Masz już konto? Zaloguj się

Kurs Notion

Dowiesz się, jak zorganizować się w Notion i przygotować pierwszą część Dashboardu z zadaniami.

1 lekcji

1h 2min

5 (25 oceny)

Notion - Zorganizuj się skuteczniej

Zapraszamy na Warsztat, w ramach którego poznasz podstawy narzędzia Notion - jest to jedno z naszych ulubionych, darmowych narzędzi do organizacji treści. Dowiesz się, jak zorganizować się w Notion i przygotować pierwszą część Dashboardu z zadaniami. Grzegorz pokaże Ci, z których narzędzi korzysta, jak działają rozmaite funkcje Notion i dlaczego warto rozważyć przejście na to narzędzie z innych dostępnych, jak Google Docs czy Evernote. Jako bonus, abonenci eduweb.pl otrzymają możliwość skorzystania z gotowego, przygotowanego przez Grzegorza Dashboardu, który powstanie w tym i kolejnych warsztatach. Do zobaczenia!

Dla kogo jest ten kurs?

Materiał został przygotowany z myślą o wszystkich, którzy chcą zoptymalizować swoją pracę i lepiej zorganizować treści, zadania dla siebie oraz swojego zespołu. Notion to jedno z najlepszych narzędzi tego typu, a zapowiadane API sprawi, że praca może stać się jeszcze bardziej wydajna. Skorzystają z niego także osoby przygotowujące różnego rodzaju zestawienia i researche oraz studenci!

Czego się nauczysz?

 • Podstawy pracy w Notion

 • Najważniejsze skróty klawiaturowe

 • Zalety darmowego planu

 • System bieżących zadań do wykonania

 • Wzmianki i daty

 • I wiele więcej!

Autor kursu

Grzegorz Róg

**Idea Architect**

Średnia ocen autora: 5

Bio
Od wielu lat projektuje serwisy internetowe, dużą wagę przykładając do ich funkcjonalności a także skutecznych technik promocji. Swoje umiejętności praktyczne zdobywa projektując grafikę oraz strony www dla wiodących polskich i zagranicznych agencji reklamowych. Współpracuje między innymi z Adobe, Microsoft, Wacom. Jako trener i spiker prowadzi szkolenia oraz eventy i warsztaty. Posiada szereg uprawnień i certyfikatów eksperckich.

W wolnych chwilach stara się przekazać Ci całą praktyczną wiedzę, pasję i doświadczenie. Zapraszamy do kursu - gwarantujemy, że ta świetna zabawa przyniesie Ci mnóstwo satysfakcji!
Inne kursy tego autora
Budowanie Startupu Strony WWW z SystemFlow Webflow Webflow Webflow

Dołącz do ponad 10 tys. zadowolonych z naszych kursów

Julia

17 stycznia 2021

Paulina

17 stycznia 2021

Robert Studziński

19 stycznia 2021

Anna

20 stycznia 2021

Piotr Kamiński

21 stycznia 2021

Paulina Lara

22 stycznia 2021

Michał Marini

26 stycznia 2021

Świetne intro do Notion. Dzięki Grzegorz 👍

Przemyslaw Jarzynski

26 stycznia 2021

Fajne narzędzie, dzięki!

Kamil

27 stycznia 2021

Bardzo fajny i przydatny kurs! :)

Aneta

1 lutego 2021

Fajne wprowadzenie do Notion, jeśli ktoś nie korzystał. Jak zwykle u Grzegorza sporo praktycznych tipów, przydatne stronki i pluginy (widgety!). Na przykładach. Czekam na kolejną część :)

Piotr

11 lutego 2021

Fajne wprowadzenie, czekam na wersje bardziej rozbudowaną.

Kamil Kurek

18 lutego 2021

Tomasz Jasionkowski

11 marca 2021

Dariusz Mazur

1 kwietnia 2021

Bardzo przydatny, dobrze ustrukturyzowany i przyjemny kurs. Świetna i przydatna wiedza w bardzo atrakcyjnej cenie. Polecam. Moja opinia wyszła jak jakiś kupiony komentarz pisany przez bota, ale serio to jest po prostu dobre i nie mam nic do dodania. xD

Maciej Kołodziejczyk

15 maja 2021

Narzędzie Notion cały czas mnie zaskakuje.

Jolanta Waniowska

30 czerwca 2021

Tomasz Wędziński

3 sierpnia 2021

Michał Krzysztoń

19 sierpnia 2021

Krzysztof

5 września 2021

Aleksandra

16 grudnia 2021

Ryszard Kajkowski

19 stycznia 2022

Dość dobre wprowadzenie w środowisko Notion.

user deleted

15 sierpnia 2022

Paweł Zajączkowski

15 sierpnia 2022

Rafał Majewski

17 stycznia 2024

18 marca 2024

Kurs Notion

 • 1 lekcji wideo

 • 1h 2min materiału

 • Ostatnia rewizja 15.01.2021

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

Efektywna nauka

Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

Wiedza ekspertów

Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

Praktyczne przykłady

Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

Jak jest skonstruowany kurs?

Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

Jak najlepiej wykorzystać kurs?

Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

Czy kurs jest aktualny?

Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

Z kursów eduweb.pl korzystam od początku powstania platformy. Kursy są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą przekwalifikować się lub poszerzyć umiejętności. Praktyczne źródło wiedzy od ekspertów i praktyków z branży IT i kreatywnej.

Paweł Krzyściak

UI/UX Designer johnny10.com

Zacznij naukę w Notion

 • 1 lekcji wideo

 • 1h 2min materiału

 • Ostatnia rewizja 15.01.2021

 • Certyfikat w ramach ścieżek

 • Dostęp z urządzeń mobilnych