Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Kontrola - Spokój - Działanie

W tym wideo poznasz podstawy zarządzania zadaniami, dowiesz się o narzędziach pomocnych w dobrej organizacji czasu, metodzie Getting Things Done (GTD) i sztuce odpuszczania. Poznasz podróży: od wypaleńca do ogarniacza.

1 lekcji

14min

Kontrola - Spokój - Działanie - Jak efektywnie organizować swój czas?

Zaplanowanie zadań w świecie, który pędzi jak szalony, jest niesamowicie trudne. Jeszcze gorzej jest kiedy rozpiera Cię ambicja i Twoja lista TO-DO puchnie jak drożdżówka włożona do nagranego piekarnika. W tym wideo poznasz podstawy zarządzania zadaniami, dowiesz się o narzędziach pomocnych w dobrej organizacji czasu, metodzie Getting Things Done (GTD) i sztuce odpuszczania. Poznasz podróży: od wypaleńca do ogarniacza.

Dla kogo jest ten kurs?

To szkolenie będzie dla Ciebie idealne jeśli masz wrażenie, że organizacja czasu w pracy i życiu nie jest Twoją mocną stroną. Podczas szkolenia zobaczysz proste i praktyczne wykorzystanie metodologii Getting Things Done.

Czego się nauczysz?

 • Od wypalenia do uporządkowania

 • Metodologia Getting Things Done

 • Co ma znaczenie w zwiększaniu efektywności?

 • Narzędzia - proste przykłady wdrożenia

Autor kursu

Ula Mitas

Średnia ocen autora: 5

Kurs Kontrola - Spokój - Działanie

 • 1 lekcji wideo

 • 14min materiału

 • Ostatnia rewizja 21.12.2022

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Z kursów eduweb.pl korzystam od początku powstania platformy. Kursy są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą przekwalifikować się lub poszerzyć umiejętności. Praktyczne źródło wiedzy od ekspertów i praktyków z branży IT i kreatywnej.

Paweł Krzyściak

UI/UX Designer johnny10.com

Zacznij naukę w Kontrola - Spokój - Działanie

 • 1 lekcji wideo

 • 14min materiału

 • Ostatnia rewizja 21.12.2022

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych