Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Bazy i Formuły w Notion

Zobacz jak skutecznie pracować z bazami danych w Notion na praktycznym przykładzie systemu zarządzania zadaniami!

1 lekcji

55min

5 (8 oceny)

Bazy i Formuły w Notion - System Zarządzania Zadaniami

W tym Warsztacie zajmiemy się nieco bardziej zaawansowanymi technikami - pokażę Ci jak pracować z bazami danych oraz widokami a także jak pisać własne Formuły w Notion. Bazy danych to jedno z najbardziej przydatnych narzędzi w Notion a z Warsztatu dowiesz się jak można łączyć je ze sobą, korzystając z referencji oraz specjalnych pól jak Rollup, dokonywać obliczeń czy ukrywać rekordy. To wszystko na praktycznym przykładzie Dashboardu do zarządzania projektami i zadaniami w Zespole na wzór rzeczywistego projektu, z którego korzystam w codziennej pracy!

Praca z Bazami Danych

Bazy danych to koncepcja, którą możesz zrozumieć jak wrzucenie Excela w dowolne miejsce w dokumencie. Możesz tworzyć relację między takimi bazami, linkować je do siebie, pracować na formułach po to, aby wyliczyć rozmaite informacje. To bardzo potężne narzędzie, a dodatkowe widoki, takie jak Kanban czy Kalendarz sprawiają, że można na nim niezwykle wygodnie pracować, także w zespole.

Formuły

Formuły w Notion również podobne są do tego, co znasz z arkuszy kalkulacyjnych. Ich pisanie jest jednak prostsze i bardziej intuicyjne dzięki podpowiedziom. Formuły mogą być podstawowe lub bardzo złożone a ja pokażę Ci jak tworzyć jedne i drugie, aby wspomagać swoją pracę wyliczeniami. Na przykład, obliczymy ile dni zostało do końca projektu.

Praktyczny Projekt

Pracę z Bazami i Formułami oprzemy na praktycznym projekcie dashboardu, który możesz wykorzystać do planowania pracy i zadań dla siebie lub w Twoim zespole. W ten sposób w praktyce przekonasz się jak zastosowania Notion można wykorzystać w codziennej pracy!

Dla kogo jest ten kurs?

Materiał przyda się każdemu, kto chce lepiej zorganizować swoją pracę, oraz pracę swojego zespołu. Notion pozwala na zbudowanie rozbudowanych baz danych wraz z relacjami, które umożliwiają łączenie widoków i operacje na formułach - to sprawia, że każdy fan produktywności powinien sprawdzić to narzędzie!

Czego się nauczysz?

 • Formuły w Notion

 • Praca z Bazami Danych

 • Projekt Dashboardu

 • Śledzenie postępów prac

 • Wiązanie Tabel

 • Wiele więcej!

Autor kursu

Grzegorz Róg

**Idea Architect**

Średnia ocen autora: 5

Bio
Od wielu lat projektuje serwisy internetowe, dużą wagę przykładając do ich funkcjonalności a także skutecznych technik promocji. Swoje umiejętności praktyczne zdobywa projektując grafikę oraz strony www dla wiodących polskich i zagranicznych agencji reklamowych. Współpracuje między innymi z Adobe, Microsoft, Wacom. Jako trener i spiker prowadzi szkolenia oraz eventy i warsztaty. Posiada szereg uprawnień i certyfikatów eksperckich.

W wolnych chwilach stara się przekazać Ci całą praktyczną wiedzę, pasję i doświadczenie. Zapraszamy do kursu - gwarantujemy, że ta świetna zabawa przyniesie Ci mnóstwo satysfakcji!
Inne kursy tego autora
Budowanie Startupu Strony WWW z SystemFlow Webflow Webflow Webflow

Dołącz do ponad 10 tys. zadowolonych z naszych kursów

Piotr Kamiński

11 kwietnia 2021

Marcin Kaczor

11 sierpnia 2021

Aleks Makowski

8 września 2021

WOW! Gdybym trafił na te materiały wcześnie apropo Notion oszczędziłbym wieeele godzin pracy i frustracji. Must have dla każdego, kto chce zajmować się Notion.

Bartek

17 listopada 2021

dzięki notion dzień jest bardziej zorganizowany

Marek Rozwałka

18 marca 2022

Nie wiem , ale robię tak jak na filmie i nic nie wychodzi . Coś w Notion pozmieniali w tych formułach i te są mało aktualne .

Maciej Ratajczak

16 stycznia 2024

Super! Jestem zachwycony

19 marca 2024

Michał Kozieł

29 marca 2024

Kurs Bazy i Formuły w Notion

 • 1 lekcji wideo

 • 55min materiału

 • Ostatnia rewizja 17.03.2021

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Z kursów eduweb.pl korzystam od początku powstania platformy. Kursy są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą przekwalifikować się lub poszerzyć umiejętności. Praktyczne źródło wiedzy od ekspertów i praktyków z branży IT i kreatywnej.

Paweł Krzyściak

UI/UX Designer johnny10.com

Zacznij naukę w Bazy i Formuły w Notion

 • 1 lekcji wideo

 • 55min materiału

 • Ostatnia rewizja 17.03.2021

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych