Dawid

3 marca 2024

Michał Kozieł

13 marca 2024

Maja Białecka

16 czerwca 2024

Kurs Praktyczny projekt z ChatGPT i narzędziami AI

 • 1 lekcji wideo

 • 54min materiału

 • Ostatnia rewizja 09.06.2023

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Z kursów eduweb.pl korzystam od początku powstania platformy. Kursy są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą przekwalifikować się lub poszerzyć umiejętności. Praktyczne źródło wiedzy od ekspertów i praktyków z branży IT i kreatywnej.

Paweł Krzyściak

UI/UX Designer johnny10.com

Zacznij naukę w Praktyczny projekt z ChatGPT i narzędziami AI

 • 1 lekcji wideo

 • 54min materiału

 • Ostatnia rewizja 09.06.2023

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych